מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ראיתי כמה אחדים.
    גם אם היו כמה עשרות מדובר על כמות קטנה.

2. Turgi Guest

הייתה כמות קטנה מאוד.
    אני מכיר אנשים שהיו שם כבר פעמיים.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הם היו מפוזרים, בערך 30-40 להערכתי.
    למה?

4. סמואל אטו Member

יש סרט שההעפלה לבתים תחזיר את אופציית דאבור לשולחן?

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצילומים הראו כל פעם כמה אחדים.

מכבי ת"א מועדון עם המון קהל והמון הצלחות בשנים האחרונות באחד המשחקים החשובים בשנים האחרונות, גם יש לכם המון אוהדים מבוססים שמתקרבים כרגיל בזמן הצלחות ומשחקים מדוברים, הייתי מצפה לכמה מאות עד אלפיה.

בסופו של דבר מי שלא נסע הפסיד.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

טיסה לשווייץ זה יקר, וזה באמצע שבוע - אנשים עובדים.

7. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מיצינו את אופציית דאבור, לא הגיוני גם שמלרמו יבקשו 4 מיליון אירו ואז יסכימו למכבי למכור ב1.8 מיליון.
    העפלה לליגת האלופות תיתן לגיטימציה לגראסהופרס להעלות את המחיר שלו וזה כבר לא שווה באמת.

8. סמואל אטו Member

מן הסתם הם לא יורידו את המחיר, אבל מבחינת מכבי הם ירוויחו המון כסף שיאפשר להם להשקיע סכום גדול יותר על רכישתו.

9. Raulito Madridista

זהבי: "אשקר אם אגיד שזה מה שדמיינתי שיקרה כשחזרתי ארצה"

"האמת היא, שאני מודה לאלוהים בכל פעם מחדש. אני מודה לו על ערבים כאלה ועל שערים כאלה. אבל אני לא חושב שיש כאן עניין של מזל. אני עובד מאוד קשה ובכל דקת אימון אני נותן את כולי. גיליתי שככל שאני משקיע יותר באימונים, כך יש לי יותר מזל במשחקים".

כאשר חזרת מפאלרמו לישראל, האמנת שתחווה כל כך הרבה רגעים מאושרים במכבי תל אביב?
    - "אם אני אגיד לכם שכאשר חתמתי במכבי תל אביב, דמיינתי שאלו יהיו הרגעים שלי בקבוצה, אז אני אהיה שקרן. רציתי לחזור לעצמי אחרי התקופה בפאלרמו עם הפציעה הקשה שעברתי שם. רציתי לחזור לנבחרת. רציתי ליהנות מכדורגל ולשמחתי חזר לי החיוך והכיף של המשחק. כשהמשפחה שלי באה לכל משחק ונהנית איתי, זה שווה לי יותר מאשר היה לשחק באיטליה בפאלרמו".

החזרת למכבי על כל החוזים המשודרגים?
    - "אני שנתיים וחצי במכבי תל אביב ובפרק הזמן הזה חתמתי על שלושה חוזים חדשים. הכסף שאני מרוויח לא עולה איתי למגרש. החוזה שקיבלתי זה הערכה מהמועדון ואני מודה להם על זה. כשאני על המגרש אני בסך הכל רוצה לעזור לחברים שלי להצליח".

מה סוד הקסם?
    - "אני חושב שאני לא חי את מה שעשיתי. ברגע שהמשחק הסתיים, הוא נגמר מבחינתי ואני מחכה למשחק הבא. אני לא מפחד מציפיות חדשות".

מישהו מאוהדי מכבי בכלל תיאר לעצמו שזהבי יהיה כל-כך פנומנלי ברגע שחזר מפאלרמו האיטלקית? אני בספק. אחד מאוהדי הפועל כתב סטטוס אתמול - "כל הכבוד לך יוסי אבוקסיס. אלמוג כהן בהחלט יותר טוב מערן זהבי". למי שלא יודע, הפועל העדיפה להחתים את הקשר האחורי בחורף 2012. דובר על כך שזהבי מסוכסך עם אבוטבול וטועמה ואבוקסיס שגם פחות חיבב אותו העדיף לחזק את הפועל בקישור האחורי.

