מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חיפשתי אתמול אוהדי נתניה אחריי המשחק כדי לשאול אבל הצהוב שחור בלבל אותי ולא היה לי כח לחפש בציציות אז אשאל כאן - למה לא עודדו אתמול?

2. עידן444 Member

מחאה. יש טענה בקרב חלק מהאוהדים שיש שחקנים שלא נותנים 100% וארגון האוהדים החליט להגיע ולא לעודד. כמובן שמעטים בכלל הטריחו עצמם להגיע אתמול לטדי.
    החלק שלא מסכים עם הטענה טוען שאין עניין של חוסר רצון אלא פשוט חוסר יכולת ועדיין קל לזהות מי מתאמץ יותר ומי פחות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שכך או כך זה לא משנה ומחאה כזו בעיתוי הנוכחי היא פשוט מטומטמת. המטרה העילאית שלכם צריכה להיות הצלחה של נתניה, כלומר הישארות בליגה, וללא תמיכת הקהל זה יהיה קשה פי כמה לשחקנים, נלחמים או לא נלחמים זה לא משנה. ואני אומר את זה בתור אחד שהקהל שלו סובל בדיוק מהדברים הללו, הנטיות המטומטמות לעשות את הדבר הלא נכון ברגע הכי לא נכון, והוביל את הקבוצה שלו למצב הרבה יותר גרוע מאשר היא הייתה לפניי שהחליט לפעול. אל תלמדו מאיתנו, תלמדו מהקהל של הפועל ת"א או חיפה. תעודדו, ואת המחאות תשאירו מחוץ למגרש.

והייתם אתמול בסביבות ה-100, מראה על הפוטנציאל שלכם. מאמין שקהל תומך ולא מפולג ומוחא היה מביא כמות גבוהה פי כמה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

גם אני חושב שהקהל מאוד מחליש את השחקנים. המחאות, והקללות, והשירים בסוף כל משחק ״תורידו ת׳חולצות״ לא גורמים לשחקנים להיות יותר טובים. להפך. את רוב האש ספג דורה והשחקנים נהנו בתקופתו מסוג של חסינות והאמת שזה לא היה נראה טוב יותר. מאז שדורה הלך האש היא כלפי השחקנים.

5. abcd Member

נצא רגע מכדורגל.
    התאכזבתי אתמול לראות שלא רק שבית"ר לקחו מאיתנו את השיר פתיחה ("תמיד מעל כולם"...גם אני צחקתי) אלא שהם הוסיפו ושרים אותו גם בתחילת המשחק כמונו.
    וחייבים לציין, שבניגוד לגרסת "ברגעים" החלשה של מכבי ת"א, פה הביצוע שלהם טוב ב-4 דרגות משלנו.

ועכשיו לך תספר לאנשים שבכלל היית קודם :( (אלא אם כן יבוא אוהד בית"ר ויגיד שהם שרים את זה עוד מלפני תחילת העונה שעברה אבל אני בספק גדול)

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/15
  6. עידן444 Member

העידוד שלנו בכלל בליגה השניה היה 4 דרגות מעל מה שיש היום.
    הכדורגל היום מדכא. הקהל מדוכא. אפילו שערים אין.
    למשחקי חוץ אני כבר לא נוסע בכלל. לטדי אני דווקא אוהב לסוע (באופן כללי אני מאוד אוהב את ירושלים- בשבילי זו העיר הכי יפה ומיוחדת בעולם!) וזה אפילו לא עבר לי בקצה המחשבה לסוע למשחק הזה. את המשחק מול רעננה פיספסתי כי לא הייתי בארץ- ולמעשה אני חושב שיצא לי ממש לשמוח העונה רק בשער אחד בזמן שאני נוכח במשחק- השיוויון של פירס בפנדל נגד ק"ש!!! וזה היה במשחק רדיוס- אפילו לא בנתניה...
    15 מחזורים- רק שער אחד שגרם לי לשמוח ביציע!!! איך בכלל אפשר לבוא עם חשק לעודד במצב כזה? אפילו את השופטים כבר אין לי חשק לקלל...

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

קח את זה כמחמאה. פעם היינו מעתיקים לחנים מקבוצות אחרות, היום כמעט ואין קבוצה בליגה (מאלה שיש להן בסיס גדול של אוהדים) שלא העתיקה מאיתנו לפחות לחן אחד.

