מכבי תל אביב 2016/17 - אחרי עונה כושלת, ג'ורדי יורד לקווים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

הסטנדרט היה כישלון בדיוק ל2-3 עונות. מול גאידמק לשניידר לא הייתה אפשרות כלכלית להתחרות, ותוך כדי אם זכור לי נכון היה את רוני מאנה שכל מילה עליו מיותרת.
    ג'ורדי בנה או לא בנה מערכת יציבה זאת לא השאלה, בסופו של דבר המערכת הזאת לא הוכיחה שהיא מסוגלת להביא את מכבי להישגים שכסף בלי המערכת הזאת יכל. ההישגים של מכבי בתקופתו לא היו כישלון בשום צורה, לגביי הצלחה יש הרבה ויכוח.

תסכים איתי או לא זה לא רלוונטי. סמואל אטו ואורימור לא מסכימין איתי ואין לי שום בעיה עם זה.

2. סמואל אטו Member

3 עונות רצופות עם לא מעט כסף זה לא אנומליה, הם אפילו לא התקרבו לתקרת זכוכית שהתקציב שלהם נתן. מאותה תקופה זכור בעיקר בלאגן אחד גדול( גולדהאר אפילו אמר שהם מצאו האזנות בתוך המשרדים).

אי אפשר לדעת מה הכסף הזה היה עושה בלי המערכת, אבל אם העונות הקודמות הם דוגמא מייצגת זה לא נראה טוב.
    בכל אופן המערכת הזאת שמרה על הצלחה עקבית ותהיה הבסיס להצלחות עתידיות - זה המבחן הגדול.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אי אפשר כל הפסד וחצי להגיד שהכל כישלון וכל ניצחון הוא הישג על. אני מסכים שבליגת העל עם תקציב של מעל 100 מיליון שקל אתה לא זוכה באליפות אלה בעיקר לא מפסיד אותה. בטח שאתה מכבי תל אביב. אני כן מבין את הסיטואציה שאחרי עשור של כישלונות גם זכייה באליפות מול ב"ש וק"ש זה משהו שאפשר לחגוג. בכל מקרה, לעשות מעבר זה באמת להצליח באירופה ולפחות בשנה אחת היא עשתה את זה בגדול מול קבוצות עדיפות על הנייר.השאר באמת נתון למחלוקת - לא מכיר הרבה קבוצות באירופה שהעפילו לשלב הבתים באירופאית דרך בית דרך בית הדין ושנה אחרי זה לא הצליחו להעפיל אבל שיחקו בקפריסין ובבית עפו טילים על המדינה מה שלא מוסיף. ככה שלקחת את זה ומפה להסיק משהו זה קצת בעייתי.
    כרגע אחרי כל השנים האלה של קרוייף יש לא מעט דברים טובים וגם יש כאלה שפחות הצליחו, אבל אי אפשר כל פעם להתווכח על הקיצוניות שרק שני דברים כמו "הצלחה מסחררת" ו"כישלון מוחלט" נמצאים בקטגוריה. יש עוד עולם שלם בין לבין שברור לי שמכבי נמצאת שם. חכמה גדולה שכל צד יציג את "הטיעונים" שרלוונטים לקטגוריה שלו. בחיים האמיתיים זה איפשהו באמצע. בעיסקת טיעון, אתם יודעים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

gilad16 ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  4. עידן444 Member

נו אז?
    עוד מעט תגיד לי שמיץ׳ ברווח...

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. עידן444 Member

בעונה של פאקו לא הגיעו?
    אז עם סוסה כן, ועונה שעברה ליגת האלופות והעונה שוב בתים.
    יש מגמה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מכבי משלמת בריבית על החלל שהותיר ביין ועל העובדה שאין מישהו יותר חזק מקרויף במועדון כרגע.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

תפקידו של קרויף להיות הכי חזק במועדון בו הבעלים גר רחוק. לשם כך הוא מונה.
    הבעיה שמיץ' משך עם קרויף מעבר לקיץ. היה צריך לזהות שקרויף בגלל נסיבות כאלה ואחרות כמו פטירת אביו יהיה עם יותר עיסוקים שלא קשורים ולכן פחות מחויבות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. Drama2 הסמל מעל הכל

