מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

סיסאי ואביגדור בכלל לא צריכים להיות שחקני כדורגל, בכלל יש רשימה שחורה אצלי במכבי נתניה של שחקנים שצריכים לא להיות במכבי נתניה, פירס, סמילאניץ׳, לוגסי, אבידור, סיסאי, ביסאן יכולים וצריכים ללכת הביתה כל אחד מהסיבות שלו אבל עוד לא איבדתי תקווה ואני מאמין שלא צריך לשפוט שחקן אחרי תקופה קצרה ואני נותן להם זמן בדיוק כמו שלא איבדתי תקווה על שלומי דורה, הלוואי ועוד תקופה קצרה אני יגיב פה ויאכול את הכובע בנוגע לשחקנים הללו אבל אני לא חושב שהם צריכים להשאר בינואר.

דרך אגב, אתם קולטים שסתם דוגמא אם מכבי חיפה רוצה את בארי היא יכולה לפנות לקבוצה הקפריסאית ולרכוש 60% מהכרטיס שלו ואז הוא שחקן שלה בעונה הבאה, העיקר אין פה בעיה בקשר למושאלים ועוד לא דיברתי על ברק לוי ומרגוליס.

2. עידן444 Member

החלק ההתקפי שלנו לא טוב. הוא אולי מספיק טוב ביחס לשאר הקבוצות אבל הוא כשלעצמו לא טוב.
    החלק שהיה נראה לא רע במשחקי גביע הטוטו הוא החלק האחורי ובמשחקים האחרונים הוא פשוט מחפיר. אתמול התצוגה ההגנתית
    שלנו היתה מבישה(וגם נגד הפועל חיפה שלהבדיל מבני יהודה ניצלה 2 מ 3 מצבים)- חוסר תאום, שגיאות של ילדים, פאניקה- פשוט תצוגה נוראית! כדאי שהח׳ברה שם יתחילו להתעורר כי בכל משחקי גביע הטוטו וגם בשלושת משחקי הליגה הראשונים כן הקשנו על היריבות.

3. עידן444 Member

אני לא יודע אם זה נכון אבל יוני הללי אמר אתמול ביציע העיתונות שכבר רוב הכרטיס שלו שייך למישהו שמאוד מקורב למכבי חיפה.
    אנחנו בבעיה יעקב. כל עוד אין בעלים אתה לא יכול לנצח בקרבות האלה. לפני 10 שנים זה מסודי, שנה שעברה קאיודה ומחר זה יהיה בארי.
    אני חושב שאתה מהצעירים כאן אבל אתה בטח זוכר את תקופת יאמר. בתקופת יאמר לא עזב את נתניה אף שחקן לקבוצה אחרת בארץ וגם ניצחת בקרבות ישירים מול ״הגדולות״- גם לגבי איתי שכטר, גם לגבי דדי בן דיין וגם זאב חיימוביץ׳ שהיו מבוקשים אפילו במכבי ת״א. בתקופת יאמר שחקנים מנתניה יצאו רק לחו״ל. עם עובדות אי אפשר להתווכח. הכל מתחיל ונגמר בבעלים רציני שלא רואה אף אחד ממטר.

4. oranfu Member

במקרה הזה זה לא בדיוק אותו דבר כי השחקן לא שייך לכם. גם אם היה לכם בעלים עם כסף, זה לא לגמרי תלוי בכם.

אני חושב שבלי קשר למכבי חיפה (שרק בגלל חוסר המקצועיות שלה בארי לא שם), הסיכוי שלכם לשמור עליו בעונה הבאה נמוך.

5. עידן444 Member

תלוי אך ורק בבעלים. הוא שייך לנו יותר מאשר למכבי חיפה. כפי שאמרתי- בעלים כמו יאמר היום בנתניה מחתים אותו ל 3-5 שנים בלי להתאמץ כפי שהוא היה משאיר את אבו עביד ואולי אפילו את קאיודה(או לפחות מוציא עליו סכום גבוה בהרבה!).
    מעבר לזה אני חושב שכולם כאן קצת יוצאים מפרופורציה לגבי השחקן- רק לפני שבוע כבר שמעתי שאומרים עליו שהוא לא שווה כלום. כרגיל- או סקנדל או פסטיבל.
    אני בספק כמה הוא יכול לתרום למכבי חיפה... אלן מסודי וחן עזרא היו ענקים על פני עונה שלמה(בארי בינתיים די חסר יציבות) בנתניה לפני שהגיעו למכבי חיפה ושם איך לומר בעדינות... הם לא ממש עשו\עושים ניסים ונפלאות... זה לא שתשים אותו במכבי חיפה מחר והוא יהיה כוכב שם ורוני לוי יודע את זה. סתם עוד שחקן די שכונתי ליד עטר ועזרא... לפעמים זה יפיח קסמים... רוב הזמן זה לא יעבוד...

6. oranfu Member

20% יותר מלחיפה אבל עדיין לא מספיק על מנת לשמור אותו ברגע שמועדון אחר ירצה לרכוש.

