מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

אני לא חושב שמכבי התלוננה על השכר בארץ. בכל מקרה הנושא הזה לא רלוונטי כשיש לבניון הצעה של חצי מיליון דולר ממכבי חיפה. זה לא שחקן בן 36 מהפועל ר״ג זה פאקינג יוסי בניון.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה לא פאקינג יוסי בניון, אלא פאק, זה יוסי בניון. הבניון של ישראל זה ממש לא אותו בניון ששיגע הגנות באנגליה בשיאו ורשם קריירה מפוארת בכל קנה מידה. אין ספק שאם מכבי הייתה מנחיתה שחקן זר עם אותו רזומה, אז המשכורת הייתה נראית סבירה לגמריי, אבל אחריי כל מה שבניון עשה העונה מחוץ למגרש, וכשהוכיח שהוא לא יותר מבינוני עם הבלחות כיום, אין שום סיבה להחתים אותו על חוזה כזה.

אני חושב שההחתמה הזו, ביחד עם ההחתמה של הגיאורגי (?) כמאמן וטאווטחה, מסמנות שקרויף מושפע מאוד ממה שקרה בסיום העונה, ולא לטובה.

3. סמואל אטו Member

לדעתי, מהרגע שהעניינים בחיפה נרגעו והם הצליחו לייצר איזו שהיא מסגרת טקטית ומומנטום חיובי, בניון היה טוב מאוד על המגרש. אם הוא טוב, אז הגיל לא צריך לשנות כל כך.

את טוואטחה הוא ניסה להחתים כבר בינואר, ולא כל כך הבנתי את הנקודה על המאמן הגאורגי.

4. אצטדיון למכבי Member

צריך הגבלה על כמות הישראלים בקבוצה שהם לא שחקני בית.

לא הגיוני שבן בסט, יצחקי ובניון יתפסו מקום של שחקן בית בספסל.
    לא הגיוני שהם יתפסו בכלל מקום של אוהד ביציע.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

קרויף לא היה מסכים איתך.

6. oranfu Member

בניון היה חלש לאורך כל הדרך. זה שהצליח להבקיע 6 שערים העונה (כשרוב הזמן משחק חלוץ), כאילו שזה איזה מספר מרשים, לא משנה את העובדה הזאת. הוא שחקן עם יכולת פיזית של ילדה בת 12, לא תורם כלום חוץ מ"מנהיגות".
    ממש הזוי בעיניי שמכבי ת"א מנסה להחתים אותו, אילו בלי להתחשב במשכורת המגוחכת שהוא כנראה יקבל. עדיף להם עשרות מונים לתת את הדקות שיקבל ליונתן כהן או מישהו אחר מהנוער.

זה בכלל מבלי להתייחס לקרקס שסובב אותו ולעסקנות שהוא עוסק בה 24\7.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מוצא הצדקה מקצועית למהלך. בוזגלו, אצילי ועזרא טובים יותר, מתאימים להרכב ומתחננים שמישהו יקח אותם, ואם הכוונה היא לבנות סגל ארוך אז אפשר לתת לצ'יבוטה, יונתן כהן או מתן חוזז להילחם על הפירורים. מה, מה, מה לכל הרוחות נעשה עם הגופה של יוסי בניון?

oranfu, EO11 ו-לירן אוהבים את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני בספק אם עזרא ובוזגלו ירצו ללכת למכבי, ובודאות יודע שאצילי לא ירצה. הסיבה שבוזגלו עוזב את באר שבע היא מקצועית, במכבי הוא יהיה באנקר בהרכב? לא נראה לי. אצילי רוצה ללכת לאירופה ודרך מכבי זה קשה מאוד, ועזרא? האמת שבמקרה שלו כן אפשר להאמין שהוא ירצה ללכת. מכבי לא שם מפתה כמו שחושבים.

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוזגלו יזחל מטרנר לבלומפילד (ואפילו עד נתניה) אם בסוף המסע הוא יקבל את החולצה הצהובה והוא יודע למה. הוא יהיה באנקר מארץ הבאנקרים.

10. סמואל אטו Member

למה?
    או שהשורה האחרונה זו התשובה?

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי התחרות שלו על ההרכב היא בדיחה. אני די בטוח שניהלנו את הדיון הזה לפני יומיים-שלושה.

12. סמואל אטו Member

כן, חשבתי שאולי התכוונת למשהו מעבר.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ושאלה, זה מה שאוהדי מכבי תל אביב רוצים? הם רוצים את בוזגלו כי מבחינתם בסגל הנוכחי הוא באנקר ורוצים לראות אותו?

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי מכבי רוצים - כמעט - כל אחד שיוכל לשפר את הקבוצה ולמרות שלא מדובר בחלום רטוב אין אופציות מקומיות טובות יותר. העבר של בוזגלו עם מכבי ונגדה לא מעניין אף אחד.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני מפנטז על איזו מפלצת דרום אמריקאית בגובה 1.70 לכל היותר ו-16 ומעלה ב-pace במנג'ר. לא בוזגלו ולא נעליים.

מצב נושא:
הנושא נעול.