מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

ככל הנראה גיא צרפתי יעמוד על הקווים ואפילו יש רמיזות(באתר וואלה) שזו הזדמנות עבורו והופעה טובה(כולל במקרה של הפסד) יכולה לעזור לו לשמור על המקום. לי באופן אישי זה לא נשמע רציני.

המספרים הם מתביעה שפורסם עליה ב- ONE של צלישר נגד המועדון.
    דו"חות כספיים מהעבר לא פורסמו מעבר למה שפורסם לפני כמה חודשים לגבי רוב קבוצות הליגה.
    לגבי העתיד יש כתבה מעניינת בגלובס-
    http://www.globes.co.il/news/article.asp...om=iglobes

בקלינגר הקהל לא יתן שיגעו וגם גורם בהנהלה אמר שהוא לא מועמד ולא יהיה מועמד. גם ידיעה שאסי דומב נראה בסביבה לא בדיוק התקבלה בברכה. אני מהמר שזה יהיה ראובן עטר או גיא לוי(אשמח לדעת מה דעתך עליו). חייב להגיד שהאיש המושלם למשימות האלה וגם קצת דיברו על זה אתמול בתוכנית האינטרנטית באתר ספורט 5(שחלקה הגדול עסק רק במכבי נתניה) הוא יובל נעים, אבל באופן אישי אני חושב שהגיע הזמן להחליף תקליט. ראינו מה עשה כאן מקצוען כמו רוני לוי בכמה חודשים בעונה שעברה. כולם היו רוצים לראות עוד מהסוג הזה ופחות מהסגנון של דורה\נעים\שייע- שדי ברור המכנה המשותף ביניהם, מה שעושה אותם המועמדים האולטימטיבים למשימות הישארות.
    וכמובן שיש את אסכולת רובן עטר שלדעתי היא ממש לא רוב, אבל כנראה אסכולה מאוד דומיננטית וחייבים להגיד שעם הסטטיסטיקה של עטר בנתניה קשה להתווכח.

2. Bilev Member

ב103fm אמרו שצרפתי יהיה המאמן בשבת..

3. Bilev Member

מי זה יכול להיות? פסלתי פעמיים את כל מאמני ליגת העל.
    זה הללי אמר את הידיעה? הייתי בטוח שקופמן... אני לא זוכר בדיוק מי אבל מי שזה לא היה, הוא לא נתן את זה כידיעה אלא שאל כשאלה את אוסידון אם מאמן בליגת העל כרגע פנה אליו

4. עידן444 Member

לא שמעתי כלום. קראתי ומישהו בעבודה אמר לי שזה היה הללי. אני חושב שזה בולשיט אבל כן עלה לי שם אחד...

5. henry1 Member

לצערי, רק מינוי של עטר יגרום לשקט בגזרת הקהל למשך תקופה ארוכה יותר (אלא אם יפתיעו ויביאו את אלישע). כל מאמן אחר שיבוא יזכה לפחות סבלנות מצד הקהל וקריאות התתפטר יהיו מוקדמות יותר. עטר, שלפי הלך הרוח בקהל שלנו זוכה לרוב, יהנה משקט לתקופה ארוכה יותר ויהיו הרבה יותר סבלניים כלפיו. הצד שרוצה אותו הוא החלק היותר רועש והיותר דומיננטי.

אני מקווה שיפתיעו ויביאו את אלישע. אם אנחנו מתסכלים על הרזומה של המאמנים בחוץ, למעט גוטמן שלא רלוונטי, הוא בעל הרזומה הטוב ביותר. יש אוהדים של קבוצות אחרות שלבטח מכירים אותו טוב ממני ויכולים למנות את החסרונות שלו, אבל כאחד שלא עקב אחרי עבודתו מקרוב (וספק אם אוהד של קבוצה בה אלישע לא אימן מכיר באמת את עבודתו) הוא הבכיר ביותר. בטח ובטח על עטר.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, גיא לוי מבין כדורגל ומבחינה טקטית ומקצועית הוא מהמאמנים הטובים בארץ. מצד שני מבחינה מנטלית מדובר במאמן מאוד בעייתי כניראה מהבעייתים בארץ וזאת הסיבה למה הוא לעולם לא יצליח באמת.

