מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama Guest

מי הסוכן של ירין חסן ?

2. עידן444 Member

ההכנסות המתוקצבות של נתניה לעונת 2015/16 הן 20.12 מיליון שקל!
    בלי בעלים!
    ושיעיז מישהו להגיד לי קבוצה עניה!!! ניהול שערורייה!!!
    איזי בתקציבים כאלה בנה אימפריה!
    וזה עוד כשהקהל רחוק מלבוא בהמוניו. עם קבוצה מהנה עם חזון ודרך- אפשר להכפיל את ההכנסות מכרטיסים ומנויים ולהגיד גם ל 24 מיליון ש"ח!
    בלי בעלים!
    בעלים חכם עם דרך וחזון יכול לעשות כאן אימפריה עם השקעה מינימלית מכיסו!

3. Raulito Madridista

השני גרוש שלי לגבי מכבי נתניה: קודם כל, אני מבין שאוהדי נתניה פה שולטים בחומר הרבה יותר ממני, אבל שלומי דורה נקלע למצב מאוד בעייתי, אני באמת ובתמים חושב שבסיטואציה הנוכחית אף מאמן לא היה מצליח להוציא יותר ממנו. רוני לוי עשה קסמים בעונה שעברה אבל ראשית מדובר במאמן טוב יותר ושנית היה לו סגל יותר טוב ובראש ובראשונה ערן לוי וקאיודה. הלאה:
    לגבי ראובן עטר. קשה לומר על מאמן שהיה שותף לשתי ירידות ליגה שהוא הצלחה. אני מסכים שיש לו גישה לצעירים, שהייתה תקופה, בעיקר עם חן עזרא - שמאוד נהנתי לראות את הכדורגל של נתניה, מה שאי-אפשר לומר בעידן 'הכסף הגדול'(כדורים ארוכים לקיויו היצור, למשל). בירידת הליגה ב-2013 למשל, עונת האצטדיון החדש - יש לו מניות רבות ואי-אפשר להתעלם מזה. אני חושב שהחיבור בין נתניה ועטר הוא מיוחד וכן יכול להצית קסם, אבל אנחנו לא ב-2012, דברים התקדמו. עטר היה מאמן מבטיח שפשוט הלך אחורה קצת אחרי הגביע עם בית"ר ירושלים(הוא היה במרחק שיחת טלפון מפיטורים אגב אחרי תבוסה 4:0 להפועל בבלומפילד) - צריך לראות מה היה עם עטר מאז. הוא נכשל בהפועל חיפה וגם במכבי חיפה, שהייתה בתקופתו בסה"כ אחרי עונה אחת ללא אליפות כשמכבי ת"א עוד רק החלה להיבנות נכון - ושום דבר לא התחבר לו שם. אולי החטא הגדול של הכדורגל הישראלי הוא הפן הנוסטלגי. הפועל מתגעגעת לקשטן, נתניה מתגעגעת לעטר, רק חסר שאשדוד תמנה את יוסי מזרחי במקום לחמן.

4. עידן444 Member

לשלומי דורה יש נסיבות מקלות והוא לא הפסיק למנות אותן לאורך כל היום בראיונות.
    מה שהוא לא מסביר זה את שחרור השחקנים ללא תמורה(שאלה שגם צריכה להיות מופנית למר אוסידון),
    את בחירת הזרים ההזויה,
    את בחירת הצוות המקצועי ההזויה,
    את ניהול המשחק המחפיר במשחקים מול הפועל חיפה והפועל כ"ס,
    ולמה הוא לא מודה במה שניתן לראות מצויין בשפת הגוף שלו בכל משחק ומשחק ולאחריו- שהוא לא מצליח להביא את שלומי דורה למגרש. שהוא כבוי. שהקבוצה שלו לא רצה. שהשחקנים שלו נגד קבוצה עדיפה כמו ב"ש עושים גליץ' ראשון בדקה 40(מרגוליס)! ומקבלים צהוב ראשון בדקה 70!
    לבוא בכל ראיון ולהגיד שהוא לא אוהב לתרץ אבל "נפצעו לי שחקנים", "שופטים פסלו לי שערים", "הכדור פגע בקורה", "הכדור פגע לי בביצה"- זה הוא ידע מצויין.

5. Turgi Guest

מדהים דור המאמנים החיפאים הזה.
    עוד יותר מדהים שהם ממשיכים במשחקי הכסאות המוזיקליים שלהם.

סגול בדם אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

הכי מצחיק שעם כל הדיבורים סביב עטר הוא בסוף לא יהיה זה שימונה.
    יש לא מעט טענות ששני הלויים מועדפים. אלישע לדעתי לא רוצה את הכאב ראש הזה. יחכה לג'וב יותר טוב. גיא לדעתי יקח את זה ב 2 ידיים.
    אולי בסוף יהיה מינוי מפתיע.

7. סגול בדם Member

האמת ? נשבר מזה כבר
    הלוואי שיהיו לנו עוד מאמנים כמו חיים סילבס ועידן בראון שיבואו משום מקום ויקחו להם קצת את הבמה

8. Turgi Guest

כשיש לך קליקה חיפאית כל כך גדולה בתקשורת זה ממש לא מפתיע.
    עטר, קלינגר, רוני לוי, דורה, בנין. כבר עשור כל אחד וכשלונותיו.

