מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

הושאל לחצי עונה תמורת 60 אלף דולר אני חושב עם אופצייה רכישה שכנראה לא יופעל.
    כרגע, שחקן של הפועל נצרת עלית.

דיא סבע (מושאל מטוברוק, 0% מכרטיסו שייכים למכבי נתניה), איציק כהן (50% מהכרטיס של מכבי נתניה והחצי השני של בית״ר), דין גל וערן לוי שחקני מכבי נתניה היחידים כרגע.

2. Butragueño מנהלים

דראפיץ' ממש בשיחות מתקדמות עם הנאמנות של נתניה. איזה אומץ יש לבן אדם, שאפו.

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לא ברור לי איך מאמן חותם בקבוצה שלא בטוח יהיה לה כסף אפילו לשישיית נביעות לאימונים.

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/16
  4. עידן444 Member

הבעיה של נתניה היא ה 9-. גם בלי בעלים יהיה תקציב ששווה חלק עליון בליגה לאומית(לפי הפרסומים באזור ה 6-7 מיליון. מכבי נתניה זו עדיין מכבי נתניה.
    חרבו לנו אותה ונבנה אותה מחדש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Drama2 הסמל מעל הכל

2015 - אוהדים מנתניה לא מרוצים ממינוי מאמן אלמוני מהלאומית ע"מ לא להסתבך מקצועית.
    2016 - אוהדים מנתניה מרוצים מאוד ממינוי מאמן מקבוצה גדולה.

וולקאם דראפיץ'

yakov_y אוהב/ת את זה.
  6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כשהיא בליגה הלאומית, במצב כלכלי שהוא בדיוק כפי שתיארת אותו, לאמן במכבי נתניה זהו אתגר גדול יותר מלאמן ביותר מחצי קבוצות ליגת העל.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אין לי בעיה עם האתגר או הקבוצה, פשוט איך אפשר לעבוד ככה כשהכל באי ודאות, אפילו הדבר הכי קטן כמו אם תהיה קבוצה בכלל והאם הוא בעצמו יזכה למשכורת.

8. yakov_y YNWA

בחודשים האחרונים, הדעה שלי השתנתה על הקהל של מכבי נתניה, יחד עם העזיבה של דורון אוסידון שנגמרה רק בגלל האוהדים שהתעוררו יחסית מוקדם וכשאני רואה ושומע את הקהלים האחרים, דעתי השתנתה והייתי מאוד גאה בקהל שלנו אבל אז שוב נזכרתי כמה הקהל שלנו טיפשיים, בקיץ הקודם אף אחד לא רצה את דרפאיץ׳ (בצדק) ואחרי עונה אחת בלבד כן.
    אני יסביר טוב יותר, הקהל כל כך רצה את דראפיץ׳ שלחץ להחתים אותו, אני יזכיר שזה אותו קהל שרצה את ראובן עטר לפני כמה חודשים ואת בני לם לא מזמן, הקהל שלנו אולי נהדר ומתורבת (יחסית לאחרים) אבל מבחינה כדורגל, השאיפה של אותם אוהדים שואפת לאפס, רק מי שמבלה ביציע יכול להבין את זה, שחקן שמביא משחק טוב יכול לקבל קללות, שחקן שבתקופה רעה ייקבל קללות ויישכחו לו את הטוב אבל הכי גרוע, שחקן מקורב עם משפחה ביציע או חבר של אחד מאירגוני האוהדים ייקבל מחמאות מפה ועד הודעה חדשה בלי קשר ליכולת.

אני לא מחזיק מדרפאיץ׳, נכון שמגיע לו תואר מאמן העונה ומגיע לו להמשיך בבית״ר אבל באמת שלא ראיתי משהו יוצא דופן, אני יתנחם בזה שאני אוהב את שיטת המשחק שלו, את הזיקה למכבי נתניה, את העובדה שהיה יכול להיות הרבה יותר גרוע וגם אני מכיר את הבן שלו אז ניתן לו על זה נקודת זכות ואולי יפתיע כי בהחלט מגיע לו צ׳אנס אחרי שהגיע לו להיות מאמן העונה, אסור לשכוח שהוא ״סמרטוט״ ואולי ההצלחה שייכת בכלל לטביב וגם נחש לא קטן, יצא הרבה לתקשורת כנגד טביב וזה נורא מגעיל בעיני.
    אולי אוהדי בית״ר יכולו להרחיב יותר...

דרך אגב, דרפאיץ׳ יביא איתו את שי ברדה, מה עם הצות האחר ?