הנרי, אלישע מאמן עם יתרונות גדולים וחסרונות גדולים. מצד אחד מדובר במאמן ששחקנים מתחברים אליו מהר מאוד, מאמן שיכול לחבר ולקדם קבוצה. מצד שני מדובר במאמן מיושן, מקובע ומוגבל, ויש גבול עד כמה הוא יכול לקחת את הקבוצה קדימה.

לדעתי שניהם ראוים לתפקיד המאמן של נתניה הנוכחית. אלישע הוא הימור יותר בטוח, גיא לוי הוא הימור גדול יותר אבל הוא צעיר יותר ומתקדם יותר מבחינת אימון.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/15
    henry1 ו-עידן444 אוהבים את זה.
  7. עידן444 Member

יש עוד מישהו חוץ מעטר שיקבל שקט...
    ?????? ????: ??????? ??? ??? ?? ????? ????

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

Bilev - השמועות אומרות שמדובר ברן בן שמעון. קח בחשבון שזו שמועה שעוברת על נושא שהוא ספק הנפצה.

9. Drama Guest

מי שינסה לגעת ברן יקבל ביס מאבי

10. עידן444 Member

נראה לי זה קשור לאבי.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי רן בן שמעון וחיים סילבס עדיפים על כל שאר המאמנים בשוק. שני מאמנים צעירים שמביאים איתם מקצועיות, רוח רעננה ובעיקר חדשנות מקצועית וטקטית לקבוצות שהם מאמנים.
    אבל שניהם תפוסים וקשה לי להאמין שהפועל רעננה ומכבי פתח תקווה יוותרו עליהם, בטח לקבוצה כמו נתניה שקשה לי להאמין שתפתח את הכיס ותשלם לקבוצות שלהם פיצוי.
    אני חושב שגם מאמן זר (דרסיליה או מרין) זאת אופציה מעניינת רק הבעיה היא שלא ראינו אותם מקרוב כמאמנים ראשים ולכן זה הימור לא קטן.
    לדעתי בסופו של דבר נתניה תלך על עטר, שכבר אימן בקבוצה ומכיר את הקהל והמועדון, למרות שאני הייתי מנסה משהו אחר כי יש לי הרגשה שעטר ונתניה מיצו האחד את השני...

עידן444 אוהב/ת את זה.
  12. Drama Guest

תראה, אני מאמין שזה יהיה ככה -
    הרי כל הקטע של רן מקבל הצעה מאומוניה ניקוסיה זורק אותי כמה שנים אחרונה שיוסי מזרחי אימן אותנו בהצלחה יתרה והבן האובד נשאר ללא קבוצה ואז כדרך קסם יוסי מזרחי עבר לקפריסין והנה מי מונה ? גיא.
    הפעם אני אישית חושב שיש פה משהו קצת שונה. גיא לוזון כיום מקבל "כסף חינם" מצ'רלטון. למה לו לחזור לקבוצה כמו מכבי פ"ת ? אין ממש סיבה.
    מה כן נראה לי ? שאולי דואגים שם שרן יקבל חוזה ארוך טווח מקבוצה כלשהי (ואז אם כבר זו תהיה הפועל ת"א ולא קבוצה בקפריסין), ובקיץ הקרוב שיכריזו על מאמן לנבחרת הבוגרת זה יהיה גיא שיקבל אותה, כי בינינו כמה מועמדים כבר יש? הרי חיים סילבס לא באמת מתחרה על כתר הנבחרת, ולא נראה לי שגם בהפועל ת"א הוא אופציה גבוהה. על מאמן זר לא נלך זה לא לאופי שלנו.

דר"א רק עכשיו שמתי לב שאני בדיון על נתניה, לנתניה יגיע מאמן משיעור קומה נמוך ומישהו שלא "נחשק" יותר מידי כעת. דווקא אני יכול לראות את גיא לוי לוקח את זה ומפוטר עוד 7 מחזורים.

13. amn Member

מאור תורג'מן עזב עם שלומי דורה?

14. עידן444 Member

מי זה?

15. עידן444 Member

יש לובי למנות את קטש.

מצב נושא:
הנושא נעול.