מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אתה מתאר את זה כאילו זה מובן מאליו שעם חיזוק(אני עוד לא רואה מלבד איציק כהן שום חיזוק ושוב יש כל מיני דיבורים מטרידים על כל מיני זרים שעד שיבינו מי נגד מי תגמר העונה- עד שאני לא רואה בעיניים- מנגה בריא\אוסטוינד\הירש\תורג'מן\מוגרבי- מבחינתי הכל חרטא) זה הולך להיות קל להשאיר את הקבוצה בליגה.
    אם עטר משאיר את הקבוצה הזו בליגה- זה אליפות!!!
    ואת כל הקשקושים על כמה הוא גרוע וכמה הכדורגל שלו גרוע אני שומע וצוחק...
    כאילו שעם איזה מאמן בשנים האחרונות ראינו כדורגל יותר טוב מאשר ראינו אצל עטר מלבד כמה מחזורים בעונה שעברה עם רוני לוי- ומה הוא עושה במקומות אחרים כולם רואים... לא בדיוק ללקק את האצבעות...

2. yakov_y YNWA

הרבה מאוד שמות נזרקים בהקשר של מכבי נתניה וכולם מאוד מרשימים למעט בנבנישתי וביטון, כשיגיעו שחקני הרכש נתייחס אליהם אבל אין לי ספק שבינואר נתחזק משמעותית.
    עם כמה שהסגל שלנו הכי חלש בליגה, עד כמה הפער מאיתנו לבני יהודה במקום ה-7 כזה גדול ? ראובן היה צריך להשיג הרבה יותר, 6 משחקי ליגה + 2 משחקי גביע טוטו ואף משחק לא נגד מכבי ת״א והפועל ב״ש והתוצאות עלובות, לא מאמין שאמרת שהשארות בליגה זה אליפות */aaa021
    כשראובן נכשל זה עובר בשקט מתחת לראדר, כשהוא מצליח זה מוגזם ולא ריאלי, אנחנו נתקע איתו עוד שנים רבות של סבל.

3. עידן444 Member

אם עטר משאיר את הקבוצה בליגה זה אליפות! באמת מאמין ככה. על העונה הזו כתוב ירידה. מבחינתי זה הישג גדול מאוד להשאיר את הקבוצה בליגה. סוג של לשנות את הגורל. הלואי וזה לא יהיה בפוטו-פיניש אלא בסגנון של עונה שעברה כי הלב שלי כבר נחלש מהקבוצה הזו. ברור שאם זה יקרה יקחו את זה כמובן באליו כמו הרבה דברים שרובן עשה בנתניה. אבל המשימה כרגע בהחלט נראית מאוד קשה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. henry1 Member

אתה צריך לדעת, מה שראובן עטר משיג בנתניה זה רק בזכותו (בלי קשר למי בנה את הקבוצה, מצב הליגה וכו') וכל כישלון כשהוא על הקווים זה באשמת כולם, מלבדו. ככה זה בנתניה.

יחד עם זאת, ולמרות שעטר לא הביא שום רוח חדשה, מבחן התוצאה יהיה החל מינואר עם הבאת השחקנים החדשים. אז לא יהיו שום תירוצים והוא יצטרך להשאיר אותנו בליגה. זה לא יהיה שווה ערך לאליפות, אפילו לא קרוב ( את ההשיג של דורה בשנה שעברה מחשיבים כאליפות? ), אבל בהחלט זה יהיה הישג.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כן למרות שזה לא מדוייק.
    הביאו את עטר כדי שיוציא מהסגל הקיים יותר, לא אחרי שיוחתמו 3-4 שחקנים (זאת הכמות שהוא אמר בפעם האחרונה ששמעתי אותו מתראיין).
    מאוד יכול להיות שגם מאמן אחר אחרי חיזוק של ינואר ישיג תוצאות טובות יותר.

yakov_y ו-Turgi אוהבים את זה.
  6. עידן444 Member

מכבי נתניה בצומת דרכים.
    מחפשים קומבינות על בארי כדי להביא עוד כמה מושאלים ולמרות שבמידה ומנגה בריא הייתי די בעד המהלך עם ק״ש- אני די שמח שעטר הטיל וטו על מעבר בארי. נתניה עכשיו בדילמה- האם משקיעים כסף(ממה שהבנתי אוסידון גייס) והולכים על כל הקופה כדי להישאר בליגה ואז כיסוי הגרעון בעזרת התקציבים הגדולים בליגת העל הוא יחסית קל ולמעשה אולי גם מניחים תשתית לעונה הבאה, או שעושים חיזוקים רק בתמורה למשוחררים בלי שום חריגה מהתקציב ושומרים משאבים לעונה הבאה כדי לעלות שוב תוך עונה(במידה ויורדים מתוך הבנה שיש סיכוי סביר שזה יקרה). מניח שההחלטה היא לעשות הכל כדי לשרוד ויש כאן הימור לא פשוט- כי ירידת ליגה עם גרעון גדול זו מכה אנושה. זה עלול להביא את המועדון למצב שהיה ערב הרכישה שלו ע״י אלי שגב ויוסי מאוד שלמעשה הצילו את המצב שהיה רע מאור והחלו דיבורים על נוער מחוזק.

