מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא עוד לא שיחק אפילו דקה ותלונות פה נשענות על ציטוט מעורפל של ג'ורדי.
    מדהים.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

איזה ציטוט אורי?

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

על זה שריקן יתן ורסטיליות בשמאל.

4. DRORIKO Member

אני שומע עכשיו בתקשורת וגם באינטרנט(כולל חלק מהחבר'ה פה) איזה טענה חדשה. שג'ורדי הוא פראיר בגלל שמכר את דאבור בשביל נזיד עדשים ועכשיו רוצה אותו במיליונים. אני רק רוצה להזכיר שכשמכבי שחררה את דאבור הוא היה חלוץ שלישי ברוטציה, מאז עברו הרבה מים בירקון ושני החלוצים שקדמו לדאבור עברו פציעות והיום הם בקושי הצל של מי שהיו לפני שנה וחצי,אחד מהם גם שוחרר מהקבוצה. אז כן הקבוצה היום צריכה את דאבור הרבה יותר מבעבר.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שהיא צריכה חלוץ אבל אני לאו דווקא חושב ששחקן בסגנון של דאבור זה מה שהיא צריכה.
    אני דווקא משוכנע שהיא צריכה יותר 9 קלאסי, עם נוכחות, מבנה גוף גדול, כזה שיידע להוריד כדורים עם הראש לזהבי שיגיע מאחוריו. תאום פריצה בקיצור. דאבור ממש לא הסגנון הזה

6. Civil Anti Madridista

גם אם דאבור יגיע אני עדיין לא רואה את זהבי זז מהשפיץ.

7. סגול בדם Member

1.5 מ' יורו העברה , כמעט עוד חצי מ' משכורת . תסלחו לי אבל לדעתי להביא זר מהדרג השני באירופה ברמה גבוהה מאוד , עם כל הכבוד למונס דאבור , {שאגב , נכון לעכשיו ,ממה שאני יודע העסקה על סף פיצוץ} .
    זה הזמן של מכבי לקחת את הכסף הזה ולהנחית פה תותח , המצב בליגות באירופה מבחינה כלכלית לא מזהיר , ויש כאן הזדמנות להנחית שחקן שיכול לעשות את ההבדל.

שי ו-עידן444 אוהבים את זה.
  8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לעשות השוואה בין מואנס דאבור לבין שחקן זר מבחינה כספית.
    בגלל הגבלת הזרים, השחקנים הישראלים הטובים הופכים למצרך נדיר אצל קבוצות ליגת העל, ולכן באופן טבעי, מחירם עולה על זרים ברמתם.
    מבחינת הישראלים, אנחנו די בתקופת שפל. אין הרבה ישראלים מצויינים היום, מה שעוד יותר מעלה את המחירים. חבל.

אני בעד למצוא את מה שמסתתר מתחת לאף. אצילי ושלומי אזולאי לדוגמא. רק חבל שאין תרבות ספורט אמיתית כאן בארץ ובמקום שסקאוטינג יהיה מקצוע בפני עצמו, הוא נהיה תפקיד השמור לשחקן עבר שרוצה תפקיד במועדון.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ורדי לא רצה למכור את דאבור במחיר זול, ג'ורדי ידע בדיוק מה יש לו ביד, פשוט גראסהופרס והחלוץ ניצלו את סעיף היציאה שהיה לו בחוזה וזהו. היה כאן מחטף מסויים ומכבי תלמד מזה להבא שהיא תחתים שחקנים על חוזים.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

דאבור הוא אחד השחקנים הטובים בליגה השוויצרית (בלי להגזים), ולו היה זר היו מתייחסים אליו כאל "תותח".

האחרונים בליגה שאפשר לומר עליהם את זה הם מכבי. המועדון היחידי שיש לו מערך סקאוטינג רציני.

11. Turgi Guest

דאבור לא יגיע. אתם סתם טוחנים מים.

12. alexshw Member

רוצה לראות את הפרצוף של בן בסט כשיגיע חלוץ זר. תוך שנה וחצי ממעמד של החלוץ המוביל בנבחרת הוא ירד למעמד של קונוס על הספסל בליגת העל. רצה כסף אז קיבל והורס לעצמו את הקריירה על הדרך

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אפשר לדעת במה מתבטא מערך הסקאוטינג הזה? כי אני עוד לא ראיתי הברקה של מכבי סטייל שלומי אזולאי בבית״ר.

ובשום עולם אני לא לוקח את שלומי אזולאי לפניי ריקן, בטח לא במחירים הללו. אנשים מזלזלים בעסקה הזאת, אבל ריקן זה אכבר רכש.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

סקאוטינג נעשה בעיקר בנוער.
    למכבי יש מערך שלם בראשות עמיר תורג'מן, עם שלושה סקאוטים נוספים תחתיו, ושימוש בתוכנת סקאוטינג.

ואגב, מוכרח לציין - שלומי אזולאי הוא לא ממש הברקת סקאוטינג. שחקן בגיל מתקדם יחסית שגדל באחד המועדונים הגדולים בארץ והיה כוכב בלאומית. לא צריך לנבור ולחקור המון בשביל שחקן כזה.
    הוא יותר סממן לתעוזה ברכש, או שיחוק על אף היעדר משאבים.

15. DRORIKO Member

לגמרי. אני לא אומר שלאזולאי אין פוטנציאל אבל כדי להוכיח עצמו הוא צריך להראות שהוא מסוגל לתת יותר מעונה אחת טובה. גם ריקן אחרי עונה טובה בבית"ר לא הלך ישר למכבי אלא נתן עוד כמה עונות טובות בליגה השוויצרית. יחי ההבדל הקטן.

מצב נושא:
הנושא נעול.