סגול בדם אוהב/ת את זה.
  9. oFiRzZz Member

עטר זה לא איזה מועמד מפתיע .
    יש לו רוב בקהל לדעתי .
    אני די חצוי .. מצד אחד בתקופות רבות שהוא אימן ביקרתי אותו על כדורגל משמים,
    מגעיל וכמו שמגדירים אותו המקומות אחרים - מקובע . מצד שני הוא כן הצליח
    לטפח צעירים כמו דגני , בן הרוש, מוגרבי עזרא ועוד ..והוא די הצליח עם הקבוצה
    אם מסכמים את כל השנים שלו .
    אני באמת חושב שאין מאמן שיכול להוציא אותו מהבוץ (אלא אם כן זה אחד עם "שם"
    כמו רוני לוי אשתקד) , כל המאמנים שמועמדים הם בערך באותה רמה , משחק
    הכסאות ממשיך , אז לפחות זה יהיה מישהו שכבר מכיר את המערכת .

10. עידן444 Member

יש מאמנים שלדעתי הסיכוי שלהם להביא שינוי בטווח הקצר ולהשאיר את הקבוצה בליגה גבוה יותר. לצערי אלה המאמנים שאני פחות מחזיק מהם.
    מי שיכול להשפיע גם בטווח הקצר וגם לדעתי איש כדורגל יסודי שיודע לעבוד- ואני יודע שאני מפתיע כאן וסליחה שזה שוב מישהו ״מהקליקה החיפאית״, מרקו בלבול.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בשנה שעברה מכבי נתניה הצליחה באמצע העונה להביא מאמן בסדר הגודל של רוני לוי, אני משוכנע שהיא יכולה לעשות מעשה דומה כמו בשנה הזו.

משאלת הלב שלי היא אלי כהן השריף. בכדורסל, כשכלום לא הולך, אומרים תמיד שצריך לחזור ל"בייסיק של הבייסיק" וזה בדיוק מה שמכבי נתניה צריכה לעשות. מכבי נתניה לא צריכה מישהו מתוחכם מדי שיסביר לנו איך לפתוח עם 4 שוערים בשער זה בעצם התקפי יותר, אלא מישהו שיודע את הבסיס של הבסיס ויודע לגבש חבורת שחקנים בינונית (בסה"כ שלה) סביב אותו רעיון.

כמובן שאני לא אכנס לדכאון אם נחתים את גיא לוזון או רן בן שמעון, אבל אלי כהן הוא המועמד הראשון שהייתי חושב עליו לו הייתי דורון אוסידון.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  12. Bilev Member

ב-103fm אמרו שיש מאמן שמאמן כרגע קבוצה בליגת העל, שהציע את עצמו למכבי נתניה, ואמר שיתנו לו שבוע לראות התפתחויות עם הקבוצה שלו.
    אני מסתכל על הטבלה ומנסה לחשוב איזה מאמן זה יכול להיות - ולא מצליח!
    יש לכם רעיונות? (בהנחה ולא מדובר בבדייה)

13. עידן444 Member

אנשים שואלים איך מכבי נתניה הגיע לגרעון כפי שהיא הגיע. יש פה ושם אפילו רמזים להתנהלות לא כשרה.
    בכל אופן החלק הארי הוא התנהלות שערורייתית.
    לתת לשחקן כמו עומר צלישר מענק שחרור בסך 352 אלף ש"ח אין לזה מילה יותר מתאימה מהפקרות!
    ולדעתי זו רק דוגמה אחת מיני רבות.

14. עידן444 Member

ממה שהבנתי גם ציינו שמדובר בפיגורה. נשמע לי כמו מעשיות יוני הללי...

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיפה המספרים? יצא דו"ח כספי של מכבי נתניה? כי אם כן אשמח לראות.

האמת שרוב המאמנים שנמצאים בשוק (אלי כהן, גיא לוי, אלישע לוי, דרור קשטן, ראובן עטר, מרקו בלבול) טובים יותר מדורה. עד כמה טובים ועד כמה החיבור שלהם עם נתניה יהיה טוב זאת כבר שאלה אחרת.
    בניר קלינגר למשל לא הייתי נוגע. מאז הקדנציה במכבי (שגם בה היו לא מעט בעיות) הוא לא נכשל אלא מתרסק בכל מקום שהוא דורך בו. רק בזכות הקשרים שלו בעולם הכדורגל ובתקשורת יש קבוצות שעדין שוקלות למנות אותו למאמן הקבוצה.

בנוגע לשמועות, הבנתי שבימים האחרונים גיורגי דרסיליה הגיע לישראל, ומסר לסוכן שלו שלאור פתיחת העונה הלא טובה של הקבוצה שלו בגיאורגיה (אמצע טבלה), הוא יהיה מוכן לשקול הצעות מקבוצות ליגת העל. יש מצב שהוא השם שדובר עליו (למרות שכתבו מאמן בליגת העל)?

ואם לא ימונה מאמן עד המשחק מול מכבי, מי יעמוד על הקווים של נתניה במשחק?

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/15
מצב נושא:
הנושא נעול.