מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אוסקר כן הוציא את מכבי מחושך לאור, הוא בנה קבוצה מאוד יציבה ומאורגנת, אסור לקחת לו את הקרדיט לאליפות הראשונה אחרי עשור. הוא שידר קור רוח במשבר בסוף הסיבוב הראשון עם שני ההפסדים הרצופים וקיבל החלטות מעולות. מצד שני, הוא היה לא מחויב כשמונה בפעמיים השניה ורק חיפש לברוח מכאן ולא יהסס לעשות זאת שוב. אם מכבי ממנה אותו זה פשוט נראה שהיא לא התקדמה מאז 2013 מעבר להתחננות מביכה. אין עוד אופציות חוץ מגוטמן או אוסקר גארסיה? לגבי הקירבה שלו למועדון - זה דבר יפה, אפשר לומר אותו דבר גם על ראדה פריצה שהתראיין לא מזמן, ולא בפעם הראשונה השנה. מכבי נפרדה יפה מכל אחד ואחד.

2. alexshw Member

אוסקר עדיף על כל חובבן ישראלי שיהיה עסוק בתקשורת.
    וכן גם עדיף על הבכיין ה"גרמני".

עכשיו מבינים אף יותר שלהפרד מפאקו הייתה טעות.

Hapoel_Tel_Aviv ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

1.קודם כל יוקנוביץ' עוד לא הלך לשום מקום, אנחנו ניזונים מספקולציות כאלה ואחרות.
    2.זאת לא פעם ראשונה שאוסקר מגיע לארץ "סתם לביקור" גם במאי האחרון הוא הגיע לפה והיו אפילו ספקולציות שהוא יאמן את מכבי חיפה
    3.ונניח ובאמת אוסקר יאמן בסוף את מכבי(לא מאמין שזה יקרה אבל נזרום) למה זה אומר שמכבי "לא התקדמה מאז 2013"? זה הרי לא שבמכבי יש איזה אבולוציה של מאמנים, אני בכלל לא בטוח שפאקו או יוקנוביץ' עולים על אוסקר, וג'ורדי בטח שלא חושב ככה, מצדו שאוסקר יהיה עכשיו בעונה הרביעית שלו במועדון. חילופי המאמנים זה בגלל שכמעט כל מאמן שהיה במכבי וקיבל הצעה קוסמת מחו"ל הלך על זה-אוסקר לברייטון וסוזה לפיורנטינה.

4. סמואל אטו Member

די, נו, יש תזמון יותר הזוי מזה לפגוש את החברים שלך בתל-אביב?

5. קשר שמאלי Member

יש לו גם ידידות בישראל

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

טוב כנראה אוסקר בדרך לאמן רק ישראלי אחד - את דמארי

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

היחס כלפי יוקנוביץ' לא הוגן וצבוע. למה כשסביב שחקן יש דיבורים על מעבר לאירופה זה בסדר שהוא יעלה לשחק, אבל כשזה קורה עם מאמן זה לא בסדר?
    להגיד שיוקנוביץ' לא מכין את הקבוצה שלו ברצינות בגלל ש"הראש שלו בפולהאם" זה לפקפק ביושרה המקצועית שלו וזה לא לעניין

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי השאלה מה השחקן משדר. אם שחקן יזרוק בגלל שהוא מנהל מו"מ ומת לעוף ממכבי, אז הוא יקבל ביקורות בדיוק כמו יוקא ואפילו יותר.

יוקאנוביץ' משדר, וזה מהמעט שאני רואה ויכול להיות שאני טועה, שהוא מחכה שהעסקה תסגר כדי לעוף מכאן. אז הביקורות הן סופר מוצדקות.

9. alexshw Member

לא צריך לקשר את ההפסד לב"ש לענייני פולהאם. ההפסד לא הפתיע כי ב"ש בכושר יותר טוב וגם השתפרה מבחינה איכותית מהעונה שעברה. בכר עשה עבודה מצוינת כדי להתכונן למשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/15
    Fabio Junior, סמואל אטו ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

מכבי הפסידה כי ב"ש קבוצה יותר טובה עם מאמן יותר טוב. זה משהו שאנחנו אומרים מ-DAY 1 . להגיד שיוקנוביץ' עשה למכבי סבוטאז' זה הזוי ואין לזה שום הוכחה.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איפה קראת שכתבתי על המשחק האחרון, שיוקאנוביץ' אשם...כאילו הכנת תגובה מוכנה גם אם הייתי רושם הופ הופ טרללה גדלתי בשנה.

ואגב - יוקא כן אשם חלקית בהפסד לב"ש. כשהקבוצה שלו מפסידה כבר 3 פעמים באותה דרך, זה אומר משהו.

12. DRORIKO Member

לא יודע למה אתה התכוונת, אבל אתה מדבר על הביקורת ה"סופר מוצדקות" על יוקנוביץ', זה הרי ברור לכל שהביקורות האלה הן בגלל ההפסד לב"ש, ורובן ככולן משתמשות בהפסד כטיעון לזה שהוא זורק. זה הרי ברור לך שאם מכבי היתה מנצחת את ב"ש אף אחד לא היה בא בהאשמות לסרבי.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נכון, אבל אם זו מילת השערה ומכבי כן הפסידה לב"ש. בדיוק באותה דרך שהפסידה לבית"ר. אז פה הביקורת צריכה להיות מקצועית גם אם יוקאנוביץ' היה הולך לישון עם פיג'מה של מכבי.

הנקודה שלי היא שהביקורות מגיעות כי יוקאנוביץ' תורם לזה, לאו דווקא מקצועית. הוא משדר כלפי חוץ כאילו הוא רוצה ללכת, ולכן קל יותר לבקר אותו.

בוא נניח שערן זהבי היה מנהל מו"מ ידוע לכל מול קבוצה אנגלית, מגיע למשחק נגד ב"ש, ומחמיץ מצבים שלכל שחקן מותר להחמיץ. מה אתה חושב שהיו אומרים עליו? וזה בקשר לנקודה שלך ש"שחקן לא היה מקבל ביקורות שיוקא מקבל". אני חושב שזו ביקורת פסולה מאוד אגב.

14. DRORIKO Member

אז בליבת העניין אתה מסכים איתי, פשוט מבין מאיפה הביקורת הפסולה הזאת מגיעה

אגב אני לא חושב שיוקנוביץ' משדר משהו מיוחד. להיפך הוא מתנהל כראוי ובממלכתיות ומקיים את ההוראות שג'ורדי נותן לו בנושא(כולל במסיבת עיתונאים)

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה צודק, וקודם לא התנסחתי נכון - הביקורת לא מוצדקת, היא מובנת.

וממה שאני מבין את מה שהוא משדר על הקווים הוא משדר גם באימונים, או שיכול להיות שזו חרטה של התקשורת, הכל יכול להיות. גם אסור לשכוח שיותר קל לבקר מאמן שלא מעורבב בביצה המסריחה שלנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.