מכבי תל אביב 2016/17 - אחרי עונה כושלת, ג'ורדי יורד לקווים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

עונה שניה ברציפות.

2. Telkiyski Member

פאוק סלוניקי. סופסוף מישהו פה טורח להזכיר את זה בהקשר של אותו שלב בתים מופלא מול הנוער של בורדו.
    עונה אחר כך, אגב, בית הדין לא עזר להם מול קבוצה יוונית פחות גדולה מפאוק והם עפו לאסטרס.

לדעתי מכבי תל אביב עם תקציב של 140 מליון פה בליגת העל יכולה רק להיכשל.
    אליפות תהיה המובן מאליו, איבוד אליפות יהיה כישלון גדול. כמו בכדורסל (בוקר טוב).
    רבאק ממה אתם מתלהבים מזה שחלוץ של 3.5 מליון יורו מתמודד מול טל כחילה ובן והבה?

הצלחה שלהם יכולה להיות באירופה. לעבור קבוצות כמו באזל ופלזן זו הצלחה למשל.

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עונה אחר כך שיחקנו את משחקי הבית שלנו בקפריסין.

amn אוהב/ת את זה.
  4. Telkiyski Member

אני חושב שגם בקפריסין הייתם אמורים לעבור את מריבור ואסטרס.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני חושב שהיינו עוברים את פאוק.

amn אוהב/ת את זה.
  6. סיונרה Member

נקודה טובה, הניהול של קרוייף לעומת רמת הניהול הנמוכה האפשרית שווה כ5 נק' ו12 שערים בעונה. זה פחות או יותר מה ששווה אשר אלון לעומת קבוצות בתקציב דומה. תוסיף לזה שלב בתים בגביע אירופה (הישג שק"ש ומכבי פ"ת גם כן שותפות לו).
    בפועל, למרות תקציב גבוה יותר, מכבי נראתה פחות טוב ממכבי של ברוך דגו וניר קלינגר ברמה הגבוהה ביותר.

ובבית"ר הלך הרבה כסף למשכורת של פקידים עם עבר בעריית ירושלים. בפועל מבית עשרת המשתכרים הגבוהים בליגה, לפחות שמונה הם שחקנים של מכבי ת"א, זה נתון מלפני כמה שנים שאני די בטוח שעדיין רלוונטי כיום.
    שוב, זה שזה אפשרי להכשל, לא אומר שזה הסטנדרט. לאורך זמן אין לך דוגמא לקבוצה שנכשלה למרות פערים תקציביים גדולים אל מול היריבות שלה. אפשרי להחטיא מול שער ריק, אפשרי גם ליפול כשאתה הולך ברחוב בלי ששום דבר יפריע לך, זה לא אומר שזה סביר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Telkiyski Member

אני די בטוח שלא.

8. Raulito Madridista

ואני חושב שאם הפועל הייתה משאירה בית זונות שם כמו במגרש בראשל"צ היו כמה כאלה שהיו באים לדיון של הפועל ועושים סביב זה בלאגן, מטיפים מוסר ורוקדים לנו על הדם. זה מראה חלק מזריקת הזין שיש במכבי. בכל-מקרה, קשה לי להבין למה מחכים עם פיטורי ארבלדזה. הוא איבד את שני השחקנים הכי חשובים במכבי - גל אלברמן נראה איום ונורא וחסר חשק, וגם טב"ח החלוץ שפתח את העונה בזון מטורף. מצחיק אותי שמדברים על מהפכת ענק בינואר כי זה בוודאי לא יכול לקרות. לא רואה את מיטש מתרצה ופותח את הארנק. המשחק הבא הוא מול אשקלון הקבוצה החלשה בליגה ואם מכבי תיתן 5 חתיכות אז החיים תותים? אם אחמד עאבד היה יותר מדויק בליגה כמו שהיה בגביע הטוטו - ארבלדזה אולי היה עוזב. קרויף צריך להודות בטעות, עדיף מאוחר מאשר אף פעם ולא להמשיך בקו הכביכול מתנשא הזה 'אף מאמן לא פוטר'. כי לא היה צורך בכך. ארבלדזה גרוע יותר מיוקאנוביץ' ששידר נמנום ודי מהר היה חסר חשק והתחרט שהגיע לכאן, עוד לפני סוף הקמפיין בליגת האלופות.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

איך אפשר להיות בטוח בזה?

10. Telkiyski Member

כי פאוק של אותם ימים כמעט העיפה את שאלקה בפליאוף הצ'מפיונס.
    לא יודע, קשה לי להאמין שהייתם עוברים אותם.

11. yakov_y YNWA

מרגיש לי פתטי שמדברים כל כל הרבה על התקציב ועל הכסף שג׳ורדי הוציא על רכש אבל אין אפילו מילה אחת קטנה על כמות הכסף האדירה (!) שהבנאדם הכניס למועדון.

אין מועדון בארץ שהכניס כמות כזאת ממכירת שחקנים מאז שג׳ורדי הגיע, לא לשכוח שראיקוביץ׳ הגיע בגלל הכסף מהאלופות והכסף על האיסלנדי בגלל זהבי.

amn ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי כולם פה מתעסקים בקקי. יאללה ביי.

amn אוהב/ת את זה.
  13. סמואל אטו Member

לפני קרויף כישלון היה הסטנדרט, אבל שוב זאת לא הנקודה.
    הביאו את קרויף לעשות משהו מסויים. המשהו המסויים הזה לא היה ״לזכות באליפות״, זה היה לבנות מערכת מקצועית יציבה.
    הפועל היוצא של אותה מערכת היה אמור להביא את אותם תארים והישגים שקבוצה עם יכולות כלכליות כמו מכבי צריכה להגיע אליהם. הוא עשה את זה, סוף סיפור.

14. סיונרה Member

חביבי אף אחד לא מכריח אותך להיות פה. בפורומים של מכבי הגישה כלפיו כנראה חיובית יותר.

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הרבה יותר קרוב לדעתך משנדמה לך. אבל אתה צודק. התעסקתי פה בקקי בעצמי זמן רב מדי. אז... יאללה ביי.

מצב נושא:
הנושא נעול.