מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. henry1 Member

לא דיברתי על בניית מגדלים במתקן, לא קיים דבר כזה. מתקן האימונים שייך למכבי נתניה בהסכם שיש לה עם העירייה. מודה שאני לא מבין לעומק מה יכול לקרות עם המתקן, אבל על פי יודעי דבר ברגע שימונה מפרק הוא יכול לעשות ככל העולה רוחו עם המתקן וזה אומר להשכיר לאחרים. אנחנו נתאמן בווינגט, נעורים וכל מיני מקומות ששכחנו מהם. ושוב, צריך לבדוק לעומק מה קורה עם המתקן במקרה שכזה. אני יודע שהעירייה כבר מנסה מאחורי הקלעים ליזום מהלכים בנושא הזה.

בעניין של הקמת קבוצת אוהדים - הדבר האחרון, או הדבר שאני לא רוצה שיקרה, זה הקמת קבוצת אוהדים. גם לא לפי המודל הגרמני. איזה משקיע ישים כסף כשהוא שולט ב - 49% מהקבוצה והאוהדים ב - 51% ? אין עתיד עם המודל הזה או קבוצת אוהדים. לא לשם אנחנו שואפים, זה לא המקום שלנו. קבוצה שהביאה 24,000 לגמר גביע (לא 20,000, אם כבר הזכרת את המספר) לא צריכה לשאוף להיות קבוצת ליגה שניה או קבוצת תחתית בליגה ראשונה. מגיע לנו משקיע רציני, זה יכול לקרות ולשם אנחנו צריכים לכוון.

מה ההצלחה שנגיע אליה? פלייאוף עליון? מעדיף לרדת ולעלות מאשר לאבד תקווה שנינצל ע"י משקיע רציני. דבר נוסף, אם יש קבוצה בארץ שצריך להרחיק את אוהדיה מניהול כלשהו, זאת נתניה. שהאוהדים יתעסקו בעידוד ובקניית מנוי ויחפשו מישהו אחר לנהל. נכון שההיסטוריה לא לצידנו והגענו למצב כזה בגלל ניהול כושל במשך שנים ארוכות, אבל תאמין לי שהאוהדים לא הפיתרון לניהול.
    בשנה האחרונה עלתה האפשרות לבחור נציג או שניים מאוהדים כדי שיהיו שם לפקח וגם על זה לא הצליחו לסכם. אני לא רוצה לחשוב איזה כאוס יהיה אם יבחרו נציגים והם לא יצליחו (מה שיקרה, כי השאיפות שלנו תמיד לא תאמו למציאות). יהיו מלחמות פנימיות בינינו שיהיו כאין וכאפס למה שהיה השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/16
  2. amn Member

40.

3. Drama2 הסמל מעל הכל

אני יודע שנתניה מתפללים למודל הגרמני
    אבל מספיק לראות את שטוטגארט בשביל להבין שזה לא כמו שחושבים

4. yakov_y YNWA

שאלה:
    מי השחקן הכי יקר שרכשנו ומכרנו בהיסטוריה של המועדון ?

אני מדבר כמובן על דמי העברה.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום שבת ירד המסך על עונת 2015/6 של מכבי נתניה. אין מספיק מילים רעות כדי לתאר את העונה שעברה על הקבוצה. ניצחון ליגה בודד, אפס ניצחונות ביתיים, 14 שערי זכות בלבד, יובל שערי חובה, רכבת שחקנים ישראלים וזרים, רכבת מאמנים ויו"ר ש[לכאורה]היה חשוב לו יותר להבטיח את הישארותה של הפועל ת"א מאשר את זו של הקבוצה שמשלמת לו את שכרו.

עונה שבה בשלב מוקדם מאוד היה ברור מי תהיה היורדת הראשונה, עונה שבה בשלב מוקדם מאוד נפסק הריגוש והציפייה למשחקי הקבוצה, עונה שרק סבל ליווה אותה ותפילה כמוסה שמשחקי הקבוצה יתבטלו, העיקר לא להתבזות.

עונה שבה מצאתי את עצמי תופס את הראש, מכסה את העיניים, תולש שערות, מרביץ לעצמי – ולא מצליח להבין איך 11 שחקנים מקצוענים שמתפרנסים מכדורגל יכולים להראות כה עלובים.

