מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילן סמיליאניץ' שחקן ליגה טוב שפשוט לא התחבר לקבוצה הלא טובה שנבנתה כאן השנה. אין לי ספק שבעונה הבאה הוא יתרום לנו הרבה יותר. אני אוהב שחקנים עם סגנון משחק כמו שלו, שרואים יפה את המגרש ויש להם נגיעות טובות בכדור. הוא הזר היחידי שהייתי משאיר לעונה הבאה.

2. עידן444 Member

כיף לראות שחקן שכבר עברו די הרבה מים בנהר מאז לבש את המדים הצהובים ולא שוכח מהיכן הוא בא. סחתיין עליך אלמוג כהן!

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. עידן444 Member

@Turgi,
    זה יותר מתאים לכאן-
    מניח שאם אתה היית אחד מאלה שחייבים להם כסף היה לך ויכוח על זה... לדבר מהצד זה הכי קל...

לגבי ההמשך שלך אני מסכים לגמרי.

אגב, עפ"י תוכנית ההבראה שאוסידון שלף לפני 10 ימים כדו"ח שמוכיח עד כמה הוא מנהל אחראי- מכבי נתניה היתה אמורה לסיים את העונה עם חוב של 2.5 מיליון ש"ח לכל היותר- שזה כלום... על זה לא שולחים קבוצה לפירוק... גם על פי 2 מזה לא.
    השאלה היא למה חסרים כמה מיליונים בקופה- כספים שאנשים הבטיחו ואוסידון הבריח, ושאלה יותר מעניינת- איך הפיקציה שנקראת בקרה תקציבית אישרה תקציב על סמך הבטחות ולא בטוחות?

4. Turgi Guest

שולחים קבוצה לפירוק כי במשך העונה שעברה לא שולמו משכורות באופן סדיר. מילא היה בא רוכש ומסדיר את זה אבל כשהקבוצה חיה מתרומות ומהיד לפה אני חושב שהיא לא צריכה להיות בליגה הראשונה.
    האשימו אותי בעונה שעברה (לא זוכר אם אתה או מישהו אחר) בשנאה לנתניה. אז לא, אני לא שונא את נתניה. ההודעה הנ״ל נכונה לנתניה, ביתר, מכבי או עכו.

5. עידן444 Member

לאחר ההלוואה מהעיריה לא נשארו חובות לאנשים מהעונה שעברה(לפחות לרוב המוחץ- יכול להיות שיש כמה הליכים משפטיים ברקע לכאלה שטוענים שחייבים להם כסף).
    נבנתה תוכנית הבראה מסודרת שהשתבשה באופן די דומה לשיבושים המקצועיים שהביאו את הקבוצה לרדת ליגה בינואר.
    כמה אוסידון אשם וכמה הכשילו אותו- אני לא יודע.
    ושוב, מי שמשתמש במילה פירוק בהינף יד לא מבין את המשמעויות עד הסוף. סביר להניח שהוא בחיים לא היה אומר את זה אם היה אחד מהנושים.
    שורה תחתונה- לפירוק הולכים אך ורק כשמוצו כל הפיתרונות האחרים ואין יותר שום ברירה אחרת.

לגביך,
    לא האשמתי על סמך השערה. זה משהו שאתה עצמך כתבת(וגם אמרת שמסיבות שאתה לא מעוניין לפרט).

Turgi אוהב/ת את זה.
  6. amn Member

????? ???? ???? ???? ???? ????'? ?????
    מקווה מאוד שזה לא רציני, אבל אם כן - זה מביך שמציעים למי שאפילו לא משמש כאיש מקצוע, ונחשב לפרשן די נלעג בסך הכל, לשמש כמנהל מקצועי.

מניח שהם מכירים ממועדוני הלילה, ולא ממגרשי הכדורגל.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בדיחה טובה, ככה בהחלט נתניה תצא לדרך חדשה...

8. yakov_y YNWA

תתפלא, אייל ברקוביץ׳ המליץ עליו ברדיו 102fm אחרי שהתחנף לאוסידון ואוסידון התחנף אליו, אתה חייב לשמוע את הראיון.

9. Turgi Guest

ענק

10. עידן444 Member

שמתי כאן השבוע לינק לקרקס...
    קיוויתי שאוסידון לא יקח את זה ברצינות אבל מודה שלא היה לי ספק שכן...

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. oFiRzZz Member

הבדיחה הזאת אכן מצחיקה , אבל היא על חשבוננו .
    עד מתי אוסידון ?

12. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

מנהל מקצועי ואיציק זוהר במשפט אחד זה אחד הדברים המצחיקים שהביצה הזו הצליחה לספק.

13. henry1 Member

מסכים איתך לחלוטין. הגיע הזמן שנתניה תבנה תקציב בדיוק בהתאם ליכולת שלה, בלי הסתמכות יתרה על תרומות וספונסרים שעושים שרירים. אם כתוצאה מכך נבנה תקציב הרבה יותר מצומצם ונמצא את עצמנו בליגה השניה, אז שיהיה. לשם אנחנו מתאימים, כנראה.

גם השנה בנו תקציב שחלקו מתרומות, אבל ברגע שנוצר סיכסוך עם אחד התורמים, או ברגע שאחד עדיין לא העביר, או גם כאשר תורמים העבירו, הם העבירו פחות ממה שהתחייבו, שוב נוצר גירעון, שוב אנשים בספק לגבי המשכורות שלהם ושוב יגדל הגירעון.
    זה כמו שבן אדם יוציא יותר ממה שהוא מכניס בכל חודש ויבנה על ירושה/זכייה בווינר וכו'.

הגיע הזמן שנחזור למיימדים הטבעיים שלנו ונתנהל בהתאם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/16
    Turgi אוהב/ת את זה.
  14. עידן444 Member

ושאלת השאלות- איך מעבירים תקציב שבנוי על מצבי רוח של אנשים?

15. henry1 Member

מדינת ישראל/כדורגל ישראלי/מכבי נתניה...אתה מבין את הנקודה.

מצב נושא:
הנושא נעול.