מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

שמעולם לא היה תהליך התאזרחות כמו שהיה לשויינפלד
    יש קבוצות בתור הרבה לפני שתבוא למכבי בטענות (כמה הם כבר איזרחו בשנים האחרונות? 2-3?)

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כי אלו זיוני שכל טהורים.
    יש הבדל בין אדם שנשוי לישראלית, לבין יהודי עם משפחה בישראל.
    אתה חושב שלמישהו במערכת של מכבי (הבכירים ברובם לא דוברי עברית) יש קשרים במשרד הפנים?

3. Drama2 הסמל מעל הכל

בנוסף
    יש סיבה למה גבר/אישה שנשוי/נשואה לישראלי/ת, לא מקבל דרכון ברגע.
    אם אתה רוצה לדעת למה, שלח ה''פ

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה מובן מאליו, עניין של עקיצת המערכת, א-לה נישואים פיקטיביים בארה"ב לקבלת גרין קארד.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי חוק השבות אין הבדל.

6. oranfu Member

מה אתם מקשקשים תגידו לי? רשמתי שלמדו מהאחות בכדורסל שכל נוצרי אדוק שחותם שם הוא פתאום יהודי. מדברים פה על שחקן רכש שפתאום ימציאו לו מסמכים שמראים שהוא יהודי (והוא גם יקבל את האזרחות ישר).

הם היחידים שמאזרחים? לא. טענתי שכן? לא.

למכבי ת"א האגודה יש המון קשרים במוסדות השלטון, המון.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

צריך לציין גם שבקשר לרוקאביצה ספציפית, הטענות על נישואים פיקטיביים הם בולשיט. הבחור התחתן לפניי שהגיע לישראל, יש לזוג ילדה והם מכירים מגיל קטן מאוד. תוך שנייה הוא מפריך כל טענה על נישואים פיקטיביים.

בואו נגיד שאם לניקיטה יקחו כמה חודשים טובים להתאזרח בעוד לבלם החדש של מכבי זמן קצר בהרבה, זה יריח לא טוב.

alexshw ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אבל הוא לא נוצרי וסבתו, היהודיה, היא אזרחית ישראלית כבר 50 שנה. הוא בבחינת עולה חדש.
    איפה הוא, ואיפה רוצ'סטי.

אור - זה לא מדויק. מעבר לזה שאני לא בטוח כמה אשתו של רוקאביצה יהודייה מבחינה חוקית, חוק השבות לבדו לא מקנה אזרחות, ויש לכך סינונים, במיוחד במקרים כאלה.
    זה לא חדש שבמקרים כמו של רוקאביציה לוקח יותר זמן לקבל אזרחות מאשר במקרים כאלה, מספיק עם הקונספירציות האלה.

9. Drama2 הסמל מעל הכל

מבחינת חוק יבש אין
    מבחינת מה קורה בפועל, יש הבדל עצום

המקרה הזה של רוקאביצה (אין לי שמץ של מושג כמה זמן הוא נשוי, אם זה חצי שנה-שנה אז זה...) יכול ליצור תקדים שיעשה נזק לדורות על גבי דורות. גם ככה משרד הפנים כרגע במלחמה מול כל מיני אנשים שמנסים לעשות דברים כאלו ע''מ ליצור רווח כלכלי בישראל.
    דר"א אף אחד לא אומר שהנישואים פקטיבים אבל צריך לבחון את המקרה טוב טוב לגופו

בכל מקרה, אין קשר בין מכבי ת"א כדורגל למכבי ת"א כדורסל ואין מה לנסות ליצור קשר כזה. הקהל שנמצא במכבי ת''א כדורסל שונה שנות אור מזה שבכדורגל, גם באופי שלו וגם במעמד שלו וגם בהון האישי שלו ובעצם בכל דבר.

זה קרה פעם אחת (מי היה האחרון שהגיע בהסדר דומה, פילדף ?) ואתה כבר יוצא בהצהרות שמכבי ת"א למדו מהאחות בכדורסל. סחר בת.ז. קרה במקרה שויינפלד, לא זוכר התקוממות של אף אחד במקרה

10. Drama2 הסמל מעל הכל

שמדוניאנין יקבל פספורט ישראלי, אני הראשון שאגיד שמכבי ת''א סל ורגל זה הינו הך

11. oranfu Member

ברור שזה עוד לא כמו בכדורסל (ואין קשר לקהלים). אין מועדון ספורט מקצועני בכל העולם (אולי בקטאר) שמאזרח כמו המושחתים מהכדורסל.

עשו\עושים החתמה של מישהו שמעולם לא דרך פה ועוד לפני שהדיו יבשה כבר מדובר על כך שהוא יקבל אזרחות. אני לא צריך לחכות ל500 מקרים כאלה על מנת להשוות את ההתנהלות לכדורסל.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

סבתא שלו אזרחית ישראל כבר 50 שנה והוא ביקר פה בעבר.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

אני רק מתעניין איפה הייתה ההתקוממות שלך במקרה שויינפלד

1 ל1 מקרה שויינפלד

14. oranfu Member

לא התקוממתי במקרה שויינפלד. לא יודע מה היה בהחתמה שלו, לא עניין אותי אז ולא מעניין אותי היום. שחקן שבחיים לא שמעתי עליו חתם בינואר בקבוצה שירדה ליגה, לא זכור לי בכלל אם ידעתי שהוא על תקן ישראלי או לא. זאת החתמה שלא ממש עניינה אף אחד (חוץ מאוהדי נתניה) כשהיא התרחשה ואם לא היה קורה המאבק ההזוי הזה בין התל אביביות עליו סביר להניח שהוא היה מקבל כמה איזכורים פה בפורום בבכי של אוהדי נתניה על מר גורל קבוצתם (מאחל להם לחזור במהרה) והיום כבר היה בחזרה בארה"ב.

15. yakov_y YNWA

אני לא בקיא בעניין האיזרוח של ארון שוינפלד אבל מה שאני כן יודע זה ששוינפלד יהודי וחגג גם בר מצווה.
    זאת לא דוגמא טובה.

בקשר למכבי ת״א, כרגיל ג׳ורדי עושה בית ספר לכולם ולא רואה את הביקורת הלא מוצדקת ממטר, מדהים איך ההעברה הזאת עברה בשקט.
    רק דבר אחר מוזר, למה האתר הרשמי פירסם את ההודעה כשהשחקן עדיין לא חתם אלא סיכם, זה אף פעם לא קרה בטח כשיש סיכוי שהעסקה תתבטל אם השחקן לא ייקבל אזרחות.

מצב נושא:
הנושא נעול.