עונה שבה ניסיתי להדחיק כל דבר שקשור למכבי נתניה או לכדורגל הישראלי. ואם היו מדברים לידי על דברים שקשורים למכבי נתניה, הייתי מתאמץ לחשוב על דברים אחרים, העיקר לא לחשוב על כל מה שקרה העונה.

עונה שבה ראיתי איך החולצה הצהובה, עם סמלי המגן-דוד והיהלום, שבשבילי הם קודש הקודשים, הופכים לאתנחתא קומית עבור הקבוצות היריבות, משחק אחרי משחק.

ביום שבת ירד המסך על עונת 2015/6 של מכבי נתניה – ומרוב שהדחקתי את העובדה שהעונה הזו בכלל שוחקה, אני מתגעגע למכבי נתניה ומחכה באופן חסר כל הגיון שעונת 2015/6 תתחיל.

עידן444 ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  6. עידן444 Member

בזכות מכבי נתניה נתפס נוכל גדול בישראל.
    הדבר החיובי הראשון שקשור במועדון הזה העונה.
    מניח שיש כמה אנשים בארץ שהיו אמורים להיעקץ ע"י האיש וניצלו וצריכים להודות שלנו.
    אולי הם אפילו לא יודעים על זה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/16
    עומר אוהב/ת את זה.
  7. מור!!! Member

רק חבל שזה בא על חשבון הקבוצה שלנו שכרגע נמצאת באי ודאות.
    אם לא ירכשו אותי במסגרת המכרז במצבנו בכי רע....

8. עידן444 Member

אף אחד לא יגש למכרז.
    חבל לחיות באשליות.
    אחרי פירוק יצוצו כמה "כוכבים" ואם יקרה הבלתי יאומן יצוץ איזה צדיק.
    אני כבר לא בונה על זה.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכרוז (לשעבר) סיכם את מה שאני מרגיש בצורה המדוייקת ביותר:
    לפני 4 שנים חשבתי שירידת הליגה הייתה התיקון של מכבי נתניה, היום אני מבין שהיא רק בישרה לנו על מה שעתיד לבוא.

ואיזה זמן מחורבן לרדת ליגה, כשבעונה הבאה ערוץ הספורט ישדר את המשחק המרכזי ולבטח יעשה הכל כדי לקדם את הכדורגל הישראלי אצלו בערוץ, ומכבי נתניה לא תהיה שם.
    מכה תדמיתית ושיווקית קשה למועדון שגם ככה קורס.

10. yakov_y YNWA

גולן חרמון פרש.
    לא יודע למה אבל נכנס ללב השחקן הזה, היה בלם מאוד בינוני ואיטי אבל נתן את הנשמה, היה לו אכפת מהמועדון והכי חשוב היה לו את השיר הכי יפה שהיה לשחקן מכבי נתניה ובכלל לדעתי לשחקן כדורגל בישראל.

11. מור!!! Member

גולן היה בנתניה מסוג השחקנים שלא היה ולא גדל בנתניה אבל הרגיש לנו כאילו ולד אצלנו ולא עזב!
    בנוסף אחד הבלמים הגדולים ששיחקו בקבוצה וכמובן אדם גדול

12. abcd Member

לדעתי לפני שזה היה השיר שלו זה היה השיר של ברק בכר בהפועל פ״ת (אולי @crazyblue5 זוכר) ושל רביד גזל בעונת הירידה אבל אולי אני מתבלבל עם שיר אחר

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/16
  13. עידן444 Member

שני שחקנים אהובים מאוד שלנו פרשו בימים האחרונים- גולן חרמון שהקהל התאהב בו בגלל שהיה משחקני הנשמה הגדולים ביותר ששיחקו במדי היהלומים ואחד הגולרים הגדולים שראיתי אצלנו, שחקן עוצמתי והקפטן שלנו- אחמד סבע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועם ההודעה שמכבי חיפה גם תארח לא מעט מהמשחקים שלה בנתניה בשנה הבאה בגלל השזרוע בסמי, לילד שגדל בנתניה היום יש פחות ופחות סיבות לגדול ולהיות אוהד מכבי נתניה.

15. yakov_y YNWA

אני לא מבין גדול במה שקורה כרגע במועדון אבל רבאק דבר אחד אני מבין, אין סיכוי שתהיה הצעה עד סיום המכרז, מה הדבר המטומטם הזה ? למה לא ללכת לפירוק כבר ?

מצב נושא:
הנושא נעול.