מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

עד פרשת אצילי היה דווקא די משעמם העונה בבית״ר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי לצערך היה לך הרבה במה להתעסק בקבוצה שלך. אצלנו כל פיפס לתקשורת בגלל ועוזרו שי ברדה.

בוא נעשה ניסוי - אתה תחפש את המילים ועוזרו שי ברדה בגוגל - ותגיד לי כמה כתבות מצאת. מצד שני, תכתוב ברק בכר ועוזרו עדי נמני/שרון מימר, ותגיד לי כמה מצאת.

3. עידן444 Member

לא חוכמה. זה אולי העוזר מאמן הכי מפורסם. גם נראה לי עובד הכי הרבה שנים כעוזר מאמן למרות שכבר די מוכר בפני עצמו.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ענק. העוזר הכי "מפורסם".

5. סגול בדם Member

העוזר הכי ערס , דעתן יותר מדי ואחד המדליפים הגדולים בכדורגל הישראלי

EO11 אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

טוב, אז עסקנו מספיק בעוזר. המון פירגון ואיחולי הצלחה כמו שיהודים יודעים לעשות מצויין.
    ונחזור לעיקר-

ברוך השב סלובו!!!
    יש איזה טיפוס שהפך לקוריוז בפורום האוהדים שלנו. מי שמכיר בטח יודע על מי אני מדבר.
    יש לו טענה מעניינת שנתניה תרוץ קדימה רק עם מאמן מקומי. זה כמובן לא מדוייק אבל גם לא לגמרי הזוי. אמנם מדובר בבחור די מבוגר שמעריץ את שמוליק פרלמן ז״ל, אבל אני זורם איתו.
    בהצלחה!

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלק מאוהדי מכבי נתניה, ממש כמו מכבי נתניה, עוד לא עשו את המעבר לעידן בו הכסף מהווה גורם בהצלחת הקבוצה. מכבי נתניה תרוץ קדימה כשיהיה לה בעלים שירצה לגרום לה להצליח ושיהיו לו את האמצעים לשם כך. הפועל ב"ש זכתה באליפות מבלי שאורן סגרון או סתו אלימלך יעבדו על הקווים.

8. עידן444 Member

זו לא היתה טעות לברך כאן את אוהד הקבוצה אריק שיבק שכמו דיויד בלאט גם החל את קריירת האימון שלו בנתניה- על הזכייה ההסטורית באליפות המדינה!

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

לא ידעתי שאריק שיבק אוהד מכבי נתניה, כיף לשמוע ולא לשכוח שגם עודד קטש, המאמן הנהדר אוהד הקבוצה והודה בכך לא מזמן.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  10. עידן444 Member

אריק שיבק גדל בנתניה במחזור מאוד מוצלח ספורטיבית ילידי 56-
    עודד וגדי וחבריהם בכדורגל שזכו בכל תואר אפשרי מהנערים דרך הנוער ועד לבוגרים.
    שיבק וולקוב ורוידר בכדורסל שהגיעו לגמר אליפות אירופה לבתי ספר תיכון בכדורסל.
    שווגר ויורם ליימן שכיכבו בקבוצת הכדור יד שהעפילה לליגה הראשונה.
    והכל כתלמידי תיכון בשנה קשה לעם ישראל(מלחמת יום כיפור).

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן444 - זה קצת לא הגיוני להתחיל לברך באשכול הזה כל ספורטאי שחשוד באהדה למכבי נתניה.

12. עידן444 Member

אל דאגה...
    יש לי תחושה שזה לא יקרה הרבה[emoji6]

13. amn Member

ב-ONE מפרסמים שגרוס, ליבר ואיש עסקים נוסף פנו על מנת לרכוש את הקבוצה והגישו הצעות.

ידוע לכם פרטים נוספים? מה דעתכם על האנשים האלו?

