מכבי נתניה 2015/6- בין כל הערפל דראפיץ' מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לנתניה יש כסף להתחזק, אז אני מבין לגמרי למה הם דחו את ההצעה מקריית שמונה. אם נתניה לא תתחזק, דחיית ההצעה אולי תוביל לירידת ליגה.
    מנגה כשהוא בריא הוא מהשחקנים הכי טובים בליגה ובכל מקרה לקבוצה כמו נתניה זה הימור ששווה לקחת. אור אוסטוינד וחן דילמוני הם אומנם שמות פחות נוצצים ממנגה, אבל לטעמי הם עדין טובים יותר ממה שיש כרגע בסגל של נתניה.

2. עידן444 Member

הנרי- בוא נעבור לכאן כי הדיון שלנו לא קשור לגביע הטוטו-
    לגבי הנושא המקצועי- העסקה שנרקמה עם איזי זו לא הוכחה מספיקה בשבילך כמה אוסידון מעורב גם בצד המקצועי? אני גם די בטוח שדורה להבדיל מעטר היה זורם עם המהלך(בלי להיכנס כרגע אם זה מהלך טוב או לא)- אבל זו באמת רק הערכה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. henry1 Member

כבר עניתי לך שם, אבל לגבי מה ששאלת, מה זה אומר בדיוק? מי אמור לנהל את המשא ומתן, עטר? אני בטוח שהמהלך נעשה ביחד עם המאמן. גם בלדב עשה עסקאות רבות, זה אומר שהוא היה אחראי על הצד המקצועי?

4. עידן444 Member

אז אתה אומר שעטר ידע מהכל ופתאום ברגע האחרון אמר שהוא לא רוצה?

5. עידן444 Member

בהמשך לדיון השני כי זה לא קשור לשם-
    אני מדבר על אוסידון כרגע. דורה הסטוריה וטוב שכך. התכוונתי שאוסידון עצמו טוען שהכל עליו. הוא האיש הבלעדי שקובע במכבי נתניה גם לטענתו.
    לגבי גורמים אינטרסנטים- אין לי קשר לאף אחד מהם. ברגע שאוסידון אומר את זה, והאנטי המדופלם ברדיו המקומי אומר את זה, והוא אחד שמפרגן לאוסידון ומטנף על חברי הדירקטוריון מלבד מכנס ודוב לנד, מה שמשאיר למעשה את בלדב ואח שלו בקו האש (האמת שבכלל מוזר לי כל הסיפור הזה בינו לבין אח שלו...), ואייל סגל שכבר חודשים אין לו שום קשר למכבי נתניה(והאמן לי שלמרות שכואב לו והוא אוהד אמיתי- מבחינה אישית זה מצויין לו לא להיות חלק) אומר את זה והעבר גם בעניין שגב מלמד שהוא יודע על מה הוא מדבר, וגם דוב לנד אמר אותו דבר- זה ברור לי שזה נכון. אוסידון הוא בלעדית וחד משמעית הקפטן של הספינה הזו. לא מבין איך ועל סמך מה אתה מערער על זה?

6. henry1 Member

אני באמת לא מבין על מה אתה מדבר. אף אחד לא התכחש לכך שאוסידון קובע הכל, אבל איך אפשר לקבוע מכך שהוא אחראי על הצד המקצועי?? גם עטר וגם דורה בובות??

אני מדבר רק על הצד המקצועי ופה היו ויש מאמנים שהם הקובעים הבלעדיים. אם אתה לא מבין וחושב שאוסידון הוא זה שבחר את השחקנים הישראלים והזרים, אין לי עוד מה לומר, חוץ מלבקש שתביא הוכחה אחת.

עד אז, השכל הישר ודורה עצמו שאמר שהוא הביא את הזרים, קובעים אחרת.

7. עידן444 Member

היה לנו כאן דיון על 2 דברים. לפחות ככה אני הבנתי-
    1. מי מנהל את מכבי נתניה. טענת שבנתניה הדברים לא ברורים כמו בק״ש או בבית״ר ואני אומר לך שחד משמעית כן. רק בעיה כי ההבדל בינו לבין איזי וטביב זה שהוא גם פחות מוכשר וגם לא מביא כסף מהבית. מבחינה ניהולית אותן סמכויות בדיוק. הוא כנראה להבדיל מהשניים הראשונים גם נוהג להתייעץ יותר- וגם זה נחמד רק השאלה מי היועצים.
    2. האם לאוסידון יש מעורבות ואחריות גם על הנושא המקצועי. וגם כאן בדומה לשניים שהזכרתי- התשובה היא כן. וזה ממש לא אומר שדורה היה בובה... יש גם אמצע...

