מכבי תל אביב 2016/17 - אחרי עונה כושלת, ג'ורדי יורד לקווים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא פתח בהרכב במחזור הקודם של גביע הטוטו.
    אגב, כן, נראה כמו עציץ.

2. Raulito Madridista

אני רוצה לשאול אותך שאלה ותיהיה אמיתי:
    בכדורגל יש שיקולים שהם מעבר לעניין המקצועי וזה בסדר במקרים מסוימים, תלוי מה מרוויחים ומה מפסידים באותה סיטואציה. אתה באמת חושב שמסתכלים על שלומי אזולאי עכשיו מקצועית בלבד? לא ראיתי את משחק ההפסד של מכבי לבני-יהודה בגביע הטוטו. גם אם היה הכי חלש על המגרש - זהו, שופטים אותו על סמך 90 דק' או מחצית או לא יודע כמה דקות שיחק? כל הקבוצה הייתה רעה לפי מה שהבנתי.
    מדברים כל הזמן על מרכז השדה אגב, אני חושב שעדיין מרתק לראות את אבי ריקן משחק בעמדה הזו גם אם בבית"ר בזמנו זה היה יותר יהלום. הוא חורש מרחבה לרחבה יותר מכל שחקן אחר במכבי עם כל הכבוד לקלאסה של אלברמן או להשתלבות של גולסה\הגולים של איגיבור בפתיחת העונה.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שלושה מאמנים שונים לא התרשמו ממנו ולא נתנו לו לשחק יותר מידי, הוא כנראה לא נראה טוב באימונים, וכשאתה מחבר את זה לשרשרת של הופעות רעות במשחקים, לצד פציעות, זה מה שקורה.

מרכז השדה של מכבי עמוס בשחקנים טובים מאבי ריקן. אני לא חושב שהוא נע בוקס טו בוקס יותר מנוסא לצורך העניין, והוא עושה תנועה פחות אינטיליגנטית ממנו לטעמי. אבי ריקן הוא מאוד פורסט גאמפ לפעמים, סתם רץ, שזה קונה את האוהד, אבל לאו דווקא אפקטיבי.

4. amn Member

Dropbox - Shlomi Azulay - Toto Cup vs. Bnei Yehuda.mp4

מוזמן לראות בעצמך את כל הפעולות של אזולאי במשחק מול בני יהודה.
    רחוק מהרמה, גם אם דייק ביותר מ-90% מהמסירות שלו (בערך כל שאר הפעולות שלו היו באחוזים גרועים).

(סביר להניח שתוך יום-יומיים אמחק את הסרטון, מראש אומר)

5. סמואל אטו Member

זה באמת כזה לא מקצועי להציב את - גל אלברמן, נוסא איגיבור, האריס מדוניאנין, אוסקר סקאריונה, אליאל פרץ, דור פרץ, אייל גולסה ויוסי בניון - ברוטציה לפניו של שלומי אזולאי?

ורק למען הסר ספק, גם בעונה שעברה, במשחקים מאוד חשובים ולפני שחיפה ניסתה להחתים את אזולאי, אליאל פרץ הועדף על פניו.

6. סיונרה Member

אבי ריקן ששיחק קשר מרכזי בבית"ר היה טוב מגולסה, דור פרץ ובניון, וכנראה גם מאליאל פרץ שלא ראיתי מעולם. הוא רץ ממקום למקום כי הוא מגן שמאלי מכפיר. אם מכבי רוצה לקבל ממנו תרומה כלשהי, שתשים אותו קצת מגן ימני בתפקיד הזה הוא טוב בהרבה מאשר בצד שמאל.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

אתה יכול למחוק את הסרטון ואתם מפספסים את הנקודה. או.קיי, משחק זניח נגד בני-יהודה בגביע הטוטו הוא המבחן של שלומי אזולאי? לא ראיתי את המשחק אבל הקבוצה שיחקה ברוורס לפי מה שהבנתי ואף-אחד לא לקח ללב את ההפסד שם. רשימת השחקנים שהוצגה כאן לא נכונה כי יוסי בניון למשל הרבה יותר התקפי מאזולאי שאמור להיות סוג של 50\50 ושחקן לוחץ שעוזר בחילוצי כדור ושליטה במרכז ולא במקרה, כנ"ל לגבי סקאריונה שהוא אמור להיכנס לעמדה של זהבי.
    אני לא מודיע חד משמעית שריקן יהיה טוב יותר משחקנים אחרים בקישור כי מה שהיה בבית"ר קרה לפני המון זמן ומכבי גם קבוצה בעלת סגנון שונה - מתבנקרים מולה בניגוד לבית"ר ששיחקה ועדיין משחקת על מתפרצות - אבל אי-אפשר להתעלם מהפוטנציאל שיש לו.

8. סמואל אטו Member

כל עוד בניון וסקאריונה משחקים כקשרים באמצע(לא תמיד), אז הם לוקחים דקות משחק לשחקני הקישור האחרים.
    בזבוז של זמן להסביר את זה.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בנוסף, נראה שארבלדזה מעדיף לשחק ב-4-2-3-1 ודוחף לזה. בסיטואציה כזו לא רואה את ריקן נכנס לקישור - הוא לא מספיק טוב כקשר התקפי מאחורי החלוץ, והמיקום ההגנתי שלו לא טוב מספיק עבור קשר בקו של שניים במרכז. הוא גם לא ממש אחראי ומתרוצץ על הדשא, בניגוד למדוניאנין למשל.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ריקן לא מספיק טוב למכבי שיביאו לנו אותו, אנחנו נשמח לקבל אותו בחזרה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

בסוף יביאו לנו אותו ואנחנו נשים אותו מגן שמאלי...

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הביקורת כאן היא לא על זה שלדעת הצוות המקצועי של מכבי הוא לא מספיק טוב, זאת החלטה מקצועית לגיטימית שאי אפשר לערער עליה כשכל הצוות המקצועי חושב כך. לכן גם ההודעה אליו בתחילת הקיץ על כך שהוא לא בתוכניות המקצועיות והוא רשאי לחפש קבוצה היא לגיטימית.
    אבל אם המועדון החליט לשחררו, והוא מקבל הצעות ולא משוחרר, נשאלת השאלה מה הסכום הנכון. פה יש ויכוחים על אם זה נכון להתעקש על סכום שכרגע אף מועדון לא מציע.
    מזכיר לי קצת את המקרה שמכבי לא היתה עם נותן חסות כי היא החליטה לקבוע רף מסויים שהיא רוצה שהספונסר על החולצות ישלם, ואם אף אחד לא יציע לה סכום כזה היא מעדיפה שלא לשים בכלל ולא להנות גם מסכום נמוך יותר.

13. oranfu Member

אני מניח שאם בית"ר, רעננה, פ"ת... יציעו הצעה סבירה על אזולאי הוא ישוחרר. למכבי חיפה הם לא מוכנים לשחרר וזה לגיטימי מבחינתי. באותה מידה אני מצפה ממכבי חיפה לא לשחרר אף שחקן למכבי ת"א.

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. Drama2 הסמל מעל הכל

תתפלא תתפלא ..... לא אנחנו ולא רעננה מקבלים טובות ממכבי ת"א. ההפך הגמור, בעיקר בנוגע לקבוצה שלי.

מצב נושא:
הנושא נעול.