14. yakov_y YNWA

צביקה ליבר לטענת האוהדים אסון.
    אני מכיר אותו אישית, אחד האנשים היותר גדולים וטובים שיצא לי לפגוש בחיים.
    הבעלים של מכבי ברק נתניה לשעבר, מבחינה מקצועית ניהל את הקבוצה טוב ביחס לתקציב, הוריד את הקבוצה ליגה מסיבה מוצדקת בגלל שאין אולם ראוי בעיר ולא הסכים לנדוד להרצליה, העירייה כבר שנים מבטיחה אולם כדורסל ראוי, שנה אחרי פירק את הקבוצה בגלל בעיות עם העירייה, לא איש עם יותר מידי כסף.

amn אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

צביקה ליבר אדם עם כסף אבל לא בשביל להחזיק קבוצת כדורגל.
    הוא טוען שהוא לבד. הבן שלו בקבוצת האוהדים טוען שיש איתו עוד אנשים(סותר את אבא שלו כנראה די בתמימות) ואני הולך עם הבן ולדעתי צביקה ליבר מעדיף להציג את זה כאילו הוא לבד כיוון שהוא לא רוצה לחשוף את האנשים שאיתו(יש שמועות שהוא חלק מקואליציה שהתגבשה שגם כוללת את חבר מועצת העיר חיים פרידיריך איתו נראה בציבור מספר פעמים לאחרונה-אותו פרידיריך שמנגח את מרים פיירברג וחילופי "המהלומות" ביניהם והאיומים גם הגיעו לערוץ 2- בסה"כ איש די מפוקפק, אולי גם קיים קשר כלשהו בין ליבר לאיזיקוביץ'- כל הסיפור עם ליבר מאוד לא ברור).
    יש לציין שצביקה ליבר הוא בחור חובש כיפה וכשנשאל בסוגיית השבת השיב שהוא קיים שיחות עם מספר חברי כנסת שסיפרו לו שהולך להיות חוק שקבוצה שלא רוצה לחלל שבת לא תחוייב בכך- בקיצור, האיש גם בונה על כל מיני חוקים באוויר ובעצם לא ברור מה לו ולהיכנס לסיפור הזה.
    בכדורסל הוא מבין. הוא הוביל את אליצור ברק נתניה לצמרת הכדורסל הישראלי בתקציבים נמוכים- לדעתי בלי לשים כסף מכיסו, היה לו ספונסר אמריקאי שתומך בקבוצה עד היום גם בלעדיו והעלה אותה ליגה השנה.
    הסוף היה מר, ולכן הקהל חושב שהוא אסון. ליבר הסתכסך עם כולם. בעיקר עם העיריה ושבר את הכלים כשהמנהלת לא אישרה את האולם בנתניה. כשזה קרה הוא ויתר על המקום בליגת העל(היה פרסום שהוא מכר אותו לאשדוד!!!), ולאחר מכן פירק את הקבוצה לגמרי- יש הטוענים בצדק שאדם שבאמת איכפת לו בחיים לא היה נותן לקבוצה להתפרק כפי שליבר עשה. בקיצור, למרות שהוכיח יכולות ניהול לא רעות בכלל האיש מאוד שנוי במחלקות.

אבי גרוס הוא האיש העשיר שבחבורת המתעניינים, ויש לו ילד(או אפילו יותר מאחד) במחלקת הנוער של המועדון וגם שמעתי שהוא אוהד הקבוצה, ובנוסף הוא מקושר היטב לעודד מכנס- מכל זה אפשר להבין מדוע הוא המועמד המועדף.
    לי באופן אישי יש ספקות גדולים לגבי הכוונות שלו והנכונות להשקיע למרות שבהחלט מדובר באיש עסקים מוכח שבהחלט יכול עם ניהול והשקעה נכונה להחזיר את מכבי נתניה לקדמת הבמה(לא מיליארדר אבל איש עסקים רציני בעל יכולות).

מי האיש\הקבוצה השלישית- אין לי מושג.

amn אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.