מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אז למה לא רואים את זה בחמישה שג׳ורדי מביא מהשוק העולמי הגדול לעומת השוק הישראלי הקטן העלוב והמופקע?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. עידן444 Member

זהו... עם גישה כמו שיש לו זו הפסגה... להגיע לליגת האלופות ואז להפוך לשייע שרק עסוק בלבכות... הייתי בערב בבייבילנד וקניתי לו מוצץ...

3. סמואל אטו Member

קרלוס גארסיה כבר שלוש שנים מוביל את ההגנה של מכבי תל-אביב, אחד הבלמים הטובים בליגה.
    ניקולה מיטרוביץ׳ שנתיים הקשר היחיד במכבי שמשחק לעומק. הקשר הישראלי היחיד שיכול להחליף אותו, שיחק היום בהרכב של מכבי.
    נוסא איגיבור, השחקן הכי טוב במכבי אחרי זהבי. אין אף ישראלי עם העוצמות הפיזיות שלו.
    חואן פאבלו, שוער ליגה טוב. הוחלף בשוער ליגה טוב עם פוטנציאל לליגות הגדולות של אירופה.
    ראדה פריצה, שחקן בשתי רמות מעל הליגה הזאת. הוחלף ע״י שחקן שלא כשיר לשחק.

רואים את זה.
    אתה לא רואה את זה.

4. DRORIKO Member

אז לאיזה עוד קפיצה אתה מצפה? לעלות לשמינית?
    קבוצות בסדר גודל של מכבי תקרת הזכוכית שלהם היא שלב הבתים. זה בלתי אפשרי לעבור את זה.
    באטה בוריסוב למשל שכולם משתמשים בה בתור דוגמא למכבי לא תעפיל לשמינית גם בחלומות שלה.

5. עידן444 Member

האמת שאני נותן לעצמי טפיחה גדולה על השכם... אני היחיד שמצליח לשרוד אותך ואת חברך לתוכנית ההרס מעבר ל 3-4 הודעות... וזה שאתם לא מבינים הקשרים זה כי צריך כל דבר להסביר עם תרגום בכמה שפות + שפת הסימנים. ובאמת לא בקטע של התנשאות... אתם אנשים מאוד קשים ואני שם לב כמה מהר נעלמים מכל דיון אתכם כל האנשים כאן שכנראה קצת יותר ותיקים ומנוסים ממני שפשוט יודעים שחבל על הזמן שלהם...

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

היא גם לא חוטפת כל משחק רביעיה ומספרת שהיא משתפרת ממשחק למשחק...

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה מבין שבזמן שאנחנו מספקים נתונים, נותנים דוגמאות ומסתמכים על עובדות אתה יורה מנטרות שמבוססות על תיאוריות פרובינציאליות שחוקות ומצוצות מהאצבע?
    בין היתר כותב כאן איש מקצוע לכל דבר ועניין, אדם שעוסק בתחום!

8. עידן444 Member

נכון, הזרים של מכבי ת״א מופלאים... רק אני לא שמתי לב... אולי אתה לא שמת לב אבל אתה במיעוט... כמו שאתה אוהב... הרי כולם טפשים וחסרי מושג ורק אתה מלא תבונה ויכולות ניתוח מדהימות!

Fabio Junior ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  9. סמואל אטו Member

לא, אני פשוט אובייקטיבי.

10. DRORIKO Member

רק בעונה שעברה באטה קיבלה 24 שערים, שכללו שביעיה משאלקה ושישיה מפורטו

11. עידן444 Member

שנתן דוגמאות לכמה שחקנים שמרוויחים 400 אלף יורו וטוען שזה זול יותר מהישראלים כאילו שכל ישראלי שני מרוויח סכומים כאלה... אתה מבין שעל אותו משקל בדיוק יכלתי להביא לו את הדוגמא מב״ש שבעונה שעברה למרות שהכוכבים הגדולים הם בוזגלו, ברדה, ומליקסון השחקן עם השכר הכי גבוה היה זר וגם ההעברה הכי יקרה שלהם בקיץ ואולי בכלל אי פעם היתה על שחקן זר ואם אני טועה אז זה קרה בהעברה של שחקן זר אחר לפני כמה עונות. לעומת זאת על אף אחד מהישראלים הבכירים ב״ש לא שילמה דמי העברה- כיף????
    אה... בעצם ״נסחטה״ ע״י איזי עם שיר צדק... איזה שוד עשה להם איזי... וואי וואי...
    מה המסקנה? אני יעזור לך כי אתה מתקשה בהסקת מסקנות- אין...

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/15
  12. עידן444 Member

ומה אני? סתם מסרב לראות שמכבי ת״א קבוצה עם זרים מופלאים? מה שכל אוהד כדורגל בארץ רואה? וגם אתם מודים- הם לא חייבים להיות שחקנים מובילים... זה בסדר אם הם משלימים... זה בסדר אם הם בספסל... אבל פתאום בהודעה אחת הפכת את כולם לגולת הכותרת של האליפויות של מכבי ת״א... בלי פריצה בעונה שעברה בהחלט מכבי ת״א היתה מאוד מתקשה לזכות באליפות... כמה משחקים הוא שיחק? 7? 8?
    תתעצבנו עד מחר שאומרים לכם מכבי ״זהבי״... זה ההבדל העיקרי כבר 3 שנים... אבל ג׳ורדי גאון...

Fabio Junior, קשר שמאלי ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. סמואל אטו Member

אתה לא אובייקטיבי.
    אתה מדבר משווה זרים לזרים ששיחקו פה לפני עשור או שניים שהיו הזרים הכי גדולים ששיחקו בליגה הזאת.
    בנוסף, אתה מודה בעצמך שאתה מעדיף ישראלי שפחות טוב מזר, בגלל שהוא ישראלי.
    זאת ועוד, אתה מודה שאם שחקן זר לא ״משדרג״ אז עדיף לא להביא אותו.
    ולסיום, אתה מתייחס בזלזול לכל טיעון הגיוני שמביאים לך כדי להסביר איך עובד העניין הקטן הזה של בניית סגל.

אתה מאוד לא אובייקטיבי.

אתה גם לוקח משפט מדיון אחד ועוד משפט מדיון אחר, מקשר ביניהם ומייצר מסקנות שמעולם לא נאמרו כאן( על הזרים של מכבי). זה הזוי.

14. עידן444 Member

והעונה היא בטח הביאה עוד זרים והשתפרה...
    אגב, חוץ מלבדוק כמה היא חטפה בדקת גם כמה זרים יש לה?

15. DRORIKO Member

לא רלבנטי. אני רק מראה לך שגם קבוצות שהם "מודל לחיקוי" יכולות לקבל בראש בבתים. באטה בעונת 2013 הפתיעה וסיימה שלישית. אני זוכר איך כולם מחאו לה כפיים ושאלו "למה לא בישראל?", עונה אחרי זה היא בכלל לא העפילה לבתים,ועונה לאחר מכן כאמור קיבלה שישיות ושביעיות. אז השנה עוד פעם הולך לה קלף, שנה הבאה היא יכולה באותה מידה לא להעפיל לצ'מפיונס. אין כאן באמת שיטתיות, קבוצות ברמה של מכבי חיות על הבלחות. מיץ' צריך להגיד תודה לג'ורדי שהוא בכלל הביא אותו לצ'מפיונס.

orimor2212 ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.