טבלת הכובשים השבת בסדר יורד:
    מכבי ת"א - 0
    שלומי יוסף אזולאי - 1

תספרו לי עוד על כמה הוא לא חסר

סיונרה ו-yakov_y אוהבים את זה.
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השחקנים עושים דווקא. אחרי אתמול ברור לי שיש פה סבוטאג' או סוג של חוסר חשק מוחלט מצד השחקנים. נוח להם שכל האש הולכת על ארבלדזה, שום סרט שבעולם ששחקנים בסכומים כאלה צריכים מאמן בכלל כדי לנצח קבוצה כמו אשקלון. אם אני אוהד מכבי ת"א, אחרי אתמול האש עוברת במיידי לשחקנים שירקו אתמול לכל 6000 האוהדים בפרצוף.

amn ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

זה לא כל כך יעזור. מצב קלאסי של איבוד חדר הלבשה. יש לך 2 אפשרויות - להחליף את כל חדר הלבשה הבעייתי בינואר או את המאמן.
    תמיד בוחרים באפשרות השנייה.
    הקבוצה שלך באנגליה חוותה דבר דומה בשנה שעברה. מה עזר לך שהפנו את האש לשחקנים?
    בפעם האחרונה שבדקתי כל אותם שחקנים גם השנה בצ'לסי וחלקם הגדול משחק ממש לא רע אפילו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/16
  11. Butragueño מנהלים

העפלה ל-32 האחרונות וכולם פתאום נזכרים איזה מאמן ענק הוא. עזוב אותך. מעמד המאמן זה סה"כ עניין של מומנטום.

12. Raulito Madridista

פשוט מצחיק שקבוצה עם תקציב עתק, דווקא היא בפיגור הכי גדול מהמוליכה בהשוואה לליגות בשנים האחרונות, אפילו לבית"ר של גאיידמאק, המיליונרית. שהתמודדה עם ק"ש האפיזודה דאז ועם סכנין של יבוריאן ובוזגלו וסליחה, גם מכבי נתניה של יאמר שהייתה אנטי כדורגל - היה יותר קשה. ברור שמשחקנים ברמה הזו אתה מצפה ליותר, טב"ח החלוץ הוכיח שהוא לא מנהיג ולא יודע לצאת מתקופות חלשות. אבל הקבוצה עושה הכל הפוך. אתה לא באמת יכול לעשות שינוי מקצה לקצה בחודש ינואר. הניצחון בדרבי גרם לאנשים להסתנוור. אני לא זוכר רצף כזה עלוב של קבוצת צמרת.
    דיברו כאן על המשחק בליגה האירופית, אולי זו הסיבה שקרויף עדיין לא פיטר את המאמן ומצד שני נראה מאוד הגיוני שצריך לזעזע דווקא לפניו. מכבי קיבלה בית סביר שהיא יכולה להעפיל ממנו, בואו לא נעצום עיניים. האתגר האמיתי הוא בבית השכן, של הפועל באר-שבע.
    אגב, תסלחו לי על הטפת המוסר, אבל כמה שמכבי נראית פח זבל - זה חודש אחד גג. יש קבוצות שאכלו חרא שנים וראו תמיכה גדולה יותר מהקהל, מדושני עונג כמעט כמו השחקנים. התרגלו לטוב האוהדים. ונתניה לא בית, זו טרגדיה. כמו המושבה

amn אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מבחינה מקצועית? כן. אבל תמיד היה מנכ"ל שהיה עושה סדר כשהיה צריך ועכשיו ממש צריך אחד כזה, ואין.

14. alexshw Member

קרויף ידע לעשות סדר טוב מאוד כשהיה יותר מעורב. זו לפחות התרשמותי.
    כל העניינים האלה לחלוטין תחת האחריות של מנהל מקצועי.

15. zivmay Member

התיקו אתמול מול אשקלון, הוא אשמתם של השחקנים בלבד.
    מי שלא רואה את זה , פשוט עיוור.

מצב נושא:
הנושא נעול.