7. Hapoel_Tel_Aviv Member

לדורה גם לדעתי צריך לעשות חסד עם הפציעות המשמעותיות שבאו ופגעו בסגל שנבנה.יכול להיות שהעונה הייתה נראת שונה לגמרי.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

הכל היה ידוע מספיק מוקדם כדי להיערך.
    רק פציעת זגורי באה כרעם ביום בהיר כרגע אחרי סגירת החלון.

9. yakov_y YNWA

פציעת ערן לוי ודיא סבע אומנם הייתה מוקדמת אבל זאת מכה שאי אפשר לתאר, אין בשוק שחקנים כמוהם ושלומי דורה נשאר חסר אונים, ושכחת את עומר פרץ שיחד עם ישראל זגורי זה כוח משמעותי מאוד.

10. עידן444 Member

קצת מצחיק שאתה מציג את זה ככה...
    יש כאלה שטוענים שערן לוי רק הפריע, ״תקע את המשחק״, ועדיף בלעדיו. יש כאלה שטוענים שהוא רק מתחזה לכדורגלן, שהוא לא מתאים לליגת העל. יש כאלה שטענו כאן שחמזה בארי עולה עליו.
    לגבי דיא סבע- מתי דיא היה בורג מרכזי בקבוצה? רוב הקריירה שלו בינתיים מאכזבת למרות יכולות מצויינות. למעשה אם ערן לוי לא נפצע הדיבור היה שדיא בכלל לא נשאר. זגורי בטח לא היה מגיע וגם לגבי בארי אני בספק.
    כל הבניה פה שוב התבססה על ערן לוי וכשזה כך- ברגע שהוא נפצע- השינויים נראו כמו טלאי על טלאי בלי שום מחשבה ובלי שום תחליף לצמד ערן לוי וקאיודה שהיו אחראים בלעדית על החלק הקדמי והתוצאות מתאימות לתחזיות הפסימיות ביותר.

11. henry1 Member

אין ספק בכלל. גם עם החלוצים שיש לנו, איתם זה היה יכול להיראות אחרת.

עידן, ערן לוי לבד לא היה משנה יותר מידי במצב הקבוצה. אל תשלה את עצמך. כמות הרעל שהוא היה סופג עם הקבוצה הזאת הייתה כאין וכאפס לעומת מה שספג בשנה שעברה, כאשר היו כאלה שטענו שהוא ""תוקע את המשחק".

היית מקסימום מקבל בארי חמזה עם כדורים חופשיים מדוייקים או קרנות מאיימות. במצב שלנו זה שיפור אדיר, אבל ספק כמה זה היה עוזר.
    כמנהיג, הוא היה תורם המון.

12. עידן444 Member

אז אתה מסכים איתי. זה בדיוק מה שאני אומר. ולכן אני לא מקבל את זה שאומרים שמגיע לדורה הנחה בגלל הפציעות.
    מגיעה הנחה- אבל זה לא תירוץ לבניה הלקויה.

13. abcd Member

יש כאלה שטוענים שאלביס חי בוגאס.

henry1 ו-עידן444 אוהבים את זה.
  14. henry1 Member

לא ממש מסכים, כי אם כל הפצועים היו כשירים, לדעתי, היינו נראים אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/15
  15. עידן444 Member

אתה אומר שספק כמה ערן לוי לבד היה עוזר ואני מסכים איתך. עם ערן או בלי ערן לכולם היה ברור שצריך מחליף ראוי שיתן מספרים במקום קאיודה. את הכשלון המקצועי בנושא הזה אי אפשר להכחיש בלי קשר לפצועים.
    מה שאני טוען זה שכך פחות או יותר היתה אמורה להראות הקבוצה ואם ערן לוי היה בריא יש סיכוי שלא דיא ולא חמזה היו.
    אולי עם ערן לוי וחלוץ טוב זה היה נראה אחרת אבל אחרי חודשיים שדורה מחפש הוא בסוף בחר בסיסאיי- אז אני בספק כמה ערן לוי יכול היה להפעיל אותו.

מצב נושא:
הנושא נעול.