מכבי תל אביב 2016/17 - אחרי עונה כושלת, ג'ורדי יורד לקווים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

בתכלס? תקרת שכר, אבל אין סיכוי שזה יקרה.

2. DRORIKO Member

ברור שלא,כי זה רעיון הזוי(בלי כוונה להעליב). תקרת שכר אתה יכול לעשות ב-NBA כי ה-NBA זאת ליגה שחיה ביקום משל עצמה. ליגת העל לא, היא מתחרה עם ליגות אחרות על שחקנים, קבוצות משחקות במפעלים אירופאיים. אתה לא להגביל אותן מבחוץ. מספיק יש את הגבלת הזרים(שגם אותה טיפה ריככו) אז עכשיו אתה רוצה להגביל עוד יותר? ואל תגיד לי עכשיו שמפעלים אירופים זה לא חשוב כי עד היום אתם מתענגים על המסע עם קשטן

amn אוהב/ת את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה מכיר בכלל את מיקאל שאתה רושם דבר כזה? קישור של אלברמן/ייני, מיקאל וגולסה יהיה מאוד מאוזן מבחינת האיכויות שכל שחקן מביא למגרש.

4. yakov_y YNWA

מיקאל הוא היוצא מן הכלל היחיד ברשימה.
    ייני/אלברמן/גולסה/מרסלו - תספור כמה שערים/בישולים יש לכ״א בשנה וחצי האחרונות.
    גולסה ומרסלו קשרי 50/50 אבל הגנתיים מאוד.
    אפשר לצרף לקישור את אליאל פרץ אבל הוא כנראה לא יישחק בסגל הארוך הזה.

5. Telkiyski Member

ב"ש וחיפה יוכלו להביא אחלה זרים גם עם תקרת שכר, בטח ובטח שגם כל שאר הליגה.
    שמע, אני לא יודע אם תקרת שכר זה הפיתרון וגם יכול להיות שאין פיתרון.
    מה שבטוח זה שהתחרותיות בליגה הזו על סף מוות.
    איזה מין צורה יש לזה כשלקבוצה אחת יש יכולת להציע את השכר הכי גבוה תמיד לשחקן שיהיה מבוקש בכמה קבוצות?

6. DRORIKO Member

אני אזכיר לך שלפני שמיץ' גולדהאר הגיע זאת היתה ליגה של קבוצה אחת,בהתחלה אנחנו ואחרי זה בית"ר. דווקא אחרי הגעתו זה הפך למאבק של שתי קבוצות, בהתחלה אנחנו והפועל ועכשיו מכבי וב"ש,ולפי איך שזה נראה ב"ש הולכת להיות רלבנטית עוד כמה שנים טובות, זה גם הכסף מטרנר ואירופה שמחזק כלכלית את הקבוצה וזה גם רכישה של כשרונות כמו אוחנה וזריהן שאמורים להיות דור העתיד.

למעשה זאת היתה אמורה להיות כרגע ליגה לא של שתי קבוצות אלא של שלוש אם חיפה היתה יודעת לנהל את הכסף שלה כמו שצריך. אני ממש לא רואה פגיעה בתחרותיות בעקבות הכסף של מיץ'.

amn אוהב/ת את זה.
  7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

המצב הקיים בליגת העל מבחינה כלכלית קיים במרבית הליגות באירופה בצורה דומה.
    לא יכול כבר לראות את הבכי הזה.
    וגולדהאר, וכן, גם כספו, הביאו לליגה המון דברים טובים ובמובן מסוים החיו אותה. כל פעם שמתייחסים אליו בעוינות אני נקרע מצחוק.

