מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגיל, הקהל הכי טיפש בארץ מאשים את דורון אוסידון בטעויות מקצועיות שנעשו, כאילו שהוא אחראי על הצד המקצועי. אם דורון אוסידון היה בוחר לטמון ידו בצלחת המקצועית, אז כולם היו טוענים לחוסר מקצוענות מצידו של המנהל וגם היו דואגים להזכיר שהוא לא מוציא שקל מכיסו.

דורון אוסידון הגיע למכבי נתניה כדי לגרום לה להשתחרר, בהדרגה, מחובותיה הכספיים. באמצעים הדלים שמדו לרשותו, הוא השתדל לספק לשלומי דורה את כמות הכלים המירבית כדי שיצליח לבנות כאן קבוצה שתימנע מלהסתבך בתחתית ואני משוכנע שגם בשביל ראובן עטר הוא יעשה את אותו הדבר. הצרה שלנו היא שמדובר בראובן עטר, שלמעט סרגיי טרטיאק, לא הצליח במשך 10 שנים להנחית כאן שחקן בינואר שיצליחח להשפיע על הקבוצה.

henry1 אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

דורון אוסידון הוא אביא הכשלון וחובתו כעת לתקן עד כמה שאפשר. מי שחושב שכל האחריות בכשלון על שלומי דורה אין לו מושג וחצי מושג. שניהם אחראים באותה מידה על הקבוצה הכי גרועה שנבנתה כאן בהסטוריה. ליבי ליבי עם ראובן עטר ששוב עולה למשחק בלי כלים לנצח והפעם גם עם הגנה רעועה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

'אבי הכשלון' זוהי סיסמא. מה הוא יכל לעשות שהוא לא עשה? הוא השתדל לספק את מירב הכלים למאמן שהיה. אם היה מתערב ברמה המקצועית, כולם היו יוצאים עליו שהוא חוצפן ואוכל חינם שגם לא שם שקל מכיסו וגם בוחש בכל דבר בקבוצה כאילו היא שלו.

henry1 אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

זו לא ססמא. יאמר לזכותו שהוא גם לוקח אחריות ואומר את זה בעצמו. לא מבין למה כל כך קשה לכם לקבל את זה.
    ושוב ושוב לבוא עם ההאשמות האלה לקהל- די! פשוט מספיק!
    ועוד בנושא של אוסידון? יש כמה אוהדים אדיוטים שעדיין מקללים את אלי שגב- אבל את אוסידון? עוד לא שמעתי אפילו קללה אחת לעברו. האיש חסין וגם לדעתי ישאר חסין כי הוא נפגש עם ״הגרעין הקשה״ לא פעם ויש כבוד הדדי. הרי הטפוסים האלה אוהבים שמדברים איתם ״בגובה העיניים״.

5. Drama Guest

דורון אוסידון היה צריך להשאיר אותכם בליגה. לא יותר ולא פחות. אם לא ישאיר הוא כישלון.
    והגיע הזמן לצאת מהסרט שהוא איזה מנכ''ל גדול כי הוא ממש לא.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. henry1 Member

אתה טועה, ובגדול. הכמה אנשים שאוסידון משפיע עליהם (לטענתך. לדעתי, הם פשוט מבינים שלא הוא הבעיה) הם מיעוט שבמיעוט ואין להם כזאת השפעה על הקהל. הם בטח לא "הגרעין הקשה" והם בסה"כ 4-5 אנשים. זה הכל.
    ומבקרים את אוסידון הרבה, תיכנס לקבוצה ותראה.
    קללות היו לאוסידון במשחק הבית האחרון, כי הרי חייבים לקלל מישהו ולבוא בטענות ועטר חסין מזה לזמן הקרוב (וזאת, דרך אגב, הסיבה הטובה ביותר לבואו כפי שרשמתי לפני מינויו. אף מאמן, אולי למעט מאמן בעל שם, לא היה מקבל חסינות מצד הקהל כפי שעטר מקבל).

7. oFiRzZz Member

בסופו של דבר כמו שרשם @Drama , התפקיד של אוסידון היה להשאיר את המועדון בחיים . אם נרד ליגה
    הוא ייכשל .
    השכונה במחנה האימונים התרחשה בתקופתו , הוא מינה את דורה שנכשל , הוא מינה את עטר (שאני עדיין
    לא חורץ את דינו כמובן , עוד לא נגמרה העונה) , הוא אחראי על הבאתם של שחקנים מסוימים (והוא היה מעורב
    ברוב הרכש) - בסופו של דבר הוא האיש בראש המערכת ואם המערכת נכשלה אז גם הוא נכשל .
    אם בסופו של יום נשאר בליגה הרי שהוא היה בסדר .