8. oFiRzZz Member

הודעה רשמית של המועדון :
    "חלון ההחתמות של ינואר כבר כאן ובמכבי נתניה גאים להציג את הרכש החדש שהוחתם בימים האחרונים.
    אילן בוקרה - הקשר האחורי היהודי אילן בוקרה, חתם במכבי נתניה עד תום העונה עם אופצייה לעונה נוספת. בוקרה, 22, נולד בצרפת ושיחק בקבוצות הילדים והנערים של פאריס סן ז'רמן. בקיץ 2012 חתם לשלוש שנים באייאקס ושיחק בקבוצת המילואים ותקופה כמושאל באוויאן הצרפתית. הוא רשם גם הופעות בנבחרות הנוער של הולנד.
    טיאגו דוס סנטוס פריראה: הקשר-חלוץ מברזיל בן 28 , גובה 175 ס"מ, כבש 10 שערים בשורות המועדון הקפריסאי באוטלו אתניו ב-27 משחקים בעונה החולפת.
    גיא גומברג – המגן השמאלי שגדל בנוער של מכבי נתניה שב למועדון מהפועל ת"א. גיא הוחתם עד סוף השנה עם אופציה לשנה נוספת לאחר שבשנה שעברה שיחק בשורות ראשל"צ בליגה הלאומית.
    השחקנים שהוחתמו היום מצטרפים להחתמות שנעשו אתמול הכוללות את החלוץ מבית"ר י-ם, איציק כהן, שחתם בשורות המועדון ל – 3.5 עונות וקשרה של הפועל רעננה, סער בנבנישתי, שהושאל למועדון עד סוף השנה.
    מעבר לכך הותיר היום הנבחן היהודי –אמריקאי ארון שוינפלד רושם מצוין.
    ארון משחק בעמדת החלוץ המרכזי וסיים חוזה בן 3 שנים בשורות "קולמבוס קראו" שהגיעה לפני כחודש לגמר ליגת ה – MLS האמריקאית. ארון בן ה -25 מתנשא לגובה 1.94 מ'.
    דורון אוסידון,יו"ר מכבי נתניה:" כפי שהתחייבנו אנו פועלים כעת למצוא את השחקנים החסרים לנו על מנת לאזן את סגל הקבוצה. 5 ההחתמות הללו הן לא סוף פסוק ואני מאמין שעד סיום החלון נמשיך לעשות הכל כדי לחזק את הקבוצה. אני מאמין ומקווה , שהשחקנים שהגיעו למועדון עפ"י רשימת הדרישות של המאמן, תאפשר לנו לסיים את העונה בליגת העל".

דעתי בנושא -
    1. על טיאגו פריירה יכולה לקום וליפול העונה הזאת . אם הוא חתול בשק כמו סיסאיי אז אכלנו אותה..
    הרזומה שלו לא מרשים במיוחד אז לא הייתי בונה עליו הרים וגבעות .
    2. אילן בוקרה וגיא גומברג - לשחקנים שאין מקום בסגלים של הפועל כפר סבא והפועל ת"א הנוכחית
    אין מקום בסגל של נתניה . למה אנחנו צריכים לצאת להרפתקאות כאלה ולקוות שאולי אחד מהם יבריק ?

שורה תחתונה , הייתי לוקח את טיאגו,בוקרה,גומברג ושוינפלד ושם את המשכורת שלהם על סליחי.
    עדיף ציפור אחת ביד מאשר ארבע על העץ .

9. עידן444 Member

צריך להיות סבלניים עד שנראה בעיניים ולקוות לטוב. חייבים לשמור על אופטימיות למרות שאני נוטה לגמרי לדברים שלך. מצד שני חייבים תקווה. לדעתי מספיק שאחד מהארבעה- טיאגו\בינבנישתי\איציק כהן\שיינפלד יהיה שיחוק ואחד יהיה בינוני- זה יכול לגרום לקבוצה בכל זאת להראות שונה ואולי גם להעיר שחקנים כמו מרגוליס, בארי, איילה ואבידור- ברגע שירד מהם לחץ יש סיכוי שנראה מהם הרבה יותר כי כדורגל הם יודעים(אבידור אולי פחות אבל על המהירות שלו למרות שהוא מחמיצן לא הייתי מוותר כאופציה באגף וכאחד שיכול להוסיף מהספסל כפי שעשה מול בני יהודה כשהחליף את הסנטר ושינה את המשחק).
    מאוד מקווה שירין חסן ישכח את מופע האימים שלו בשבת. מול רוב הליגה זה לא כזה אתגר להיות בסדר. הרי חצי ליגה כאן נטולת התקפה. גם הבן שלי בן ה 3 יכול לעמוד שם ויש סיכוי שנשמור על שער נקי.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כה, התבשיל של מכבי נתניה בתגלה כלא אכיל. דורון אוסידון וראובן עטר החליטו לזרוק לסיר עוד כמה מרכיבים, בתקווה שמכל זה תצא מנה שיהיה ניתן להגיש אותה. הנסיון להתחזק בחוד מבורך וחבל שלא נעשה נסיון להתחזק בעמדת המגן השמאלי, שבעיניי היא העמדה החלשה ביותר בסגל שלנו (שמעון הרוש ואמיה טגה), שאנחנו חוטפים ממנה לא מעט.

11. עידן444 Member

מסכים איתך שזו עמדה חלשה. עוד דוגמה לבניה הלקויה של שלומי דורה שהפקיר את העמדה הזו לחלוטין.
    נקווה שגיא גומברג יפתיע.

12. yakov_y YNWA

מישהו יודע מה קורה עם הגירעון ?
    אני מאוד מקווה שהשמועות על גירעון חדש לא נכונות.

13. amn Member

מהמעט שיצא לי לראות את שוינפלד כשעוד היה במכללות - הוא נראה סופר גמלוני במבט ראשון, ואז מתברר שיש לו טאץ׳ לא רע והוא עושה פעולות לא רעות.

הוא אמנם לא כבש הרבה ב-MLS, אבל לרוב עלה כמחליף למעט דקות, ככה שהרבה הזדמנויות לא היו לו.
    השאלה היא איך הוא יצליח להשתלב כשחקן יותר משמעותי, אחרי שלא שיחק הרבה בשנתיים-שלוש האחרונות.

14. Turgi Guest

http://images.tapatalk-cdn.com/16/01/05/23ee98a67c73e0e3dc38104c4a78c10e.Xxx

ענק הסיגריות

15. עידן444 Member

חחח
    תאמין לי אתה...
    בא לי עכשיו להצטלם ליד יגואר בחניה של וילה בסביון. מעניין אם תחשוב שזה שלי.

מצב נושא:
הנושא נעול.