מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

לא החתימו אותו בשביל 4 משחקים. החתימו אותו כי ציפו ממנו ליותר. בדיוק כמו עם ורמוט.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אף אחד לא אמר שלא צריך אותו יותר, המקום שלו בסגל פשוט לא ממש מרכזי. כך היה עם איינבינדר וכך היה עם ראדי. גם צריך לדייק - הוא לא מיובש, סך הכל שניים-שלושה משחקים בלי לשחק, גם לבן חיים היו תקופות כאלה.
    יכול להיות שאזולאי מועדף על פניו כרגע, כפי שזה היה הפוך לפני כן. אי אפשר לומר שהוא הראה משהו שנותן לו מקום בהרכב.

3. סמואל אטו Member

לא מבין על מה אתם מדברים איתי.
    הוא שיחק רק 2 משחקים בעמדת קישור( 6 עם מוק׳ האלופות) , כשהוא שיחק לא בעהוא היה סביר( כי זו עמדה משנית).

ברגע שמדוניאנין או קשר אחר מגיע למכבי, אז ריקן הופך לקשר ה-5 ברוטציה במקרה הטוב.
    אם הוא הגיע כדי לשחק כמגן שמאלי בלבד, אז זה כבר נושא אחר והאשמה היא עליו.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי אף אחד מהדברים שאתה מייחס לי. זה (אמור) להיות דיון ענייני על כדורגל, לא שיעור באומנות הויכוח.

5. סמואל אטו Member

אני חושב שאתה לוקח את הדברים שלי למקום הלא הנכון. לא ניסיתי ליצור ויכוח וזו לא הכוונה שלי.

מהדברים שאתה רושם משתמע שאבי ריקן שיחק תפקיד שהיה בו צורך באירופה, ומאז לא שיחק כי לא היה צורך בתפקיד הזה או שהוא לא הציג יכולת פוטנציאלית שווה להשקיע בו דקות משחק.
    אני לא מקבל את התיזה הזו. ברגע שאתה מחתים שחקן אתה יודע למה לצפות וגם אם שחקן לא נמצא בשיא הכושר על ההתחלה זו לא אומר כלום. מפה ועד להביא שחקנים אחרים על חשבונות הדרך עוד ארוכה. אנחנו יודעים מה אבי ריקן שווה, ולפני שטוענים שהוא לא מספק את הסחורה, צריך לתת לו לשחק בעמדה שמביאה את היכולות שלו לידי ביטוי לאורך זמן.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@סמואל אטו,

ריקן הצטיין במוקדמות האלופות בתפקיד שלא קיים במכבי כאשר היא משחקת במסגרות מקומיות. מאז הוא שיחק בליגה בכל מקום על אגף שמאל (כפי שקרויף תיאר במעמד החתימה, אגב) ולא נראה טוב. אני חושב שיש בו הרבה יותר ממה שראינו העונה אבל הוא יצטרך להתאמץ כדי להראות את זה במכבי ואין בכך כל פסול. זהו לא ארגון צדקה ולא מחלקים דקות כנדבות. אם הוא רוצה לשחק הוא יצטרך להיות טוב יותר מאזולאי, פרץ, נוסא או אולי מדוניאנין. בהצלחה.

7. Raulito Madridista

לא מבין את הכמיהה הזו למנדוניאין, אין עוררין על הכישרון שלו אבל זה לא הכל בכדורגל. שחקן עצלן שלא זז על המגרש וחוץ משליטה בכדור ויכולת מסירה - אין לו כמעט כלום, שלא נדבר על האופי המסריח שלו. הוא מחזיק מעצמו קצת יותר מידי. זה לא מתאים 'לחדר ההלבשה' של מכבי ת"א. לגבי עניין הקישור של מכבי - שלומי אזולאי נכנס לעניינים די מאוחר וגם איגבור טוב כך שריקן צריך להתאזר בסבלנות. אני חושב שהוא לא 10 בשום דבר(כמובן בקנה מידה ישראלי) אבל הוא 8 בהכל. הוא שחקן שיכול להיות כוח ענק בהתקפות המתפרצות, לא סגור אם עדיף כקשר שמאלי או כקשר 50\50 במרכז השדה.

