מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אם אתה משתמש במבחר הזה בצורה אופטימלית. לדעתי מכבי ת״א רחוקה מלנצל את זה בצורה אופטימלית ולכן הדיבורים על מגבלת הזרים נשמעים כמו בכיינות עלובה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. סמואל אטו Member

אתה טוען את זה בזמן ש-4 מהזרים שלה בעונה האחרונה היו שחקני הרכב והחמישי שהוכיח את עצמו היה לא כשיר במרביתה.

ושוב, השימוש שלהם בזרים הוא לא האישיו, זה האופציה לבנות סגל חזק יותר ועוד דברים מסביב.

3. Drama Guest

כמה נק' לגבי הפסקה האחרונה - ישנם קבוצות שהשחקנים הללו "יקרים" להם מידי. במכבי פ"ת מידי עונה יש רק זר אחד שמרוויח מעל 100K אירו/דולר. העונה זה קאסבייה תומש, עונה שעברה זה היה דניאל דימוב.
    בתחילת העונה פאבלו דה לוקאס הוצע לרן, והוא כמובן סירב בתוקף לאחר ששמע משכורת של 170K.
    גם ברעננה יש רק 2 מרוויחים כאלו, אבל הם ישראלים. ברוב הקבוצות אני בספק כמה מרוויחים ברמות הללו יש, ישראלים וזרים כאחד.
    נקודה נוספת היא שהשכר אצל איזי הוא בעצם נטו לאחר הורדה 5% בלבד אאל"ט עקב החזרי המס. אני בטוח שאם מכבי פ"ת היו מכבי ירוחם אז היינו יכולים להתחרות כלכלית עם קבוצות אחרות.

אמרתי ואגיד שוב: מי שקובע את המחירים אלו בעלי הקבוצות. טביב זאת הדוגמא הכי טובה.
    כיום יש 3 וחצי דרגות שכר בליגת העל:
    1. מיץ' ואלונה
    2. שחר כבירי איזי טביב
    2.5 . אשר אלון
    3. כל השאר
    ומי קובע את הדרגות והיכן הם יהיו ? (בעיקר) בעלי הקבוצות

4. עידן444 Member

לא מתעלם פשוט לא מסכים איתך בחלק מהדברים ולא מספיק להגיב על כל דבר. מתנצל... לא מסכים איתך ששחקנים כבולים לקבוצות האם. היום יש מעברים אינסופיים כבר בגיל נוער, ועד כמה שאני יודע אי אפשר להחתים היום שחקן נוער מעבר ל 5 שנים קדימה- ברגע שחוזה נגמר- דמי השבחה(בדרך כלל נמוכים) ושלום...(אגב זו הסיבה העיקרית להסכם שגב-איזיקוביץ׳ בין מכבי נתניה לטוברוק- לאיזיקוביץ׳ התחיל להימאס מזה שהוא מקבל רק דמי השבחה להם הוא זכאי כי אין לו קבוצת בוגרים של ממש- שמאפשרת לו למקסם רווחים על שחקנים שהוא מוציא).
    אני לא מסכים איתך שבקמפיינים שהיו לנו הרבה ליגיונרים המצב היה טוב יותר. להפך. לפני כל משחק דילמה אם עדיף ליגיונר שמגרבץ לשחקן בארץ שמככב... בקמפיין הראשון של גוטמן אם אני לא טועה הוא בחר להשתמש בליגיונרים גם אם לא משחקים ובקמפיין השני כבר לא וגם רוב הליגיונרים חזרו ופרחו בארץ והגיעו לנבחרת בכושר טוב יותר וזו גם הסיבה לפתיחה הטובה של הקמפיין. להוציא מקרים בודדים אני גם לא רואה התקדמות גדולה של הליגיונרים שלנו... באופן אבסורדי יש אפילו תחושה של נסיגה אצל רובם והם חוזרים לארץ יקרים יותר ומקצועית בכלל לא מזכירים את השחקן שיצא...
    למה ואליינטה הגיע בסכום העברה נמוך יחסית- אני לא יודע... יכולות להיות כל מיני סיבות... סוף חוזה... קשיים כלכליים של המועדון... סכום העברה לא מעיד על כלום... בכלל אין כמעט מקרים שמשלמים בארץ דמי העברה... קבוצות קטנות לא מסוגלות לזה והגדולות מעדיפות להמנע. גם ליגיונרים לא חוזרים לארץ עם תג העברה. בעיני זה לא מעיד על כלום ובטח לא מעיד שהזרים זולים יותר. לגבי השכר- כל מקרה לגופו... מכבי ת״א נתנה סכומים מופרזים לשחקנים כדי לשלוט יותר על העתיד שלהם ולדאוג שיהיה לה תגמול הוגן ביום שקבוצה באירופה תרצה אותם. כך לפחות אני רואה את הדברים. תמורת השקט בגזרה הזו היא נתנה משכורות קצת מוגזמות- ולדעתי זה דווקא צעד נכון- בטח במקרה של זהבי.

5. Turgi Guest

איך הדיון הזה עבר לפה?!
    תחזרו לנושא שלכם.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה מבין שאם מציעים לשחקן את אותו סכום שמציעים לו בישראל, רק בליגה אירופית, הוא ככל הנראה יעדיף את אירופה? נראה לך שסתם מסכימים לדרישות שכר מופרזות?
    העניין הוא שאם תהיה מגבלת זרים חופשית יותר, זה יהיה פחות קריטי והיצע החלופות יהיה גדול בהרבה.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ומה התירוץ עכשיו על שלומי אזולאי של יוקאנוביץ׳? לא רואה ממטר אף אחד מהקשרים שלו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  8. Turgi Guest

גם כשהוא שיחק אתם לא מרוצים?
    למי יש עוד טענות?

סמואל אטו ו-orimor2212 אוהבים את זה.
  9. עידן444 Member

שהוא ישראלי עם שכר מנופח שעלה הרבה כסף שהביאו רק בגלל שיש 5 זרים תותחים שאי אפשר לוותר עליהם כי בלעדיהם כל מה שג׳רדי בנה עלול לקרוס.

10. Turgi Guest

פשוט רצו את רוברט פירס של נתניה אבל הוא היה יקר מדי.

11. עידן444 Member

אתה מתכוון שלא נשאר כסף קטן...

12. Turgi Guest

לא יודע. אני לא רואה חשבון.
    מה שבטוח, כולם חרטטנים. ההולנדי החרטטן, הסרבי החרטטן, הקשר החדרתי חרטטן.

13. עידן444 Member

ההולנדי מצויין כשהוא שותק. לאחרונה כשהוא מדבר הוא גם מחרטט וגם מתחפש לשייע. לגבי המאמן קשה לשפוט כי אני לא יודע מתי הוא ציני ומתי הוא רציני...

14. Civil Anti Madridista

15. סמואל אטו Member

צנציפר פרסם משהו דומה לפני שבוע ולרוב הוא פוגע בענייני מכבי. אני נוטה להאמין לו.
    זהבי כבר השיג הכל עם מכבי וזה הצ׳אנס האחרון שלו למצות את עצמו באירופה. יכול להיות שאני מדמיין אבל גם השפת גוף שלו שונה השנה.
    זהבי, טב״ח, טיבי, אולי איגיבור. מכבי הולכת לעבר קיץ קשה מאוד, יהיה מעניין לראות מה הם עושים עם זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.