מכבי תל אביב 2016/17 - אחרי עונה כושלת, ג'ורדי יורד לקווים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. amn Member

אגב, זה כמו שדודו דהאן לא צריך עזרה של סוכנים מקומיים בבלגיה כדי להעביר לשם שחקן ישראלי.
    לעומת זאת, ככל הידוע לי, אין לו הרבה עסקאות עם רומניה, אז אני מניח שכדי להעביר את בר אהרוני (ואולי את רם שטראוס? לא יודע מי מייצג אותו, וגם על אהרוני קראתי את זה כאן), הוא נעזר בסוכן נוסף.

באותו אופן, כנראה שסוכן ישראלי יצר קשר בגיאורגיה, ולכן אנחנו רואים הרבה תנועה בכיוון הזה.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לפי אתר ההתאחדות, פאדי נג'אר, מגן שמאלי בן 18 שעבר מנתניה להפועל במסגרת עסקת שוינפלד, הוא שחקן מכבי.
    נראה שמתפתח משהו.

@עידן444
    זכור לי שהזדעקת בזמנו על המעבר שלו, כמה אתה יכול להרחיב עליו?

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/16
  3. קשר שמאלי Member

4. amn Member

נג'אר שחקן מוכשר. להבנתי, בהפועל ממש לא היו מרוצים ממנו, וכנראה הגיע בחינם.

לגבי יחזקאל - אני חושב שזו בושה אם הוא מגיע. הוא נזרק/זרק את עצמו ממכבי בזמנו, ולשלם עליו עכשיו סכומים כאלה זה להעביר מסר לכל שחקני מחלקת הנוער שיחתמו על הסגר קטין בגיל 16 ו-364 ימים, יילכו לשחק בקבוצה שתתן להם לשחק, שיפרצו ואז יגיעו למכבי בדלת הראשית, ועם חוזה גדול בהרבה.

5. קשר שמאלי Member

שילמתם על נג'אר 110 אלף יורו

6. amn Member

כן, עכשיו שלחו לי תיקון ל-70 אלף יורו. גורמים קצת יותר מוסמכים מ-ONE (שגם הם בהתחלה פרסמו 300 אלף ש"ח).

7. אצטדיון למכבי Member

ליגיונרים חוזרים מרוויחים בארץ יותר ממה שמרוויחים בקבוצות בבלגיה. אם זו לא בועה, אז מה זה?
    אני בטוח שכעת, בעקבות הזר השישי, שכר הישראלים ירד, לבטח שכר הליגיונרים החוזרים לארץ. (קהת, ורד וכו'..)
    סוכני השחקנים צריכים להזיע יותר עכשיו בשביל להתעשר על חשבון הקבוצות שלנו.

לא מבין מה כל כך מטורף במה שקורה במכבי העונה.
    אני לא שופט עדיין את הזרים החדשים, נראה את התפוקה שלהם במגרש ונחליט אם השכר שלהם הולם.
    כשהתלוננתי על השכר המופרך של הישראלים, ממש לא התכוונתי לזהבי למשל. זהבי היה שווה כל שקל ואפילו הרוויח מעט מדי למה שנתן.

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא מבין איך תם מועד ההרשמה לליגה האירופית ואין למכבי זר שישי.
    רשלנות.

amn אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

האריס, נוסא, אזולאי, פרץ, גולסה.
    ריקן, בניון, אוסקר, בן חיים, מיכה, יחזקאל, חוזז.
    החלוץ החדש, בן בסט, יצחקי.

פאקינג התקפה של 3 הרכבים.
    הקבוצה הזאת חייבת לעבור דילול, יותר מידי שחקנים, הרכב שלישי של פרץ - יחזקאל - חוזז - בן בסט - יצחקי.

10. Ice Cream חסה

על רז יצחק גם שילמו להפועל? עשו שם קופה יפה בקיץ משחקני מריבה בנוער (וספיחיהם, בחיי ששגיב יחזקאל הוא עדיין מבחינתי חלוץ מחליף של דור ז'אן בנוער של מכבי שנכנס כמחליף, מזלזל ומוחלף מיד) על מכבי.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מניח שיהיה ויתור על שחקן התקפה אחד לפחות.
    אבל מכבי תל אביב מגדירה את המושג עומק מחדש, בטח ביחס לכדורגל הישראלי. ג'ורדי רוצה את האליפות בחזרה ועל זה הוקצו המשאבים. ג'ורדי דואג שהליגה האירופאית לא תפריע ועם עומק כזה זה כנראה לא יקרה.
    כרגע באר שבע פצועה ונראה שמתקשה לשמור על איזון, תוסיפו את חוסר הניסיון של המערכת וכל הסימנים מראים על כיוון אחד.

אנחנו נצטרך הרבה מאוד מזל כדי לשמור על מרחק סביר ממכבי תל אביב . יכולת יש, אני אומר מזל כי כרגע אנחנו כבר חודש וחצי עם 3-4 פצועים קבוע ולאורך זמן זה יהיה ענק עלינו.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

12. Ori8 Member

אני חושב שמכבי עשתה נכון. המצב שלה בכנפיים לא היה טוב (לא שעכשיו הוא מזהיר אבל בכל זאת). עם בן חיים אני רגוע, אבל מיכה, שהוא לדעתי האוברייטד הכי גדול בליגה, חייב מישהו שידחוף אותו לקצה גבול היכולת שלו. שחקן שעומד במקום ולא משתפר מהיום שעלה לבוגרים לפני חמש שנים לא יכולים להיות שיהיה בטוח בהרכב. אני מקווה שתהיה שם רוטציה יותר רצינית עכשיו עם יחזקאל.

השאלה היחידה היא האם הוא רצה להגיע למכבי או שיש לנו רייכרט2 פה.
    בכל מקרה, בהנחה שיכולנו לסיים את הקיץ הזה עם אחמד עאבד כחיזוק לכנפיים.. מצבנו לא רע. יחזקאל שחקן מוכשר שאולי לא יצליח לספק בתחילת העונה את הסחורה באופן קבוע, אבל תקרת הזכוכית שלו לדעתי גבוהה וזה עכשיו בידיים שלו. הוא שחקן טוב שיתן לנו אופציה קצת פחות מוכרת ממיכה הצפוי, שלא מסוגל לעבור באחד על אחד גם עמוד חשמל.

@לירן, אני חושב שאתה קצת מגזים. מכבי עשתה כמה החתמות מעניינות על הנייר ואולי עם הזמן זה יתחבר, אבל זה עדיין סימן שאלה ולב"ש יש כאן יתרון גדול בפרק הזמן הנוכחי. "מכבי החדשה" הזו עדיין לא מחוברת ולא בנויה, עם חלוץ שהוא סימן שאלה והגנה שהיא לא פחות מאיומה. ב"ש מחוברת, לב"ש יש הגנה נפלאה והיא בעיקר בשיא שלה כרגע עם קבוצה שרצה. אני חושב שהבעיות של מכבי בהגנה יגמרו לה את העונה מוקדם מהצפוי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/16
  13. Civil Anti Madridista

ג'ורדי אמר "החתמה אסטרטגית", לדעתי זה אומר הכל.

14. Ice Cream חסה

להשאיר את הפועל בחיים עם הבעיות הכלכליות שלה, אבל להפוך אותה לפגר מנטלי שרואה את כל מי שגדל שם עובר לצהוב?

15. אצטדיון למכבי Member

מיכה כל עונה מלך הבישולים ועדיין אוברייטד?

עידן444 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.