בקשר למחאה - לדעתי לא במקום. מוחים כשהשחקנים לא מתאמצים ויש תחושה שהם מוכרים את הקבוצה והקהל. זה לא המקרה כאן. הם כן מתאמצים, הם פשוט לא טובים.

8. amn Member

מישהו יודע משהו לגבי זה?

ועוד שאלה - מי זה הזר הזה שמשחק אצלכם בנוער? The Israel Football Association (אני מניח שהשם משפחה שלו זה לא "קרקו מסיירה לאוון" כמו שכתוב באתר ההתאחדות)

9. עידן444 Member

עפ״י כל מיני דיווחים לנתניה יש 20% בכרטיס עם אופציה לרכוש 20% נוספים. בארי מאכזב לאחרונה אבל מאוד הופתעתי שהוא מועמד להיחתך(למרות שבאמת אין צורך להתייחס לכל עיתונאי). עד כמה שאני יודע הקשר(קשר עקיף יש לציין) למכבי חיפה גדול מאשר הקשר לאפולון לימסול- אבל יתכן שהמידע שיש לי אינו נכון.

10. עידן444 Member

לגבי הזר- כן, יש חלוץ זר מסיארה לאון. כמו ניר עזריה הוא נראה לי הרבה פחות ״נכה״ מהשחקנים שמשחקים בהתקפה של הקבוצה הבוגרת אבל ראיתי ושמעתי עליו מעט מאוד.

11. amn Member

ממה שאני יודע - למכבי חיפה אין שום קשר לבארי, ואין לה שום חזקה עליו. היה מתווה אפשרי כזה, אבל לא התקדם.
    ממה שהבנתי - אפולון רכשו אותו והשאילו לנתניה...

אתה יודע מה השם שלו? הוא בוודאות חלוץ? שיחק 7 משחקים (כמעט כולם מלאים) ולא כבש.
    מישהו אחר אולי יודע?

12. עידן444 Member

לגבי מכבי חיפה אמרתי קשר עקיף.
    לגבי השחקן אולי מישהו אחר יוכל לעזור. במשחק הנוער האחרון שנכחתי היו בהרכב של נתניה שיר צדק, עשאל בן שבת וריף מסיקה- כלומר, די מזמן...
    יצא לי פה ושם לראות בטלויזיה. אני די בטוח שהוא חלוץ.

13. yakov_y YNWA

לפני הדיווחים סיסאי שוחרר, חיימוביץ׳ כבר קיבל הודעה וגם כן יעזוב, זגורי הפצוע חוזר להפועל ת״א, גורשמוב ובוארון ייעזבו, יפה מאוד, נחכה שזה יהיה רשמי אבל המועדון מתחיל בצעדי החלמה, לשחרר שחקנים והרבה זה מאסט מבחינת מכבי נתניה, יש עוד עבודה רבה אבל לפחות מתחילים.

14. עידן444 Member

השמועות אומרות שאיציק כהן סגור ואף שני ישראלים נוספים ושני זרים. הכל- one man show של דורון אוסידון. נחזיק אצבעות שהפעם ילך לו קצת יותר אחרת בעוד כמה שבועות נגיע לנקודה שממנה כבר יהיה קשה מאוד להתאושש.
    צחוק הגורל הוא שבאוגוסט היו כאן 2 הבלמים שהובילו את הקבוצה תחת רוני לוי(עידו לוי וירין חסן), בלם זר(מישצ׳נקו) ובלם צעיר תוצרת בית עם מוסר עבודה יוצא מהכלל שעשה עונה יפה בקרית גת(דודי תירם) ומחר עטר צריך להתלבט בין עומר ורד לבלם נוער(כיוון שגם ויקי כחלון שוחרר לחופשי גם אין מגן ימני מחליף- מה שאומר שמחר עולים למשחק ״גמר גביע״ עם בלם מהנוער). שה׳ יעזור!

15. henry1 Member

אוסידון עושה את מה שהוא צריך לעשות - לדאוג למימון להבאת שחקנים. אני מקווה שגם עכשיו לא תבואו בטענות. אם זה יצליח או לא, בשביל זה יש מאמן.

מצב נושא:
הנושא נעול.