מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

או שתסתכל על זה הצד השני של המטבע.
    קח את ורמוט ותנצל את השנים שהוא כן יכול לתרום מאשר להמשיך לשלם לו הון עתק שישב בספסל,ומיכה יקבל את הדקות שלו אבל יהיה שני בהיררכיה עם גילי,כי הזמן שלו עוד יגיע.

אתה שם היום את ורמוט במכבי חיפה לצורך העיניין,והוא חוזר להיות אחד השחקנים המובילים בליגה בשנתיים הקרובות לפחות.

2. סמואל אטו Member

יכול להיות, אבל כרגע יש מאמן שדורש דברים מסויימים שכנראה ורמוט לא מסוגל לספק לו. חוסר התאמה, קורה.

3. Raulito Madridista

http://images1.ynet.co.il/PicServer4/2015/09/02/6423228/642320001000100490491no.Xxx

הדו־פרצופיות של אלברמן / פלג בחמישי
    הקשר נטש את הנבחרת "כדי לפנות במה לצעירים". במכבי ת"א הוא לא יוותר על מקומו לטובת הדור הבא, בטח לא בצ'מפיונס

המשתמט
    מבוגר לנבחרת, צעיר במכבי
    "לאור הפציעה הממושכת לא אוכל להמשיך בשתי המסגרות. זה הזמן לתת לשחקנים צעירים יותר להוביל" (יניב קטן מודיע על פרישה מהנבחרת, מאי 2010).
    "בחרתי להקדיש את הפרק הנוכחי בקריירה למכבי ת"א, ולפנות את הבמה בנבחרת לטובת הדור הצעיר יותר" (גל אלברמן, אוגוסט 2015).
    נבחרת היא לא צבא. מי שלא מעוניין להיות בה, ממש לא חייב. בדרך כלל דווקא רוצים להשתייך אליה כמקפצה לקריירה בינלאומית, אבל גם משום שייצוג לאומי מבטא פטריוטיות המעניקה לשליח האומה לא מעט כבוד. כשמישהו מוותר על כל אלה, הסיבה ברורה: פשוט כבר לא כדאי לו. זכותו כמובן, רק שלא יספר לנו שהדבר נעשה מתוך התחשבות בדור הבא. במיוחד כשאתה צעיר בן 32.
    להגנתו של קטן, שהמשיך לשחק במכבי חיפה אך נזהר מפציעות בנבחרת, אפשר לומר שהוא באמת סבל מפציעה כרונית בגב. אלברמן, השבח לאל, בריא ובכושר טוב. צ'אבי, שמבוגר ממנו ביותר משלוש שנים, יכול היה לשחק בכל המסגרות ולא ביקש פטור גם כשנשלח לספסל. אלברמן קשישא כורע תחת העומס.
    אז לנבחרת, שם הוא בדרך כלל שחקן ספסל, כבר לא בא לו לתרום. בטח לא כשהיא מקרטעת בטורניר מוקדמות. אילו הייתה מעפילה ליורו או למונדיאל, נראה לכם שהג'נטלמן השרמנטי היה מוותר על מקומו לטובת הצעירים? בקבוצה, לעומת זאת, רק זה חסר לו עכשיו, שייפצע ויפסיד את חוויית הצ'מפיונס. שם הוא לא מפרגן עד כדי כך לדור העתיד.
    בקיצור, הבנאדם השתמט, מה שלא הפריע לכמה חנפנים בתקשורת להחמיא לו על הצעד האצילי. גם לא העובדה שאלברמן הכריז שלשום בלי בושה ש"טובת הנבחרת מעל לכל". למפגן הצביעות הצטרף אלי גוטמן. "גל הודיע לי שהחליט לפרוש מהנבחרת ולפנות את הבמה לדור הצעיר", סיפר הפטריוט הלאומי. "נהניתי לשוחח איתו, כן ירבו שחקנים כמוהו בכדורגל הישראלי".
    מעניין, כי באחת משיחות המוטיבציה הפומפוזיות של בנימין זאב גוטמן, הוא אמר לשחקניו: "גם אנשים שלוקחים אליפויות צריכים לחשוב על הדבר הבא, להיות כל הזמן רעבים ולרצות עוד דברים". בהזדמנות אחרת גוטמן התחפש לסר ווינסטון צ'רצ'יל ודרש מהשחקנים "דם, יזע ודמעות". אבל כשאחד מהם ביקש ים, רוגע וגמלאות, המאמן הלאומי נהנה מהשיחה.והכי מגוחך שאלברמן, בדיוק כמו קטן בזמנו, סיכם את הודעת ההתחמקות במילים המרגשות: "תמיד אשאר אוהד של הנבחרת". פששש, איזו לויאליות! כשבני גנץ פשט את המדים, הוא לא התחייב: "תמיד אשאר אוהד של צה"ל". אבל גל גבר. גם בלי המדים הלאומיים, אין סיכוי שהוא יעודד הערב את אנדורה.