בנוגע לקישור - גולסה דוחף את המשחק קדימה והוא שחקן ביניים מצוין בין קשר אחורי לקשר התקפי, את מרסלו עוד לא ראינו.
    סקאריונה ורובן מיקאל פקודים על המשימות היותר התקפיות בקישור. את סקאריונה כבר מכירים, רובן מיקאל הוא שחקן עם קמצוץ ורמוטי. לקישור אני לא דואג.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

מכבי חיפה יכולה להתחרות על אליפות בכל עונה ועונה עם ניהול נורמלי. הבעיה שלה לא גולדהאר, כפי שגם ארקדי לא היה הבעיה שלה קודם לכן. יש לה רק בעיה בסיסית אחת. יעקב שחר.

9. zivmay Member

הוא בעצמו הודה שהוא ביקש מנוחה וקיבל, אין ספק שהוא נשחק בשנה וחצי האחרונות.
    בכל מקרה, מבחינתי טוב מאוד שהוא עזב, בליגה שלנו הוא היה שחקן ייחודי.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חייב לשאול ברצינות - למה אתה רואה כדורגל בכלל? מה שאתה מתאר זה מה שבאיירן עושה בגרמניה, ברצלונה וריאל, פריס סן ז'רמן. כאילו - מה שונה פה? יש קבוצה עם תקציב גדול משל השאר? יש ליגה (אולי אולי פרמייר ליג וגם שם זה עולם אחר) שאין לאיזו קבוצה עדיפות כלכלית?. אני אוהד אייאקס, אתה יודע, וגם אנחנו שותים לאלקמאר, כרונינגן והירנביין כל שחקן שטיפה נראה טוב. מה לעשות. זה חלק מהעולם. הבעיה שאתה לוקה קצת יותר מדי בשנאת הצהובים, שמעולם לא ראיתי אותך מתלונן על אייאקס או על באיירן... (אל תתלונן על אייאקס, קודם כל כי אנחנו חמודים, ושותים גם אותנו בשרשרת המזון - אבל באיירן? ברצלונה? )

amn, oFiRzZz, orimor2212 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

מה גם שהמצב פה בליגה עוד סביר ביחס למקומות שהזכרת. באיירן ממש שתתה את דורטמונד,מכבי לעומת זאת לא הוציאה מב"ש אפילו שחקן אחד.

amn ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  12. סמואל אטו Member

אתה יכול גם להוסיף שמאמן קצת יותר פרגמטי(נניח כמו שסוזה היה, גם פאקו) ידע לשנות את המערך בהתאם ליריבה ולהשתמש בכמות הנכונה של שחקנים ״אפורים״ ו-״יצירתיים״.
    לדוגמא, מול ב״ש או חיפה קישור של אלברמן, מרסלו וגולסה יהיה מתאים יותר כדי להשתלט על הקישור, ונגד סכנין או רעננה אפשר לוותר על אחד מהם כדי להוסיף שחקן התקפי יותר - סקאריונה, מיקאל, בניון.

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני מאוד אוהב את מדוניאנין וחושב שהוא שחקן נפלא, אחד היותר כישרוניים ששיחקו פה כדורגל וכשהוא בזון הוא עצום, אבל ממש לא חושב שחסרונו פוגם בהנעת הכדור של מכבי, אנחנו פשוט משחקים אחרת.
    הוא היה אחד הגורמים לשבלוניות והאיטיות במשחק של מכבי (מעבר לחוסר המושג של ארבלדזה) - זה הסגנון שלו. הוא גם ברומטר בעייתי, כי לאורך כל הקריירה ניכר שהוא לא שומר על יכולת טובה לאורך זמן.

בסופו של דבר אני אזכור אותו כשחקן גדול ואנדראצ'יבר עוד יותר גדול.

14. אצטדיון למכבי Member

הבולשביק עייני גם ככה לא יסכים לחוק הבולשביקי הזה.

15. אצטדיון למכבי Member

לא ראיתי גם תלונות על שחר בזמנו שפירק קבוצות שלמות ועוד יצא לו שם של חסיד אומות העולם בגלל שהסכים גם לשלם קצת כסף על השחקנים שלקח.

מצב נושא:
הנושא נעול.