מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

ממה שאני קורא ומבין ברגע שג'ורדי בנה את הסגל ומינה מאמן ההתערבות שלו היא נקודתית ואין ספק שיש לו איזו הילה ומעמד שמשפיעים על המועדון- הרבה מעבר לעבודה יום יומית. אני למשל חושב שבכל מה שקרה בנושא של סכנין ג'ורדי מאוד היה חסר כאן. אני גם יכול להבין מי שיגיד שהפרשיה הזו פגעה בפוקוס של הקבוצה ובכך גם פגעה בה מקצועית- אולי אפילו גרמה לאובדן האליפות.
    אני עדיין חושב שפר שעה הוא אחד האנשים הכי מרוויחים בעולם.הוא לא קם לעבודה יום יום כמוני, כמוך וכמו רוב האנשים בעולם. לדעתי הוא רוב הזמן די נהנה מהחיים. אבל אני בהחלט לא החבר הכי טוב שלו כדי להגיד את זה ממקור ראשון. זו ההתרשמות שלי וממש לא רק שלי מפועלו כאן בשנתיים האחרונות.
    כשפאקו היה כאן אפשר להגיד שג'ורדי אפילו יותר הפריע מאשר עזר בכל מיני התבטאויות שלו.

2. סמואל אטו Member

עידן444, מה אתה טוען שג׳ורדי קם כל יום בצהריים הולך לשבת על קפה ברוטשילד ופעם בחצי שנה מתעורר כדי להחתים שחקן או שניים?
    העבודה שלו היא לחלוטין יומ-יומית.
    הוא כל יום בקרית שלום עושה את העבודה שלו.

3. עידן444 Member

אם הוא יום יום בקרית שלום אני לוקח את דברי בחזרה.

4. amn Member

כשזה נוגע לצנציפר וערן זהבי - אני נוטה להאמין שהוא הכי אמין ומדוייק על סמך תקדימי העבר.
    ynet נחשף: מתווה החוזה של גולדהאר לזהבי - ספורט

אם אלה הסכומים - אני חושב שזה צעד הגיוני.
    אמנם השכר בעונה הראשונה גבוה מאוד, אבל לאור העובדה שמכבי מכניסה לעצמה ביטוחים ואפשרויות יציאה, ובעיקר (החל מהעונה השנייה) - החוזה מבוסס על הישגים והופעות, כששכר הבסיס הוא 1.2 מיליון דולר (דומה לשכרו כיום - מיליון יורו), אז אפשר לחיות עם זה, ובעיקר - אני לא חושב שזה יסנדל את הקבוצה - כי תארים = הכנסות גבוהות יותר (ממכירת מרצ'נדייז ואפשרות העפלה לשלב בתים בליגת האלופות, כשאני יוצא מנקודת הנחה שבמידה ותהיה עונה מוצלחת השנה מבחינה אירופית (העפלה משלב בתים אירופי), אין סיבה שמכבי לא תהיה מדורגת גם בסיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, דבר שאמור תיאורטית, בין אם זוכים באליפות או לא, שנהיה מדורגים כל הדרך לשלב בתים אירופי כלשהו.

לירן אוהב/ת את זה.
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ובינתיים צנציפר מדווח שכתוצאה מהסחבת גם הסינים מעלים את ההצעה שלהם לזהבי... סאגה מרתקת.

