מכבי חיפה 2020/21 - אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

לא עדיף להביא שחקן שיותר מתאים לעמדה הזו?

2. alexshw Member

עדיף להביא קשר אחורי אמיתי ועדיף בלי בועלי קטינות. שוב חייב לציין שזה מביך אותי שאצילי מועמד.

WellNeverDie, oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. Raulito Madridista

אצילי בן 27, הוא שחקן שיכול לתת חמש שנים גדולות (כמו הגיל של צ'רי שיישאר עוד שנה או שנתיים ולא מעבר), מספק מספרים נהדרים ויכולת המסירה שלו בין הטובות בליגה. הוא יכול להגיע בגרושים יחסית וזה יהיה רכש טוב מאוד. מקצועית הוא חיזוק אדיר. יכול להבין את כל מתנגדי העסקה. לגבי אלחמיד - אם הוא מגיע זה שחקן ההגנה הטוב ביותר של מכבי חיפה והוא ורסטילי, לא רע הייתי אומר. לא כל שחקן שלא משחק כמה חודשים צריך להיות מושא ללעג וכאלה. אם בעבר המועדון נכשל עם הקאמבק של שכטר או לא ממש הבריק עם עטר זה לא חשוב. אני בהחלט רואה את האפשרויות האלה כחיזוק ששווה אליפות.
    לגבי הראיון של מרקו בלבול, קראתי חלקים. נעשה לו עוול במידה מסוימת. מה שכן, הוא בנה קבוצה עם קשר אחורי אחד בלבד וזו הייתה טעות שדי באשמתו. לא צריך לחכות לינואר.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  4. Butragueño מנהלים

תלוי מה התכניות.
    אם זה אצילי על חשבון חלוץ/קשר גרזן אז לא תודה.

אצילי זו תוספת נחמדה שיכולה לקדם את הקבוצה. אבל לפי סדר העדיפויות: עדיף גרזן וחלוץ לפני.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

עדיין מקווה שהסיפור עם אצילי זה בעיקר סיפורים של סוכן.
    לא רוצה אותו במועדון.

WellNeverDie ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין על סמך מה אתם שוללים את הגעה של אצילי,זה שחקן שובר שיוויון בליגה שלנו,מסוג ההחתמות שאם יש אופציה, לא אומרים לא.
    ראינו אתמול עד כמה אנחנו מתקשים להבקיע,יש לנו סקורר אחד, כל השאר מטפטפים .
    אצילי זה שחקן קילר שנותן מספרים, ויוכל להוריד עומס מהתלות בניקיטה.
    מסכים שחייבים בדחיפות מגן ימני וחלוץ,אבל זה לא על חשבון אצילי בשום צורה.

Sir Alex Ferguson ו-G.B7 אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

כמו שאמרתי - אצילי שחקן שנמצא בגיל המתאים, הוא כוכב כדורגל בקנה מידה מקומי, יש אפשרות להביא אותו במחיר טוב ולנצח קבוצה גדולה אחרת כמו בית"ר ירושלים וכן הלאה - אין סיבה שלא. מה שכן אני לא מסכים עם הניתוח שלך על שחקני ההתקפה. לא צריך להיתלות באילן גבוה של כדורגל אירופאי, לדעתי לכל אלופה יש את הסקורר הבולט שלה - רוקאביצה, אולי עוד שחקן שחוצה את הדו ספרתי והשאר באיזור. דולב חזיזה גם בלי הפנדלים לא יגיע לעשרה שערים בעונה? צ'ארון שרי? גם יאניק ווילדסחוט פוטנציאל. ומי שלא יגיע לזה בשערים ייתרום בישולים. יש גם את הילד המוכשר ההוא, יהב אל עביד או משהו כזה שיכול לקבל פירורים. אני לא חושב שחסרים מבקיעים אבל אין ספק שזה מחדל שלא השאירו איזה מוחמד עוואד על הספסל.

אגב בתור אוהד כדורגל זה מייאש במידה מסוימת בהסתכלות כללית אם גם פלאניץ' יתברר כפלופ. הרי למכבי חיפה יש כסף, ברק בכר מאמן בכיר שאמור לדעת לבחור. את רודריגס אני מנתח אחרת ולאו דווקא לחיוב - הוא כבר היה כאן בארץ. מה צריך לעשות כדי להביא זר נורמלי? למה טביב פגע עם קונטה ורעננה הביאה את וואקמה ועוד-ועוד דוגמאות? גם לאיביץ' או מי שהיה מעורב שם מגיעות מילים טובות על סבוריט-אמאדור-ג'ראלדש. לפני שייצאו עליי כן - גם אם פלאניץ' יותר טוב מארד ומחבשי לא לפי זה אני אמדוד אותו.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חזיזה לא שווה 10 שערים בעונה,גם לא שרי (שאחרי על הברק,אבל לא מוציא לפועל),ווליסחוט השחקן שהכי אי אפשר לבנות עליו,הוא השחקן הכי לא יציב בהתקפה שלנו,שהוא טוב הוא לא ניתן לעצירה (וגם לא ספק מספרים גדול),אבל נוטה להעדר לא מעט,ולוקח לו גם לא מעט זמן להכנס לכושר.

