מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

הוא מתקרב בצעדי ענק לטופ 5

2. alexshw Member

כל מי שעשה באירופה קריירה משמעותית יהיה מעליו. זה יותר מ - 5.
    גם אריק בנאדו לדוגמא, הוא בלם לקח פה 9 אליפויות, נגיד מתוך קריירה של 20 שנה כמעט 15 שנה הוא היה הבלם המוביל בארץ וגם שיחק בצ'מפיונס, אז למה אותו לא מזכירים באותה נשימה? רק בגלל העמדה?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. קשר שמאלי Member

בעייני בנאדו הרבה יותר גדול מטל בן חיים הבלם, למרות שהוא לא שיחק באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/15
  4. Landon Donovan Member

@alexshw
    זאת דעתך הסובייקטיבית, שאתה כמובן זכאי להחזיק בה כמו שאחרים יכולים להחזיק בדעה שונה.

אבל אני שמח לשמוע שטל בן חיים הוא הבלם הטוב בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי, כמו שבודאי תסכים.

5. alexshw Member

אני מתכוון לליגה בדיוק כמו עם זהבי. בגלל שבנאדו שיחק בעמדה אפורה אז לא מדברים עליו במונחים של זהבי.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שלא כולם מסכימים עם הטענה שלך לגבי העליונות המקצועית של בנאדו?

7. alexshw Member

ושוב למה? הייתה לו עליונות בעמדה שלו בליגה איזה 15 שנה ויש לו חלק גדול ב - 8 מתשע אליפויות שהוא לקח בדיוק כמו שלזהבי יש באליפויות שלו.
    אז בסדר אפשר לדבר במונחים של ילד בן 6 מתלהב ואפשר לא

8. Landon Donovan Member

אז יש פה איזו הסכמה שמכבי לא תלויה בזהבי ושבלעדיו היא עדיין הקבוצה הכי טובה בארץ בפער?

9. alexshw Member

יכול להיות שבפער או לא בפער אני לא יודע. שוב הנקודה שלי שכל הילולת זהבי כאילו הוא אחד הגדולים אי פעם בכדורגל שלנו זה בדיחה וחוסר הכרות עם ההסטוריה של הכדורגל.

Nigel de Jong, oFiRzZz ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא חושב שיש מישהו שיסרב להכיר בכך שבנאדו הוא אחד מהגדולים בהיסטוריה אם לא הגדול שבהם בעמדתו.

11. עידן444 Member

בעמדתו, אבל חלק מתלכיד. לא כוכב עליון כמו זהבי. בנאדו היה בלם שקט, מהיר, ממעט לעשות טעויות, אבל ממש לא מהבלמים שהופכים לאגדות. למשל רב"ש באליפות של הפועל חיפה היה חתיכת פיגורה. גם גדי ברומר היה בלם יותר דומיננטי מבנאדו.
    בוא תשמע איך מדברים על חיים בר בנתניה- אגדה של ממש!
    בנאדו בטופ בגלל כמות תארים. לא בגלל שהוא עשה משהו יוצא דופו בעמדה הזו. סוג של קוסטקורטה במילאן... גם אם קוסטקורטה היה לוקח פי 5 אליפויות מפאולו מלדיני ופרנקו ברזי- הוא לעולם לא יזכה בהילה שלהם למרות שגם הם היו שחקני הגנה. פשוט הוא שחקן הגנה אפור כמו בנאדו והם היו משהו מעבר סטייל רומן פץ או לואיס מרין.

12. alexshw Member

בנאדו לא דמות דומיננטית? הבן אדם היה קפטן ומנהיג בקבוצות שלו והיה בטופ של הליגה שלנו 20 שנה. ברומר עם כל הכבוד לא היה שווה הרבה אחרי 96. הפך לאוברייטד.
    את חיים בר לא ראיתי אבל מניח שגם הוא לא היה ברמה הגבוהה של הליגה שלנו כל כך הרבה זמן

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. $zinedine zidane$ Member

דיון מגוחך שכל מטרתו הוא להוציא תסכול על זהבי. זה התחיל בכינויים לזהבי, המשיך בטיעונים ברמת הגן ועכשיו גם מכניסים לו מילים לפה, העיקר שיהיה אפשר להכנס בו. מה השלב הבא?

