מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

העיקר אחרי משחק אחד כבר עשו מהחמזה הזה איזה מראדונה, ועוד ירדו על יענקלה שהוא לא הביא אותו למכבי חיפה

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא חומר גולם מצוין. אחד השחקנים עם מכלול התכונות הכי מגוון שאני זוכר בכדורגל הישראלי. יש לו טכניקה, מהירות, כח, פריצה, אחד על אחד, מסירות מתוחכמות והשתחררות מלחץ. שחקנים פחות טובים ממנו הפכו להיות כוכבים בליגה הזו. הוא עוד ילמד ויתן לנו הרבה.

3. עידן444 Member

אם עטר ידע להפיק ממנו את מה שהוא הפיק מחן עזרא ומוגרבי המצב שלנו הולך להשתפר פלאים.

4. DRORIKO Member

בסדר אבל אתה לא מביא זר לכמה שנים כדי שיתפתח. את זה אתה אמור לעשות עם ישראלים. זר אתה מביא כדי שישפר לך את הקבוצה בזה הרגע

5. henry1 Member

יש משהו במה שאתה אומר, אבל מתוך חמישה זרים אין לי בעיה שנשקיע בהתפתחות בזר אחד. אגב, בינתיים הוא אחראי בצורה ישירה ועקיפה למרבית השערים שלנו. רק מראה על הפוטנציאל שלו.

לראובן יש הרבה עבודה, שיתחיל בלכוון את בארי לכיוון הנכון. פוטנציאל גדול אבל די הולך לאיבוד במשחקים האחרונים.

6. עידן444 Member

כשאין לך כסף אתה יכול להביא שחקנים ברמה גבוהה רק כשהם בוסר. זה ידוע וברור. אם בארי לא היה בוסר הוא לא היה בארץ. בטח לא במכבי נתניה. ואם הוא ימצא את הפוטנציאל שלו תוך שנה שנתיים הוא גם לא יהיה כאן- בדיוק כמו שקאיודה לא כאן.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

קאיודה נתן מספרים גם על העונה הראשונה. וזה לא משנה שזה היה ליגה לאומית,כי אם הוא היה גרוע שם הוא לא היה ממשיך לליגת העל. כי זה הקטע של זרים,שאתה דורש מהם תפוקה כמה שיותר מידית(ברור שאתה נותן לזר זמן התאקלמות,אבל בטח שלא מביא אותו בשביל ש"יתפתח")

8. עידן444 Member

קאיודה בליגה השניה אפילו לא שיחק בהרכב בקביעות. הנטיה הראשונית לאחר העליה היתה להשאיל אותו.

9. DRORIKO Member

אחי הלך למשחקים של נתניה בלאומית והוא אמר לי שהוא היה טוב. אני אישית התוודעתי אליו לראשונה כשהייתי בגמר גביע ברמת גן. הוא מאד הרשים אותי שם.

אגב לפי ויקיפדיה היו לו 10 שערי ליגה. לפי מה שאתה אומר לא היו לו הרבה דקות,אז 10 שערים בכלום דקות זה המון.

10. עידן444 Member

3 מתוכם במשחק אחד. אם לא המסע בגביע המדינה קאיודה לא היה מקבל את הקרדיט כי היה מדובר בחלוץ מאוד חד גוני ואני אומר לך באחריות- הנטייה הראשונית היתה להשאיל אותו. אקסברד הועדף על פניו ברוב שלבי העונה והיו משחקים ששניהם יחד ישבו על הספסל וערן לוי שיחק בשפיץ.
    בגביע כשמשחקים על מתפרצות נגד קבוצות ליגת על ברור שלאקסברד האיטי יש הרבה פחות מה למכור מאשר לקאיודה ולמעשה בתקופה הזו קאיודה תפס את המקום בהרכב(בערך באיזור פברואר מרץ). אם שמים את ההצלחה בגביע בצד קאיודה ממש לא היה פקטור משמעותי בקבוצה. לויטה וליפניה לדוגמה היו הרבה יותר משמעותיים ממנו.

11. DRORIKO Member

רק רוצה להזכיר לך שאת הרוב הגולים שלו בליגת העל קאיודה עשה במתפרצות

12. oFiRzZz Member

קאיודה לא ידע דברים בסיסיים בכדורגל כשהגיע . זה לא אני אמרתי אלא הצוות המקצועי
    ובגלל זה באמת חצי עונה בלאומית הוא לא היה שחקן הרכב בכלל . תמיד ראו שיש לו את
    הפוטצניאל אבל הוא עוד לא מלוטש . גם היום יש לו עוד הרבה מה לעבור כדי לממש את הפוטנציאל
    שיש בו , ויש בו הרבה .
    אותו דבר חמזה . צריך הכוונה .. לפעמים הולך יותר מדי ראש בקיר אבל אין ספק שהוא השחקן
    הכי כשרוני שלנו .

סמיליאניץ' היום הזכיר את לולה של משחקי טרום העונה . שימשיך ככה .

Sir Alex Ferguson ו-עידן444 אוהבים את זה.
  13. עידן444 Member

בדיוק. קאיודה ובארי שניהם הגיעו בוסר לחלוטין. קאיודה הלך להשתפר כל הזמן ועם מאמן טוב שמכוון זה יקרה גם עם בארי.
    לדעתי לולה לא אהב את שלומי דורה. משהו שם לא עבד. הבחור שיחק אתמול עם הרבה יותר חשק. אצל דורה הוא פשוט עשה טובה. אני מקווה שזה לא מקרי או קרה רק בגלל שזה היה נגד מכבי ת"א בבלומפילד וכבר בשבוע הבא יחזור לרמת מוטיבציה שואפת לאפס שאפיינה אותו מאז משחקי הטרום עונה וגביע הטוטו.

14. עידן444 Member

אני לא צריך שתזכיר לי. זה גם מתיישב מצויין עם הטענה שלי.

15. עידן444 Member

מרגוליס:״לא יכולתי לשחק״.
    כל המתנגדים למושאלים קיבלו את החותמת לצידקתם! תארו לעצמכם סיטואציה שנתניה במשחק קריטי להישארות בליגה ומכבי ת״א לאליפות ושחקן מרכזי לא מרגיש שהיא יכול לשחק וגם אם כן די ברור שלא מסוגל לתת 100%. פשוט אסון ספורטיבי! חוק המושאלים הישן עם כל המגרעות שבו פתר את הסוגיה הזו. החוק החדש מועד לפורענות!

Hapoel_Tel_Aviv ו-alexshw אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.