אני נטו חושב שעמיר פלג חיפש בכוח את החרא במכבי. הקבוצה היא זו שמשלמת את הכסף, מכבי האמינה באלברמן גם שנראה שחקן גמור ובלי קשר נראה לי שגוטמן לא בונה עליו ובשנתיים האחרונות אלברמן קיבל יחס לא ראוי.

- בידיעות יהיה שוב ראיון עם זהבי, הפעם לכבוד החג. שאלו אותו יורו או ליגת האלופות והוא ענה "יורו". הוא אומר שבעבר כשהיה מפסיד בכדורגל בשכונה היה בוכה ושאחרי הפסדים בליגה הוא פעם היה עוד משחק עם החברים שלו כדי לשפר את המצב-רוח, מספר שהשכונתיות הזו והרעב לנצח היא מה שמבדילה אותו מאחרים ושהוא עובד קשה ואין כאן אלמנט של מזל, ושאין סיבה שהנבחרת לא תעלה ליורו.

4. $zinedine zidane$ Member

כשיש על מה להעביר ביקורת, אני די נהנה לקרוא את פלג. כשאין ובכל זאת הוא צריך למלא כמה שורות בעיתון, ככה זה נראה. מעניין מה היה לפלג להגיד כשהבחור שעל שמו אני נקרא בפורום פרש מהנבחרת והמשיך לשחק בריאל..

5. EuropeGuy Member

תחרותיות אפשר להשיג גם בליגה ג'. השאלה היא איפה עובר הגבול בין תחרותיות לבין רמה נמוכה. אלונה משקיעה אבל היא עדיין לומדת את העסק ועושה לא מעט טעויות. אנחנו כבר שנים נתקעים עם תחרותיות ובמקביל מתרחקים מאירופה. לא הגיע הזמן להתקדם? איך נתקדם אם לא על ידי השתפשפות קבועה במפגשים מול קבוצות אירופאיות? מה מיץ' אשם בזה שקבוצות ישראליות אחרות לא מעוניינות להצליח במפעלים האירופאיים כשהן מקבלות הזדמנות? הכדורגל הישראלי חייב נואשות מודל מקומי מצליח ללמוד ממנו.

6. Raulito Madridista

הראיון הנרחב של ערן זהבי ל-7 ימים - הדברים המרכזיים:

- זהבי נשאל אשכרה אם הוא יכול לשחק בברצלונה, הזוי. הוא אמר שלא כמובן. הוא יכול להגיע לדבריו לקבוצות דרג ב' באירופה.
    - סיפר על הקשר המיוחד לאמא שלו שהסיעה אותו ב-6 בבוקר לפנימיית האדומים ולא חסכה ממנו כלום. לדבריו היא גם אחת הסיבות שהוא נשאר בארץ, היא נוסעת לכל משחק, לדרום(באר-שבע) וגם לצפון(נגד ק"ש).
    - זהבי קיבל הצעה מסטוק סיטי וגם היה מועמד להגיע לליברפול. הוא לא יצא לאירופה בגלל סיבות כלכליות, 'בשביל להוציא אותי לאירופה צריכים לשלם לי 1.5 מיליון יורו', הוא אמר ודיבר על כך שבספרד המשכורות נמוכות מאוד בהשוואה לאנגליה.
    - הגול הכי אהוב עליו? הגול הטרי, זה נגד באזל.
    - הוא הפסיק עם ה-'פיו-פיו' כי מבחינתו זו התרומה שלו למיגור האלימות במגרשי הכדורגל.
    - לא שונא את הפועל או משהו כזה, אומר שלא באמת הציעו לו לחזור חוץ מניסיון של כמה אוהדים. בצוות המקצועי גם לא רצו בו(אבוקסיס).
    - יורו או ליגת האלופות? - 'יורו, בגלל זה חזרתי לארץ, להיות שחקן משמעותי בנבחרת'.
    - 'זו לא חוכמה להבקיע שער ביום גדול שלך כשהכל הולך', אומר זהבי וצודק, 'אם הכדור מגיע לרחבה 100 פעם - אני אנסה להגיע אליו 100 פעם, 10 פעמים אצליח להגיע למצב ואני מקווה לכבוש כמה שיותר'.

