מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה אפילו לא היה משחק טוב שלו. במחצית הראשונה הוא רק חיפש איך להעביר בוירטואוזיות, וכל עוד הוא לא מתייצב על משחק במעט נגיעות ותכליתי, אין לו מה לעשות בהרכב מול קבוצות קצת יותר רציניות.

שחקן חשוב יותר הוא טב"ח 2, שהשער שלו מעודד.

2. Turgi Guest

מעודד? טבח ישבות עכשיו לחמישה משחקים כהרגלו.
    הטעות הכי גדולה בעונה שעברה הייתה לא למכור אותו כשהייתה הצעה על השולחן.

3. yakov_y YNWA

לא יודע איך אף אחד לא מדבר על זה אבל מה הקטע ששלומי אזולאי פשוט נמחק אצל המאמן הסרבי ?

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תורגל בהרכב לפני רעננה ונפצע. מתאושש מהפציעה.

בונקר מפואר אוהב/ת את זה.
  5. yakov_y YNWA

לפני רעננה היו הרבה משחקים והוא לא שיחק ואתמול הוא היה בסגל ועדיין לא שיחק.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הוא לא מספיק טוב, חברה זה כמו עוז ראלי שמושאל למכבי על פארש...

7. DRORIKO Member

אני מלכתחילה כתבתי שאזולאי היה צריך לתת עוד כמה שנים בבית"ר לפני שהוא עושה את המעבר, במכבי יש לו יותר מדי תחרות על ההרכב ועוד עם שחקנים בעלי רקורד. הוא היה צריך לבוא למכבי בגיל 28,כשהוא טוב יותר ומנוסה יותר.
    מצד שני אם היה נשאר בבית"ר כנראה היה מתכסח עם טביב שהכיס שלו יותר חשוב לו מטובת הקבוצה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דסה פשוט נהדר. איזה קרוסים, איזה כושר, יכולת נהדרת, ואין לי ספק שהוא רק ישתפר, וגם הרמה שלו באירופה היתה בסדר בכלל יחסית למשחק ראשון בליגת האלופות. פשוט שחקן נפלא.

אני מקווה שאחרי השנה הזאת גולדהר יבין שצריך להשקיע כסף גם בזרים, כדי שיהיה מה למכור באלופות בשביל לא לסיים עם 0 נקודות ו-0 שערים...

9. DRORIKO Member

אגב מה דעתכם על טל בן חיים הקיצוני?
    יצא לי לראות כל מיני משחקים שהוא פתח והיה בינוני. לעומת זאת רק העונה ראיתי 2 משחקים שהוא עלה בתור מחליף(נגד סכנין ואתמול) והוא היה גיים צ'ייג'ר אמיתי. כשהוא עולה בתור מחליף,המהירות והזריזות שלו מקבלות עוצמה יותר גדולה מכיוון שהוא עולה רענן ושחקני היריבה כבר עייפים ככה שיותר קל לו להתל בהם.

10. סמואל אטו Member

ברק יצחקי כבר לא יחזור להיות השחקן שהוא היה בבית״ר ירושלים אצל יוסי מזרחי ויצחק שום(בעונה הראשונה), אבל יש בו מספיק קסם כדי לכסות על החולשות שלו, בליגת העל.
    גם אצל סוזה הוא היה נראה אותו דבר, אבל נתן את מנת הקסם שהקבוצה הייתה צריכה לצד זהבי ודאבור/פריצה.

11. קשר שמאלי Member

דור פרץ בסגל של גוטמן למשחקים מול קפריסין ובלגיה

12. Drama Guest

יש כתבה או זה פשוט 1+1 עקב הזימונים של הצעירה ?

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מגיע לו. תותח!

14. Raulito Madridista

http://images1.ynet.co.il/PicServer4/2015/10/03/6469637/64696340100095490575no.Xxx

ברק יצחקי
    לאחר המשחק אתמול - אם לא הייתי חושב שאני שווה להיות שחקן הרכב במכבי תל אביב, אז לא הייתי פה. הפציעות כבר מאחוריי. אני כבר לא חושב על זה בכלל, אלא איך אני חוזר לאט לכושר וכדי לחזור לשם צריך לקבל דקות, אז שמח שאני מקבל יותר דקות, מבקיע ועוזר לקבוצה לנצח. זה הכי חשוב". "תמד מחמם את הלב שהקהל רוצה שתמיד אהיה על המגרש", הוסיף החלוץ, "אני תמיד מנסה לעשות דברים שיגרמו למשחק להיראות קצת יותר יפה. אני מרגיש שלפעמים אנחנו בהצגה, הקהל בא לראות הצגה, צריכים לשמח אותו ושמח שזה קורה בתקופה האחרונה".
    אתה באמת שווה להיות שחקן הרכב במכבי?
    "אחרת לא הייתי פה. ידעתי שזה יהיה הליך, תהליך שעשיתי בשקט"
    מה זאת אומרת 'אחרת לא הייתי פה', היית עוזב?
    "יכולתי להגיד דבר כזה כי בסופו של דבר אני רוצה לשחק כדורגל ואני יודע שאני יכול להיות שחקן הרכב פה. יש מלחמה, אבל יש הרבה מפעלים, כך שכולם ישחקו. אשתדל להיות כמה שיותר על המגרש".
    יש לך טכניקה מעולה, אבל כמו שניתן היה לראות בצורה ברורה בליגת האלופות, אז בפיזיות, בעוצמות ובתנועה במגרש, אתה לא שם.
    "אם היה לי את זה, לא הייתי פה".
    היכן נוצרים הפערים הללו?
    "הבסיס שהם עוברים כשהם צעירים יותר, הם מקבלים יסודות יותר טובים ממה שאנחנו מקבלים פה. בסופו של דבר בפיזיות ובכוח אנחנו נופלים. הטכניקה שלנו מדהימה, במיוחד במכבי, יש לפעמים נתונים פיזיים ושם נופלים. ברור שקשה כי הפערים בין הליגה הישראלית לליגת האלופות גדולים. אנחנו מודעים לפערי הקצב וזה לא פשוט. הם רגילים לקצב הזה דרך משחקי הליגה, אבל אנחנו משתפרים. מצ'לסי היה שיפור עצום לעומת דינמו קייב, שלא נפלנו מהם".

15. DRORIKO Member

צריך להעריך את הבחור על הכנות

מצב נושא:
הנושא נעול.