6. קשר שמאלי Member

תומר לוי מדווח שהסינים מציעים לזהבי 30 אלף דולר על כל גול

7. Raulito Madridista

לא קראתי לעומק הפעם את כל המספרים אבל בונוס שמן על עלייה לשלב הבתים של ליגת האלופות הוא דבר חכם מאוד מבחינת מכבי, צריך לזכור כמה כסף הכניס לה זהבי עם הצמד האל-מותי נגד באזל. אני בכלל חושב שקבוצות צריכות לאמץ במידת האפשר את הגישה ושחלק חשוב יותר מהשכר יהיה ע"פ נקודות, שערים, הצלחות. אולי זו סתם דוגמא כי אני אוהד הפועל מתוסכל שהשחקנים קיבלו(על הנייר, כנראה) הרבה כסף עבור אפס תועלת. מה שכן, אני תוהה איך הקבוצה הסינית בעצמה שיש לה כל-כך הרבה כסף - לא מתעצבנת מהסחבת הזו ומהמשחק היפה של זהבי שרוקד על שתי חתונות באופן מובן כמובן. הוא היה צריך לצאת ולסייר במדינה ובמתחם האימונים עוד הרבה לפניכן והוא ממש מחזיק אותם בביצים ונהנה מכל רגע. מבחינת מרצ'נדייז אני לא רואה שיפור ניכר אצל מכבי, מה, ימכרו עוד מיליון חולצות של יוסי בניון בצהוב? ימכרו עוד חולצות של זהבי אם יישאר אבל לא במידה ניכרת. או שמכוונים לשנה הבאה אם מכבי תעפיל לצ'מפיונס ותפגוש שוב את באיירן ויובה וימכרו את הצעיף של המשחקים.

אגב, רק מזכיר: עוד יומיים יש למכבי משחק בליגה האירופית, למקרה שמישהו שכח.

8. amn Member

את גוריצה מכבי חייבת לעבור - עם או בלי זהבי, וגם בסגל הקיים. אם לא זה כשלון אדיר.

מכבי בטוח לא ימכרו הרבה חולצות של יוסי בניון (ואני באמת מקווה שזה טמטום של אנשי התקשורת, מאשר של מישהו במועדון שיוסי בניון יכול להוות גורם כלשהו במכבי ת"א מבחינה שיווקית - אולי לפני 3-4 שנים, בטח שלא היום).

אין לי ספק שבמידה וזהבי יחתום על חוזה חדש במכבי, מכבי תמשיך עם ליין המוצרים שלו, ותמשיך למכור חולצות שלו בערימות. לא אתפלא אם זה יהיה במספרים יותר יפים מבשנה שעברה.

9. Telkiyski Member

אני במקום הסינים האלה שולח אותו על מטוס חזרה לישראל.
    משתמש בהם בצורה צינית כדי לסחוט את הצד השני.
    מצד שני, גם במקום גולדהאר אני אומר לזהבי שיילך להזדיין.

בכל מקרה הוא משחק פה עם שני הצדדים באמצעות כתבי החצר שלו וסוכניו אבל השורה התחתונה ברורה והוא ישחק במכבי וכמו שכתבתי הדבר היחיד שנשאר באמת פתוח זה כמה הקנדי שהבין את הבלוף שנקרא קרויף יהיה מוכן להיסחט פה.

10. Telkiyski Member

איך אתה יודע שהוא יום יום בקרית שלום? דיברת איתו בטלפון על פילוסופיות כדורגל ושאלת על הדרך?
    וגם אם כן, מה זה משנה אם כל מה שהבנאדם עושה זה להתעצל ולשפוך סכומים חסרי פרופורציה על שחקנים ישראלים (משהו שגם איציק עובדיה יכול לעשות במקומו בשמינית שכר)?
    להגיד למיצ'יל'ה "שמע תתן לזהבי כמה שהוא רוצה! אסור לנו לוותר עליו!!" יותר נשמע לי כמו "תן לי לצוד בשקט באיביזה" מאשר "הוא יום יום בקרית עושה את העבודה שלו".

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בתקופה שאחרי מות יוהאן קרויף, בה ג'ורדי לא היה באזור, מספרים שהיה חסר מאוד אחרי מקרה סכנין בגביע וכל מה שנלווה לזה. שלא היה מי שירגיע את האווירה.
    אבל העיקר שאתה מאמין לעצמך.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה, אתם טוחנים מים. סיכמנו כבר לפני שבועיים לפחות שג'ורדי כישלון.

13. קשר שמאלי Member

14. Telkiyski Member

חחח, הסכים להישאר. אדיר.
    יש לי הרגשה שהוא "יסכים" עוד הרבה פעמים להישאר בג'וב של חייו.

15. קשר שמאלי Member

מצב נושא:
הנושא נעול.