מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני יודע שיש יריבות בין מכבי לחיפה, אבל מי שיעודד את בניון יאבד הרבה כבוד מבחינתי. יש דרך לעזוב, ובניון עשה את הדרך הכי מסריחה שאפשר לעשות. אם שחקן כזה היה מגיע אליי מהפועל נגיד, אז הוא לא היה זוכה לעידוד ממני. גם ליריבות הכי גדולות שלי יש לי כבוד.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה לא מעניינת אף אחד. אם בניון ירוויח את עידוד שלו אז הוא יקבל אותו.

3. Butragueño מנהלים

לפי מה שאני ראיתי, גם ורמוט קיבל עידוד במשחקים שהספיק לערוך בעונה (2 חצאים) שלו במכבי ת"א. לא חושב שהאוהדים ייתנו לו אהדה כ"כ גדולה, אבל אני גם לא רואה אותם מקללים/בזים לו. כל זה בכלל בלי להיכנס לדעה האישית שלי, שלא ישלים יותר מ-5 משחקים מלאים כל העונה.
    חוץ מזה, כמו בדיון אצל החיפאים, לא אתפלא אם יהיו "פציעות" פה ושם נגד ב"ש או חיפה, תוסיפו לכל זה פציעות אמיתיות, ותקבלו שיתוף ב-10 משחקים נגד פליאוף תחתון. באירופה קשה לי לראות אותו משותף.

4. Raulito Madridista

האגו של יוסי בניון בעיקר בזכות הרזומה שלו באירופה - הוא הרבה-הרבה-הרבה יותר גדול מאלה שצויינו כאן. להיפטר מבוזגלו שלא הביא את מכבי לכלום ולא הצליח להרים קרן בדרבי - זה לא כזה מהלך שייזכר לדורות. קצת תמימות לדעתי לחשוב 'אצלינו יהיה בסדר'. במכבי חיפה היו משחקים שהוא לא פתח בהרכב בתחילת העונה גם אם כל המשפחה שלו באה לצפות(גביע הטוטו נגד עכו). כמו שאמרת בחלק השני של ההודעה - זו הייתה החתמה 'קלה' שמנסים להשיג בה משהו אחר ולא מקצועי. כשיש על המדף כביכול את חן עזרא, אולי את מאור בוזגלו ולכו תדעו לגבי עומר אצילי - מה הייתה הפאניקה להחתים כבר עכשיו את יוסי בניון. איפה הוא משתלב כשכל שחקני הקישור נשארים ואולי גם ערן זהבי?

לגבי העתיד של יוסי - עוד הרבה לפני שבחר במכבי חיפה כשחזר ארצה - היחסים שלו עם המועדון מהנגב היו לא משהו עם או בלי קשר לאלי זינו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

זו החתמה שקשורה יותר בעתיד. כנראה הבטיחו לו שם תפקיד עתידי. אין סיכוי שזה מקצועי נטו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

אז אפשר היה לחכות שבניון יפרוש במדי קבוצה אחרת למשל. זו עדיין החתמה נמהרת ומיותרת לטעמי. אין בו שום צורך מקצועי מכל הסיבות שצוינו - מצבו הפיזי לא טוב, הוא לא מוסיף לחדר ההלבשה ומי אמר שדקות המשחק שלו במכבי ת"א יהיו רבות יותר? להיפך. הגנתי עליו במשך העונה כי שחקנים אחרים במכבי חיפה לא סיפקו את הסחורה ולפחות על כר הדשא יוסי כן הביע אכפתיות. מעבר לכך - ומי אמר ששחקן גדול ככל שיהיה מתאים להיות מנהל ספורטיבי\מנג'ר מקצועי? מכינים את הקרקע ליום שאחרי קרויף?
    בשורה התחתונה מכבי בלי מאמן, עתידו של זהבי לוט בערפל וגם אם הכוכב הגדול נשאר יש מה לתקן. זה הקיץ המשמעותי ביותר של מכבי.

* אגב, בוואלה ספורט לפחות כתבו שפאקו רצה לצרף את בניון כבר בקיץ הקודם לפני שהצדדים החליטו להיפרד אבל במכבי חשבו שזה לא אפשרי, קצת פוגע בחלק מהתיאוריות כאן.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@amn,

רשמים על פיליפנקו?

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

העובדה שהוא לא שיחק כל כך במלאגה בעונה האחרונה מורידה קצת, אבל הרזומה שלו טוב וזה שהוא יהיה ישראלי הופך את ההעברה הזו למצוינת.

9. alexshw Member

נכשל בכל מקום מחוץ לבלארוס.
    זכור לי שהיה שותף ל - 2 תבוסות אגדיות של ספרטק בתוצאה זהה 4:1 לדינמו קייב במוקדמות ליגת אלופות לפני 8 שנים.

10. amn Member

בלם מאוד גבוה (1.94), עם יכולת כיסוי טובה מאוד וקריאת משחק ברמה גבוהה מאוד.
    במידה ויצליח להשתלב? בינגו אדיר. גם כזר הוא אופציה לא רעה לדעתי, אז כישראלי אני חושב שהוא יהיה מצויין.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

התגעגעתי לשקט הזה לפני החתמות. כבר הרבה זמן לא הייתה ידיעה כזו על החתמה בלי שדובר משהו לפני.

Raulito אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

עוד לא חתם וכבר מתברר ששכנה של סבתא שלו היתה יהודיה. למדו היטב מהכדורסל.

בינתיים רוקאביצה שנשוי לישראלית אולי יקבל אזרחות מתישהו במהלך העונה.

13. Butragueño מנהלים

שלא יתברר בסוף כפידלף.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  14. Drama2 הסמל מעל הכל

אל תנסה ללכת לכיוון הזה אפילו בצחוק

15. oranfu Member

מה הבעיה?

מצב נושא:
הנושא נעול.