עידן444 אוהב/ת את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הבנתי מה הקשר בין תפקוד של יו"ר לתפקוד המקצועי של הקבוצה. הפן המקצועי היחידי שאפשר לבוא אליו בביקורת הוא במינוי המאמנים, כשמינוי דורה נראה בסדר גמור בזמנו ומינוי עטר בהחלט נועד לכישלון, אבל רכש ותפקוד מקצועי? לא התפקיד שלו. התפקיד של המאמן זה לבחור שחקנים ולגרום לקבוצה לשחק טוב, לא של אוסידון.

henry1 אוהב/ת את זה.
  9. עידן444 Member

בעולם מתוקן יקירי. בעולם מתוקן. לא בכדורגל הישראלי ובטח לא במכבי נתניה בעידן אוסידון. מי שמנתק את אוסידון מהנושא המקצועי חוטא לאמת. בטח בתקופת דורה. מההכרות עם עטר- הוא לא נותן שיתערבו לו אבל גם עטר זה נראה לי רחוק מעטר שהכרנו. לדעתי איבד המון מהבטחון.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. henry1 Member

עידן, יש לך הוכחות או השערות לגבי בחירת השחקנים ע"י אוסידון ולא ע"י דורה?

ועוד שאלה, כשאוסידון מינה את דורה חשבת שזאת טעות?

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  11. עידן444 Member

במכבי נתניה של העונה הנושא התקציבי בעל קשר הדוק למקצועי. אני לא צריך להסביר את זה. אני גם לא צריך לשכנע שדורה רצה שחקנים אחרים מאלה שהוחתמו. השניים האלה הלכו יד ביד, בלי שום מדיניות, בלי שום תוכנית, עם אפס שחקני בית, עם בלי סוף הימורים- שניהם יחד יד ביד בגלל חוסר הבנה מינימלית באיך בונים קבוצה בתקציב כזה וחוסר הבנה מינימלית בצרכים שכל ילד ראה. השניים האלה הלכו יד ביד כמעט בכל ההחלטות כולל המקצועיות. בודאות!
    לגבי דורה לא חשבתי שזו טעות ואני לא מבקר את אוסידון על המינוי הזה. אבל בהחלט בשלב מאוד מוקדם הבנתי שזו היתה טעות.

12. yakov_y YNWA

אני לא יודע מה יותר מכעיס אותי, העובדה שראובן עטר עולה עם 4 קשרים אחוריים או העובדה שיובל אבידור שוב בהרכב ?

העיקר שאף אחד לא מדבר על זה, לא סובל אותו ואני לא חושב שאני ישנא מאמן יותר ממנו והייתה לו תחרות מאוד קשה, יוסי מזרחי, טל בנין, שלומי דורה, ראובן עטר הוא הגרוע מכל.

13. henry1 Member

בקיצור, הכל השערות.

14. עידן444 Member

יש אנשים שלא רוצים לדבר בגלל המצב של הקבוצה. אבל מתישהו הם יתחילו לדבר...
    מה השערות ומה לא? ואם עתונאי יכתוב את מה שכתבתי זה יהפוך לעובדה?
    אוסידון ודורה בנו את הקבוצת שיקום הזו יחד. נקודה.
    וכששאלתי למה בנו לרוחב במקום לקדם כמה צעירים ולהביא שחקנים מוכחים אמרו לי שאין בנוער כלום. הכי קל להגיד שאין בנוער כלום... ופתאום אנחנו רואים עוד שחקן שהוא לא כלום, ועוד שחקן שהוא לא כלום... ולא שהם ישאירו אותנו בליגה... לא סייף, לא יאיר ולא ג׳בארין- אבל אלה בדיוק השחקנים שהיו צריכים להרכיב את הסגל כדי ששחקני החיזוק יהיה שחקני חיזוק ולא קבוצת שיקום! והם אפילו לא שחקנים מובילים בנוער!

15. עידן444 Member

אגב, כל הכבוד לח׳ברה שעשו את הדרך הארוכה מפקיעין והגיעו לעודד את הילד!!!

מצב נושא:
הנושא נעול.