מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

גם אם היא תייצר הם לא ישימו לב... ג׳ורדי לא מסוגל גם להביא זרים ובמקביל לעשות עוד משהו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

amn אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

ועוד אף אחד לא ענה לי מה ימנע ממכבי ת״א לא רק לקחת את כל הישראלים הטובים אלא גם להתנפל על כל קאיודה, וואקמה, ומנגה שקבוצה קטנה תצליח להביא?
    חוץ מליאור שנמאסו הבילבולי ביצים הקפיטליסטים שלו על כך שאלה החיים.
    ובנוסף לכל הוא צבוע כי הוא טוען שזה בעד הקבוצות הקטנות.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

4. סמואל אטו Member

אתה מערבב דברים שאין ביניהם קשר.
    מה מונע מצב דומה מכל קבוצות צמרת מכל הליגות באירופה?

5. עידן444 Member

אין קשר.
    אתם טוענים שזה טוב לקבוצות הקטנות כי מכבי ת״א לא תצטרך לקחת את כל הישראלים הטובים. אני אומר שהיא תיקח גם את הישראלים הכי טובים וגם את הזרים הכי טובים שלפעמים מתפלקים כאן בטעות.
    סתם הערת אגב-
    גם באירופה יש מגבלות זרים. עכשיו שמעתי שבבלגיה מוגבלים ל 3(לא שלא ידעתי רק שחשבתי שאולי שינו שם משהו).

6. amn Member

אני די בטוח שאתה טועה. לגנט למשל יש די הרבה זרים מעבר לרמי גרשון, חאתם עבד אלחמיד וקני סייף.
    וגם אם זה היה נכון, זה "חוכמה קטנה" כשאתה חלק מהאיחוד האירופי ובאיחוד לא נחשבים זרים.

בלגיה הייתה מהראשונות לפתוח את השערים בכדורגל לזרים, ואני ב-99% בטוח שאפשר להחתים זרים ללא הגבלה בבלגיה.

7. עידן444 Member

אם היינו חלק מהאיחוד האירופי לפחות זו היתה חצי צרה.

8. סמואל אטו Member

בשיאו של הדיון נטען שהעלאת מספר הזרים יתרום רק למכבי, ואני טענתי שזה יתרום באותה מידה גם לקבוצות הקטנות( ולדעתי האישית, במיוחד לקבוצות כמו בית״ר, חיפה וב״ש שיוכלו לסגור את הפער ממכבי שמושכת את רוב הישראלים הבכירים).

הטעות שאתם עושים זה בלחשוב שאותו סוג של זרים יגיע לכל קבוצות, ושהעלאת מכסת הזרים תוביל לשוויוניות בליגה. היא לא.
    הכדורגל זה פרמידה וזה ככה בכל הליגות ובכל אירופה. הדגים הגדולים אוכלים את הדגים הקטנים, הקבוצות הגדולות קונות שחקנים יותר טובים מהקבוצות הקטנות כי יש להן את הכסף, יוקרה, משיכה וכו׳ ולרוב הם קונים אותם מאותן קבוצות קטנות זה דרכו של עולם, בשביל לשנות דבר כזה אתה צריך לשנות את החוקים בכל אירופה כדי שיתאימו למה שקורה בארה״ב.

ספציפית לגבי מכבי תל-אביב, יש גבול לכמות השחקנים שהם יוכלו להחתים לסגל שלהם, בסופו של דבר יהיו יותר שחקנים שיתחלקו בין שאר הקבוצות.

9. עידן444 Member

מכבי ת״א, אם תשתמש בכך בתבונה- תהיה המרוויחה העיקרית מכך. בעיני היא גם תפסיד את מחלקת הנוער שלה(תהליך שכבר החל)- אבל את מי זה מעניין? בטח שלא אותך כל עוד ירוצו על הדשא זרים שגם אם הם בינוניים את תלקק את האצבעות מכל פס שלהם.

10. סמואל אטו Member

ולדעתי זה רק יתרום לילדים שעולים ממחלקת הנוער לעבוד קשה יותר אם הם רוצים להצליח.

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא השוואה רלוונטית מבחינתי כיוון שאין לי עניין ברמת השחקן הקפריסאי. בפועל, בליגה הקפריסאית מפוצצת הזרים, הרמה פחות או יותר דומה לליגה העל בה ניתן לשלב 5 זרים בקבוצה. בהנחה שלקבוצות משם ומפה יש את אותה יכולת כלכלית ויכולת משיכה (כך שהזרים שמגיעים לשם הם פחות או יותר הזרים שיגיעו לכאן) - למה שרמת הכדורגל תשתפר?

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

סלח לי, אבל אתה מזיין את השכל.
    לא מפסידים שום מחלקת נוער. יש תופעה של שחקנים שנכנסים להסגר, אבל עדיין הכל בסדר ויש פרוספקטים מסומנים.

13. עידן444 Member

התופעה הזו מבחינתי אומרת שהתהליך החל. ולדעתי יתעצם אם תגדל מכסת הזרים. ואיך אמרתם? פירמידה שמשפיעה למטה? זה בדיוק מה שיחלחל ויקרה בכל המחלקות כאשר צעירים יקבלו פחות ופחות הזדמנויות.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה חושב שמכבי תתן ליותר שחקני נוער לשחק אם יורשו לשחק יותר זרים? איפה אתה חי?

15. עידן444 Member

פחות.
    ולא רק מכבי תא. בכל הקבוצות.

מצב נושא:
הנושא נעול.