פלאניץ רחוק מלהיות בלוף,הוא בשלבי התאקלמות,הבאנו בלם מצויין ,אני בטוח בזה. אני בטוח שבסיום העונה יידברו עליו כמו שמדברים על קונטה (שדרך אגב הייתי שמח מאוד לאות אותו מגיע במקום מאבוקה)

9. Butragueño מנהלים

אם אני לא טועה שרי סיים את העונה הקודמת עם דאבל דאבל.

10. oranfu Member

אחרי 11 משחקים שרי וחזיזה כן בקצב של 10 שערים בעונה.

לא רוצה את אצילי כי לא רוצה שחקנים מהצהבת.
    לא רוצה אותו כי קילל אותנו.
    לא רוצה אותו כי הוא אשפה שבעלה קטינות ובאמת צריך למתוח את הגבול איפשהו גם אם יוצאים מתוך נקודת הנחה שכדורגלנים הם לרוב ערסים אשפה.

מקצועית הייתי מאוד שמח עם שחקן כזה, רק בלי הביוגרפיה הנ"ל.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותרות למעשה כבר מכינות שידוך בין אצילי לקבוצה. מבחינתי חלוץ כרגע הרבה יותר חשוב. רוקאביצה צריך למשוך את העגלה לבד לגמרי. אני באמת מקווה שעוואד יחזור כי אחרת אנחנו עלולים להסתבך.

12. Telkiyski Member

אתה יודע כמה שחקנים קיללו את מכבי ת"א ואז הלכו לשחק אצלם וזכו לחיבוק אוהד מהקהל שלהם?
    רמז הראשון בבידוד.

הדבר היחיד שרלוונטי זה שהאיש הזה הלך לשכב עם ילדות בנות 15.
    אני מבין אותך בזה. אבל הדברים לא בשליטתך. ככה זה אוהד כדורגל.

גם מי אמר שהוא חותם אצלכם כזה בוודאות.

13. Raulito Madridista

צ'ארון שרי עם 10 ו-10 אשתקד בכל המסגרות וזה יפה מאוד מה גם שבחלק מהזמן הוא שיחק בעמדה אחורית. ידעתם אגב שהוא שותף בכל 36 מחזורי הליגה? לדעתי זה גם היה בעוכריו, הוא לא ילד. אני מניח שדולב חזיזה מסוגל לתת יותר מספרים מהעונה שעברה. לגבי קונטה, לא כל הנוצץ הוא זהב. מהיר, פיזי, ביום טוב הוא מעל הליגה אבל כמה כבר זה קורה? הוא גם לא מרוכז, משחק בלי חשק, שחקן שלא עשה את קפיצת המדרגה לה ציפו. לא יודע כמה מועדון חדש יחייה אותו. אולי מכבי חיפה תעמיק את הסגל כמו שצריך ותביא גם וגם? בכל מקרה, אצילי שחקן שתיאורטית מגיע להרכב, חלוץ יהיה הגיבוי של רוקאביצה וגם זה בסדר. אבל אם חלילה מחר הוא נפצע לחודשיים אני לא חושב שמכבי חיפה לא יכולה לתת גול.

לא רוצה לחזור לפרשה ולא לדבר על כדורגל בלבד אבל אני מופתע מכל התגובות הרבות שהיו כלפיהם, גם אם בילפו אותם בגיל זה לא מנקה אותם מאחריות. אני לא קובע את אמות המידה של המוסר אבל נטו כבן אדם מה גם שאצילי נשוי ואב, ריחמתי על אשתו אור, זה מגעיל ממיכה.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם האוהדים של חיפה קיללו את בנאדו ורוסו שחזרו ואחרי כמה משחקים טובים הם חזרו להיות סמלים אהובים.
    לעטר שינו את השיר כשחתם והמחאה נגד שחר הופסקה עם החתמת שועה.

אז אצילי זיין בת 15 שהוא נשוי עם ילדים ושר מכבי חיפה חיזבאללה, יבקיע גול-שניים וישכחו לו את זה.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לגמרי. לא מבין איך זה לא עולה באף כלי תקשורת. ואללה לא מת על מכבי רגל אבל ההחלטה להעיף אותם היא החלטה גדולה ויפה. ואני לא הייתי נוגע בהם טובים ככל שיהיו.
    זה שהם שחקנים טובים זה לא העניין בכלל.

טיפוסים דוחים שכולי תקווה שלא יזכו לשום אהבה של שום קהל.

מצב נושא:
הנושא נעול.