9. עידן444 Member

לפעמים מתקשה להבין על מה אתה מדבר יעקב.
    1.. מי אנר שהקהל לא רצה את דראפיץ׳? מי אמר שהקהל רצה את בני לם? מי אמר שהקהל רצה את ראובן עטר? חלק רצו וחלק לא בכל אחד מהמקרים. עד כמה שאני זוכר וזה גם נאמר כאן- שלומי דורה התקבל מאוד בברכה. האם זה היה מטומטם? בדיעבד כן. רק בדיעבד.
    2. לא זוכר שחקן בית שנוא כמו ירין חסן. וכולם יודעים שיש משפחה חיה ובועטת ביציע ואפילו אח בתוך הפורום שכולל חלק גדול מההרד-קור של הקהל(שלא ממש חוסכים ממנו ביקורת וזה במילים עדינות...).
    3. לגבי קללות לשחקנים- תראה לי איפה זה לא קורה. בגדול הקהל מתחבר, כמו בכל מקום, ואולי יותר, לשחקנים שנותנים את הנשמה. גולן חרמון ורוסלן לוברסקי רחוקים מלהיות שחקנים גדולים...
    4. אם אתה אומר על דראפיץ את הדברים שאתה אומר או שלא שמעת אף ראיון איתו או שאתה חושב שהוא שקרן- ושקרן הוא לא. בכל פעם שאני שומע אותו מתראיין אני שומע גבר גבר ולא סתם הקהל של בית״ר בהתחלה לא הבין מאיפה הוא נפל עליו ועם הזמן התאהבו בו- אם לא כמאמן בטח מבחינת אישיות.
    נחש?
    הצלחה של טביב?
    כן, גם בק״ש אמרו שזה איזי. אולי איזי לחש לבכר שעשה ביה״ס לליגה?
    אם טביב כזה גדול מעניין למה הוא בכלל מחתים מאמנים? הבעיה שלו איתם היא שהוא לא אוהב לשלם כי עד כמה שזכור לי- בדרך כלל הוא דווקא כן מחפש אנשי מקצוע טובים.

וכן, הוא כמובן מגיע עם הצוות שלו שי ברדה שהוא עוזר מאמן מאוד דומיננטי(אבל אם הוא כזה גדול כמו שעושים ממנו והוא עושה את רוב העבודה מניח שכבר מזמן הוא לא היה ״העוזר של דראפיץ״- כנראה שהם באמת פשוט צוות טוב יחד) ומאמן הכושר שאת שמו אני לא מכיר ומעניין אותי לשמוע דעות עליו. מאמין שדראפיץ׳ גם מעצם היותו סרבי לא יתפשר על דברים כמו כושר גופני.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  10. סמואל אטו Member

אני חושב שדראפיץ׳ זו בחירה שאוהדי נתניה צריכים להיות מרוצים ממנה.
    אני חושב שהעבודה שהוא עשה כמאמן בשנים האחרונות פלוס האופי שלו מלמד על מאמן טוב. מן הסתם, שמאמן תלוי גם בסגל שלו אז שאף אחד לא יצפה לניסים.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  11. עידן444 Member

אגב, שי ברדה שהיה חלק מהמחלוקת, זה והדרישה לשדרוג בשכר(איך לא?)- הוא איש של טביב. הרי חלק מאותה נדוניה שטביב הביא בזמנו להפועל ת״א מכ״ס שכללה את יבואה, ידין ודה סילבה, אם אני לא טועה כללה גם את שי ברדה- ככה שהקטע שטביב לא רצה שברדה ימשיך די מוזר.

12. סמואל אטו Member

שי ברדה? הוא לא הגיע עם דראפיץ מבית״ר שמשון?

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בפועל, ברדה היה האיש של טביב גם בבית"ר של דראפיץ', את רוב האימונים הוא העביר, אבל טביב מעולם לא סבל אנשי צוות ובמיוחד מאמנים (ויוזריהם) שמרבים להדליף לתקשורת.
    העונה בבית"ר היו מס' גבוה מהנורמלי של הדלפות כאלו ואחרות, כאשר ידוע שמרביתם מדראפיץ' וברדה במיוחד (ולכן גם כשטביב עוד שקל להשאיר את דראפיץ', ודראפיץ' התעקש שברדה יישאר זה היה בכלל מה ששבר את הכלים מבחינתו של טביב).

yakov_y אוהב/ת את זה.
  14. עידן444 Member

כן אבל אימן את הנוער של הפועל ת״א כשטביב היה שם.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אנשי התקשורת יושבים שבעה על לכתו של שי ברדה מבית"ר. יהיה הרבה יותר קשה להוציא סיפורים.

Gianluigi Buffon אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.