אני לא חושב שאני מגזים. הוא לא עילוי אבל הוא שחקן מצוין. אני רושם את זה פה לדעתי מהמשחק הראשון בליגה. הוא מאוד מרשים אותי. לא אומר שהוא ישר הופך לכוכב אצלנו, אבל הוא יותר טוב ממה שיש לנו להציע.

רוני לוי לא יודע קדחת.

מסודי שכונה ולרוע מזלו נפל על רוני לוי.

עזרא מספק את הסחורה. מאז שהגיע אנחנו קבוצת אמצע טבלה אבל הוא מספק מספרים כשלמעשה עד ינואר הוא היה שחקן ההתקפה היחיד במועדון והכל היה תלוי בו.

7. henry1 Member

הוא ממש לא עוד שחקן ובטח לא שחקן שכונתי. הוא זה הדבר האמיתי - מהיר, מכדרר טוב, ראיית משחק טובה, בעיטה טובה, חזק וחכם. על עזרא אולי אפשר לומר שכונתי, גם על מסודי שהיה סופר מוכשר, עליו אני ממש לא חושב ככה.

מהרגע הראשון ראו שמדובר בשחקן שחקן, ושוב, אם היו לידו שחקנים טובים יותר הוא היה בולט עוד יותר.

ועוד פרט מינורי - הוא עדיין צעיר. מפה אפשר רק להתפתח.
    הוא גם, לדעתי, הרבה יותר מושלם במשחק שלו מאשר קאיודה שחסר דברים בסיסים.

8. עידן444 Member

אי אפשר להשוות אותו לקאיודה. שני שחקנים שונים עם תכונות שונות. למסודי דווקא כן וימים יגידו האם הוא מצדיק את ההשוואה(המאוד מוקדמת) לאחד השחקנים הכי גדולים שנחתו כאן- לדעתי שחקן עם בעיית אופי מסויימת שגם היה בחור די דכאוני בחלק מהזמן... אני מתפלא שהוא עדיין בארץ... אולי גילה את ה"אור" בנצרת...
    בואו נחכה קצת עם חמזה בארי. מאוד התלהבתי ממנו נגד בית"ר, ומאוד התלהבתי ממנו אתמול בדקות הטובות שלנו. הלואי וימשיך ככה.

ל @oranfu - זה לא מספיק כשאין לנו בעלים. אם יגיע בעלים חוקי המשחק ישתנו באופן מוחלט.

9. henry1 Member

ההשוואה לקאיודה היא לא תפקיד מול תפקיד. אני משווה בין השלמות של שני השחקנים ורוצה להראות היכן קאיודה נמצא היום בזכות הרבה מהירות והרבה פחות טכניקה בסיסית אל מול שחקן צעיר שיש לו כמעט את כל התכונות הבסיסיות להפוך לשחקן גדול הרבה יותר.

לקאיודה מספיקה המהירות בתפקיד שלו כדי לגרום לו לבלוט מעל השאר, חמזה יצטרך יותר מתכונה אחת כדי לבלוט ויש לו את הכל. מאמן טוב והכוונה נכונה והוא יהיה ענק.

10. עידן444 Member

בקיצור, אם אתה יכול אתה קונה אחוזים בכרטיס שלו מחר וכמה שיותר ;)

henry1 אוהב/ת את זה.
  11. yakov_y YNWA

זה כבר פעם שנייה שאתה רושם את זה אז אני ייתקן אותך, למכבי נתניה יש 20% על בארי ועוד אופצייה לרכוש 20% נוספים, 40 סה״כ.

12. oranfu Member

אני מסתמך על מה שנאמר אתמול ביציע העיתונות.

לי אין באמת מושג.

13. yakov_y YNWA

עזוב אותך מיונתן הללי, מכבי נתניה הודיעה רשמית על האחוזים בכרטיסו של חמזה בארי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. oFiRzZz Member

עומר פרץ קרע את הרצועה ויודיע על פרישה
    פשוט עצוב , כואב הלב .
    שחקן שבעונת היריד'ה היה על הפנים , ללא נקודת אור אחת .
    אבל בעונת העלייה הוא קיבל לאט לאט את הקרדיט ממזרחי ,
    והוא הראה הרבה לב , הקרבה , לא יכולת מזהירה אבל בהחלט
    פיצה על כך שנתן מעצמו 150% כל משחק . באמת שחקן שעשה
    שינוי של 180 מעלות בעונה מבחינת אהדת הקהל . מהשחקן הכי פחות
    מוערך לקפטן שמריעים לו . מקווה שהמועדון באמת יידע לשמור לו
    מקום בתפקיד כלשהו .

אותה פציעה , ארבעה שחקנים , קבוצה אחת - ואנחנו עוד לא במחזור העשירי .

henry1 אוהב/ת את זה.
  15. Drama Guest

לפחות עוברי עומר פרץ ייזכר לעולם כעילוי משטרסבורג שהשווה לנער בלי התנאים אבי ריקן מבית"ר, כחלק מהתוכנית של עמנואל רוזן לגבי הכדורגל הישראלי.

@yakov_y איפה שמעת שמימשו את האופציה על בארי ?

מצב נושא:
הנושא נעול.