ההשוואות לשחקנים שיצאו בגיל 21-22 לאירופה (או לנבא במקרה כספי) לא רלוונטיות כי הם השתדרגו גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה כלכלית וכמובן שזה היה רק צעד ראשון בדרך למעלה. גם זהבי עשה את זה ומסיבות כאלה ואחרות פחות הלך לו. היום הוא בגיל אחר ובשלב אחר בחיים, ובשביל להוציא אותו לאירופה יצטרכו לתת הצעה כספית שתספק גם אותו וגם את מכבי. אם זה יקרה, יש למישהו ספק שזהבי (להזכירכם, מי שכולכם קראתם לו שכיר חרב שמעניין אותו רק כסף) ייקח את ההצעה בשתי ידיים? אני בספק. אבל עד שזה יקרה, אם וכאשר, היחידים שיפחדו פה אלה אתם, המתוסכלים שירעדו להם הביצים כל פעם שהוא יעלה לשחק נגדם. תהנו.

14. oranfu Member

לא היו לו הצעות משום קבוצה באנגליה וזאת הטענה העיקרית שלי. בזמן שפה מהללים אותו כמו לא יודע מה והשדר של ערוץ 1 היה מוכן לתת לו את התחת שלו, בעולם לא מעריכים את זהבי. כל המועדונים האלה מבינים שמדובר בגוליבר ואין לו מה להציע ברמות הגבוהות. הגולים נגד באזל לצורך העניין (שרחוקה להיות הקבוצה שאנחנו מכירים משנים עברו) הם אחלה, אבל להתברג ברמת משחק גבוהה יותר שבוע אחר שבוע ולספק תוצאות הוא לא מסוגל.

כל קבוצה, ואני חוזר שוב - כל קבוצה באנגליה משלמת 1.5 מיליון יורו בקלות ככה שאם היתה איזשהי התעניינות רצינית, הצעה כזאת הוא היה מקבל.

לעבור מסטוק למועדון גדול יותר לא יקרה כי לא ישלמו 10 מיליון על שחקן בן 32? יפה שמעריך את עצמו ב10 מיליון, אבל הוא רק בן 28 אז איך הגענו למצב של לדבר על מעבר בגיל 32? זה לא כאילו מועדונים לא רוכשים שחקנים בגילאים כאלה. או שזה כמו הטיעון שהיה פה בתחילת הדיון על זה ש-1.5 מיליון יורו זה הרבה מאוד כסף באנגליה ואני גונב דעת כשאני טוען אחרת?

קלינט דמפסי (השוואה טובה לדעתי) עבר לטוטנהאם בגיל 29. אם זהבי באמת ברמות האלה (הוא לא) אז למה שהוא לא יוכל לעבור?

אם מדברים על ליברפול, אז הם קיץ שעבר רכשו חלוץ בן 32 והקיץ החתימו את מילנר (בן 29) על חוזה ארוך עם משכורת גבוהה מאוד ככה שההתחייבות הכספית מאחורי המהלך גדולה בהרבה מלרכוש שחקן שולי מסטוק עוד שנה-שנתיים.

קיצר, תירוץ.

אין לי בעיה עם זה שמעדיף להישאר בארץ מסיבותיו וזה עניין שלו, אבל שלא יבלבלו תשכל (הוא והמעודדות שלו בתקשורת) על הגדולה שלו וזה שהוא שייך לרמות הגבוהות או שמישהו ברמות הגבוהות בכלל מתעניין בו אפילו קצת. סביר מאוד להניח שכיאל שם מוכר הרבה יותר ממנו (לפחות באי הבריטי).

Nigel de Jong, oFiRzZz, Sturridge ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. עידן444 Member

קפטן אולי כן. מנהיגות לא זיהיתי אצלו. זה גם פחות משנה. לא הוא הוביל את מכבי חיפה לתארים. הוא היה אחד מתוך 11. לא יותר מזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.