- בתקשורת דנו בשאלה מהו רגע השיא בקריירה של זהבי

http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/1571713-18.Xxx

הדירוג של ערוץ הספורט:
    5. המספרת נגד ליון בליגת האלופות.
    4. הצמד נגד פלזן הקיץ
    3. השלושער המטורף נגד הפועל בדרבי שגרם לסוזה לצאת מגדרו.
    2. הצמד אתמול נגד באזל
    1. שער האליפות בטדי
    בולט בהיעדרו: הצמד נגד בנפיקה בליגת האלופות

אני חושב בראייה לא אובייקטיבית אולי שאין כמו גול האליפות, זה מה שהביא את הקפיצה הגדולה בקריירה של זהבי וגרם לו להאמין בעצמו עוד יותר. אני חושב גם שליגת האלופות היא משהו מיוחד שלא כל שחקן חווה ככה שהצמד היה חייב להיות מוזכר כאן. עם כל היריבות העירונית והסיפור האישי, השלושער נגד הפועל צריך להידחק הצידה. המספרת נגד ליון זה היה די בפוקס מה גם שזה לא עזר בסופו של דבר. ברזומה של זהבי יש גם בישול בגמר גביע המדינה לטועמה ב-2011, שער בפלייאוף ליגת האלופות באותה עונה נגד זלצבורג וגם שער ניצחון בדרבי במדי הפועל.

- מדברים על כך שמכבי עשויה להביא שני זרים 'תותחים' אם תעפיל לליגת האלופות. כנראה חלוץ ומגן שמאלי. אני חושב שמדובר בהחלטה נכונה. אני לאורך כל הדרך טענתי שמכבי צריכה להתחזק בזרים איכותיים כדי להגדיל תיאורטית את הסיכויים שלה להגיע לכסף הגדול באמת ואם בשביל ליגת האלופות לא שוברים את תקרת הזכוכית כמאמר הקלישאה אז בשביל מה כן? במכבי העדיפו 'לקחת הימור' או שלא התארגנו בזמן. בינתיים, בעיקר בגלל ערן זהבי אחד ענק-ענק - זה משתלם להם.

10. alexshw Member

אתה חושב שככה קל להביא שני זרים תותחים בשבוע האחרון של אוגוסט?

11. סמואל אטו Member

כשיש לך את קלף ה״צמפיונס ליג״ אז זה מקל על העניינים.

12. alexshw Member

לא, קבוצות סוגרות סגלים ולא ירצו לשחרר שחקן משמעותי. זה מכבי ת"א לא מנצ'סטר יונייטד.
    ולקחת מישהו שלא בכושר סתם בזבוז זמן.

שוב עניין העיתוי. האפשרות העיקרית פה זה לאתר מהר זרים מתאימים בקבוצה בקשיים כלכליים משהו סטייל הובאן. אבל שוב זה לא פשוט.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מבחינת הצופה האובייקטיבי אז לדעתי הצמד נגד פלזן זה הרגע הכי גדול של זהבי, אפילו יותר גדול מאתמול. אבל אם אני אוהד מכבי, אני מאמין שהייתי בוחר את השלושער בדרבי. כמה קינאתי בהם.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ההנהלה של הפועל לא מתעסקת בקקי ופיפי, האוהדים של הפועל מחפשים.

וואלה, גם אם באזל תדיח את מכבי, לא יהיה אפשר למחוק את התוצאות הבלתי יאמנות שמכבי עשתה, ועדיין, תהיה עונה אירופאית עד דצמבר בבלומפילד. וזה, ולא משנה אם זה באירופאית או באלופות, הדבר החשוב באמת! רק בשביל גולדהר אני רוצה שמכבי תעפיל לאלופות, מבחינתי, אני אישית חושב שהמקום שלנו זה האירופאית ועדיף לשחק שם מקצועית בשביל לצבור נקודות דירוג, אבל בשביל מיץ' ורק בשבילו אני מקווה שנעשה את הנס ונעלה, כי רק לו זה מגיע! יותר מכולם

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהבי באינטר, וואלה חלום. הסיכוי שזה יקרה? שואף לאפס

מצב נושא:
הנושא נעול.