חבל שלא שאלו את זהבי למה ירק לבאר ממנה שתה ואני מתכוון רק לחגיגה המתסיסה נגד הפועל בדרבי כשהוא הוריד את החולצה שם ב-2:0. וגם די הזוי לשמוע שהסיבה לאי יציאתו לאירופה היא כלכלית. חייב לומר שהוא שחקן גדול, חוץ מפואד אף-אחד לא יכול לעצור אותו ולעולם לא אשכח לו את הגול המדהים בטדי, המספרת בליון ועוד.

7. alexshw Member

אם הוא קיבל הצעה מסטוק ועדיין נשאר בארץ הוא צריך אישפוז. לפרמייר ליג צריך לרוץ בריצה מהירה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

להיות שחקן הרכב בסטוק זה גדול יותר ממה שהוא עשה אי פעם.
    יש פה פשוט פחד מכישלון. זה במידה ואין משהו שאנחנו לא יודעים על בריאותה של האמא.

9. oranfu Member

"היה מועמד לליברפול" אבל לא יצא בגלל סיבות כלכליות. כן, בשביל שהוא ייצא לאירופה הוא צריך 1.5 מיליון יורו שכמובן זה לא אפשרי מבחינת ליברפול. אחרי הכל זה אפילו פחות ממה ששחקנים שרק עלו מהנוער מקבלים שם...

זה גם היה או הוא או רוברטו פירמינו ב30 מיליון פאונד, בסוף החליטו להמר על על הברזילאי האלמוני מהופנהיים ונבחרת ברזיל. היה קרוב אבל, אין מה לדבר.

פעם אחת הוא טוען שלא יצא כי לא משתלם לו כלכלית (אין מועדון באנגליה שיש לו בעיה לשלם את ה1.5 מיליון יורו האלה, בקלות).
    פעם אחרת טוען שזה בשביל להיות קרוב לאמא שלו (כשיצא לפאלרמו ונכשל היא לא היתה שיקול אני מניח).
    פעם נוספת טוען שלא יצא בשביל להיות שחקן משמעותי בנבחרת (איך זה סותר? אלא אם כן הוא ידע שמלכתחילה הוא לא הולך לראות דשא...).

כל אלה בכתבה אחת.

תירוצים תירוצים תירוצים. לא היתה לו אף הצעה רצינית, מקסימום ממועדון מרכז\תחתית כמו סטוק (עדיין יותר טוב מהליגה שלנו בלי ספק) וגם לזה הוא לא רצה ללכת.

אם הוא רוצה להישאר פה זה בסדר, אבל שלא ישחק אותה עם תירוצים עלובים כשכל אחד ואחד מהם מגוחך (בטח ובטח הקטע הכלכלי ושחקן משמעותי בנבחרת).
    לא מתאים לאגו שלו לא להיות ראש לשועלים. מתאים לו לשחק בליגה שכתב מגוחך ישאל אותו אם יש לו מקום בברצלונה...

AmitHBS ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין לקבוצות בפרמיירליג בעיה לשלם לו סכומים כאלה, הן פשוט לא רוצות.
    לומר ששחקן שעולה מהנוער באנגליה מקבל 1.5 מיליון יורו זה פשוט לגנוב דעת.

11. alexshw Member

הייתי חותם שם גם בחצי מיליון יורו

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה ערן זהבי?

13. alexshw Member

מאמין שכל שחקן שפוי היה נוהג כך. זהבי פחדן קלאסי

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לאנשים יש שיקולים משלהם שצריך לכבד, בטח כשמדובר באב לילדים שנושק ל-30. אני לא חושב שלמישהו יש זכות לקרוא למי שמעדיף הכנסה גדולה יותר מאשר אתגר גדול יותר בסיטואציה כזו פחדן.

מה שמדהים אותי זה שהדיון הזה חוזר על עצמו כל הזמן, ותמיד נאמרים אותם הדברים, ובכל זאת זה לא פוסק.

עידן444 ו-אלעד אוהבים את זה.
  15. Sturridge Member

ומה שמדהים עוד יותר זה שאחרי הדיון הזה אנשים עוד חושבים שהוא יצליח באירופה.

מצב נושא:
הנושא נעול.