מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. amn Member

900 אלף יורו זה פי שניים משכרו הנוכחי של חמד בברייטון.
    עדיין, לא רואה אותו מגיע, ולא רואה את ברייטון משחררים אותו (אלא תמורת פיצוי גבוה מאוד).

2. Raulito Madridista

אני קורא את הציטוטים ממכבי בנוגע לשוינפלד והאמת שזה די מגוחך, כאילו הם מחפשים בכוח שחקן של הפועל הפעם. לא מדובר בורמוט שהיה אפשר להבין את הרצון להביא אותו למרות שהעמדה הייתה עמוסה. שוינפלד חלוץ לא רע בכלל אבל עושה רושם שהכל התחבר לו באותה חצי עונה ומעבר לכך שאני לא נקשר יותר לשחקנים - לא אזיל דמעה אם הוא יעזוב. בעולם 'מתוקן' שלהפועל היה כסף - לא הייתי רוצה לראות את שוינפלד כחלוץ הבכיר של הפועל ת"א לקראת העונה הבאה למרות כל האהבה אליו. יש לו ליקויים ברורים במשחק. תומר חמד נשמע רכש מטורף אם וכאשר ובמידה ולא הייתי ממליץ למכבי לנסות את עומר דמארי, בטח אם הגרמנים מוכנים להשאיל אותו.

אגב, בנושא אחר - שלומי אזולאי היה ראוי לצ'אנס לפחות לעוד עונה נוספת ומכבי נהגה בחיפזון כלפיו. חושב שאזולאי טוב מגולסה, זוהי דעתי.

3. סמואל אטו Member

מיליון יורו על תומר חמד...
    נשמע קצת הזוי.

4. amn Member

אני לא חושב שמייעדים את שוינפלד להיות החלוץ הבכיר של מכבי, וכחלוץ מהספסל, ישראלי, אין הרבה היצע יותר טוב ממנו. בוודאי שלא בסכומים האלה (שהם לא נמוכים לכשעצמם).

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

השאלה היא למה להתעסק בחלוץ מחליף כשבינתיים אין מחליף בכיר לזהבי.

Civil אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

אין לברייטון מה לשחרר חלוץ כל כך טוב ואין מה לחמד להפסיק את הקריירה האירופית.

7. Raulito Madridista

ליגת האלופות יכולה להיות מושכת עבור שחקנים אבל למכבי אין הדרך לפתות בצורה הזו כרגע ואם הוא לא הגיע בשנה שעברה אז הוא לא אמור להגיע גם השנה, אבל אולי יש דברים שאנחנו לא יודעים. אולי העובדה שדמארי לא שיחק הרבה זמן די מרתיעה את מכבי אבל אני מאוד מאמין בו. אני גם חושב שעם כמה שדמארי מזוהה עם הפועל זה לא יהיה לנצח, כמה שמבחינתי הוא קרוב לסמל - הוא לא התחתן איתנו חתונה קתולית. הוא יוכל להוריד חלודה תוך חודש חודשיים. ואני מסכים עם זה שמעליי - אין חלוץ להרכב ומחפשים חלוץ לספסל?

אגב, לא חושבים ששלומי אזולאי הוא פספוס? ואפשר לשים לרגע בצד את ההשוואה לגולסה. אני מקווה שריקן לפחות יקבל יותר הזדמנויות ולא כמגן שמאלי. חוץ מאופציית אצילי גם האופציות של מכבי על הנייר לא נראות מרשימות במיוחד, הקבוצה הזו זקוקה לריענון.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוך שנה תראו שגם רפאלוב יקבל פנייה...

9. amn Member

לא חושב שריאלי לחשוב בכיוון של דמארי, גם כשדובר כבר בעבר על חזרה אפשרית שלו לארץ, הוא שלל למיטב ידיעתי את ההגעה למכבי, מנאמנות לאוהדי הפועל.

אני מניח שאם לא יהיו הצעות חוץ ממכבי, והאלטרנטיבה תהיה מילואי לייפציג, אז הוא יסכים להגיע למכבי, אבל אני לא רואה סיטואציה כזו, אלא אם מכבי תציע את ההצעה הכי משתלמת ללייפציג, והם יודיעו לו שזה או מכבי או כלום...

לגבי חלוץ מחליף? אני לא חושב שזה סותר אחד את השני. צריך לקחת בחשבון שאני בספק שמכבי יגיעו להוצאות של 8 מיליון דולר, ולכן אפשר לחפש מחליף לזהבי ב-2-3 מיליון, ובמקביל להביא מחליף ב-750 אלף. תקציב ההעברות הוא גדול מאוד, ואני לא חושב שהבאה של שחקנים לספסל נוגסת בתקציב המיועד לשחקן שיחליף את זהבי, ואני מקווה שמדובר ביותר מאחד.

לגבי השאלה על שלומי אזולאי - מצד אחד בא לי להגיד שכן, מצד שני, בדקות שכן קיבל, לא הראה יותר מדי. גם בעונה הטובה מאוד שלו בבית"ר, המספרים שלו היו מאוד לא מרשימים. גם של גולסה לא, אבל אני חושב שגולסה יותר ורסטילי, ותקרת הזכוכית של גולסה היא לטעמי גבוהה בהרבה.

לגבי רפאלוב - אני בטוח שגישושים נעשו ונעשים כל הזמן.

10. alexshw Member

לא זכורה לי עונה שלמה של גולסה כמו שאזולאי נתן לפני שנתיים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. סמואל אטו Member

לא יגיע מחליף לזהבי.
    יגיע מישהו כמו אצילי שיכול להתפתח לשחקן הגדול הבא של מכבי.

תקרת הזכוכית של גולסה אדירה.
    אם ישמרו עליו במכבי, אז הוא מהר מאוד יהפוך לקשר הכי טוב שלהם.

12. alexshw Member

שוב מדברים על כמה תקרת זכוכית שלו אדירה כבר 7 שנים. הישראלים אלופים בליצור באז ללא שום כיסוי.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אבל בנתיים אצילי בבית"ר וכרגע הוא רחוק מלהיות במכבי, עטר עוד יותר רחוק ועם מה מכבי נשארה?

משהו לא דופק במועדון הזה. אני רואה את חיפה עובדת, אפילו את בית"ר. מכבי ספגה את האבידה הכי קשה ולא מצליחה להתמודד. ציפיתי מקרויף להיות הרבה יותר מוכן ליום שאחריי איזי7.

14. סמואל אטו Member

אין ספק שזו בעיה עבור מכבי.
    רוב האופציות סגורות בפניה, אבל לא הייתי קובר אותם עד סיום חלון ההעברות.
    גם הציפיות להחליף את זהבי בתואם שלו הם לא ריאליות. מכבי צריכה 2 שחקני התקפה ושחקן הגנה כדי לסגור את הסגל, בדר״כ הם לוקחים את הזמן שלהם, בוא נראה מה הם מצליחים לשלוף לפני שמתחילים הביקורות.

15. alexshw Member

אתה ברצינות מתרשם מעבודה של מכבי חיפה? היא עובדת על האוהדים שלה. כמו כל עונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.