אגב, הפועל ת"א של העונה היא בדיחה אבל גם במכבי יש הרבה פלופים. שמעתם על מענק האליפות השמן של ברק יצחקי? כמעט מיליון שקל, לשחקן ששיחק פחות מ-90 דקות. גם העונה, אחרי הקיצוץ - השכר שלו מוגזם. הוא כבש גול ענק נגד פלזן וגם וולה נגד עכו אבל ברור שיצחקי נראה רע מאוד. שמן, פצוע, לא מספיק מקצוען. וגם עדן בן-בסט שאף-אחד לא מחזיק ממנו.

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ריקן רחוק מלהיות "8 בהכל". אבל שיהיה.
    בנוגע ליצחקי - המענק הוא כמובן שריד לתקופה אחרת לגמרי ולא קיים בחוזה החדש. החוזה שלו משתלם מטעמים שישמעו לך מצחיקים - מרצ'נדייז. יצחקי מוכר המון חולצות ויש לו קולקצייה משלו, בדומה לזה בי, שמכניסה הרבה כסף למכבי.

9. Raulito Madridista

ריקן שחקן מהיר מאוד בעל כושר גופני מצויין ויש לו גם בעיטה אדירה לשער, נכון שעבר הרבה זמן מאז אבל אני זוכר הרבה גולים יפים שלו במדי בית"ר בעונה ההיא עם אלי כהן. כמובן שכל מה שכתבתי הוא 'במונחים ישראלים'. כמובן שאי-אפשר להשתמש בכולם אבל בעוד שמכבי מצליחה להרוויח את אזולאי לאט-לאט - משהו עם ריקן אולי קצת התפספס. לדעתי דור פרץ צריך להיות אחרון בהיררכיה כרגע. מעניין גם מה יהיה עתידו של ורמוט, להפועל הוא לא יחזור, מכבי חיפה ובאר-שבע לא צריכות אותו. הוא כן רוצה לעזוב.
    לגבי יצחקי - כן, יודע שיש קו מוצרים שלו בחנות של מכבי ובכל-זאת זו בדיחה, תסלח לי. והחוזה העצום שלו היה 'ירושה' וזה עדיין מפגר לחלוטין. הוא קיבל מענק אליפות פי 10 מערן זהבי למשל(כל שחקן קיבל 80 אלף שקל לפי מה שקראתי).

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה אתה רוצה? שיפרו סעיף בחוזה?
    זה לא הפועל פה.

$zinedine zidane$, DRORIKO ו-amn אוהבים את זה.
  11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה משחקים של מדוניאנין ראית מאז עזב את מכבי?

12. alexshw Member

אבל שוב הבן אדם לא ממש משחק העונה. וגם לא מי יודע מה פרח מאז הקדנציה הקודמת.
    הפעם מן הסתם למכבי ת"א סגל שונה בתכלית והיא לא תהיה תלויה בו אבל באמת לא מבין מה התכלית בלהביא אותו.
    מה גם שסיבוב שני של זרים בליגה שלנו בדרך כלל כושל למעט אולי פישונט אבל גם שם אהבתי יותר את המשחק שלו בבית"ר.

13. DRORIKO Member

איגיבור זה כישלון?

14. DRORIKO Member

אין שום בעיה עם סיבוב שני של זרים. להיפך, בגלל שהם מגיעים למדינה שהם שיחקו בה אז זה חוסך את כל הזמן של ההתאקלמות, וזה הופך לעוד יותר חשוב כשזה באמצע העונה.

15. alexshw Member

בסדר אז איגיבור. אניימה אגב לדעתי היה פחות טוב מאשר בהפועל אם כי כמובן עדיין טוב. הסטטיסטיקה נגד זה ועוד פה מדובר בשחקן שכמעט ולא שיחק חצי עונה ועם אופי רע

מצב נושא:
הנושא נעול.