מכבי תל אביב 2016/17 - אחרי עונה כושלת, ג'ורדי יורד לקווים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קודם כל זה תמורת מיכאל אוחנה, אוחנה לא יעבור לשחק אחרי שנתיים וחצי באשדוד... אם תהיה מכירה אז אשדוד תקבל חצי.. אוקיי.

בכל מקרה, אלונה קונה אותו בלי שום חשיבה על רווח עתידי ובצדק, רק כדי לשפר ולעבות את הקבוצה הנוכחית. אנחנו צריכים להילחם בפציעות ובקשיי הסתגלות באירופה ומכירה עתידית לא מעניינת ולא רלוונטית. זה שחקן שמצפים שיהיה חלק מהקבוצה וחלק עיקרי.

לגבי הסכום, רחוק מלהפריע לי, זה הימור ובמצבנו היינו חייבים להמר.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

2. Ice Cream חסה

גם על אלונה ברקת לא חוסכים עכשיו טענות שהיא שילמה סכום ממש גבוה, ושדודו דהאן בוחש לה יותר מדי בקבוצה. רק שלאלונה כמעט ולא היו בלופים שהיא שילמה עליהם יותר מדי כמו שלג'ורדי היו, ולהיפך שחקנים שאמרו שהיא הביאה בסכומים מופרזים כמו וויליאם סוארז ולואיי טהאא הוכיחו את עצמם יותר.

עקרונות ה"לא לצאת פראיירים" זה דבר דפוק ולא יעיל כלכלית, לא ב"לא משחררים חינם" ולא ב"לא משלימים שכר", ומשדר בעיקר את מה שקבוצת הכדורסל שלכם תמיד משדרת שהעיקר שהיריבות לא יתחזקו. מעדיפים לשלם 2.5 מיליון שקל בשנה על שחקן ספסל שבדיון של בית"ר סיפרתם שהוא לא ספורטאי, מעשן ואנערף, שעוד עונה ממילא נגמר לו החוזה והוא עוזב חינם? תיהנו. תזכרו לבכות על זה ביום שגולדהאר יעזוב. אנחנו (טוב, הלוואי אנחנו, טביב) בינתיים ימצא עוד איזה יעקב בריהון שעוד שנתיים אתם משלמים עליו מיליארד ארבע מאות אלף דולר בירוק ובמזומן.

3. Telkiyski Member

מצד שני, רק אתמול אלונה האריכה חוזה לזר אחד הטובים בליגה ב270 אלף שבמונחים של היום זה כלום.
    לצורך העניין, הוא מרוויח פחות ממה שיצחקי עושה במיצ.

4. אצטדיון למכבי Member

מצטער, אם טענתם ש 3 מיליון יורו על וידאר זה מטורף, אז מיליון יורו על חצי כרטיס של אוחנה זה סופר מטורף.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

אני גם חושב שזה מוגזם.
    אגב מה יהיה שכרו בבש?
    אם ירוויח גרושים, מליון יורו נשמע הגיוני יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/16
  6. Raulito Madridista

מבין את גולדהאר שנמאס לו לחלק מתנות ואולי עבור קבוצה אחרת השכר ששחקן כמו יצחקי מקבל ביחס לתמורה שלו היה נראה גבוה אבל במכבי זה לא המצב. יצחקי מקצוען והוא צריך לתת את הכל בהזדמנויות שהוא יקבל. כמו שכתבתי בדיון של בית"ר - יצחקי לא היה עוד שחקן עבורה ואם כל-כך רצו אותו מה היה העניין להציע אפילו סכום סמלי של מאה אלף יורו?
    בכל-מקרה די מפתיע אותי לראות שמכבי מסיימת את חלון ההעברות כשגם ברק יצחקי וגם עדן בן-בסט עדיין אצלה. חושב שהיו צריכים לוותר לפחות על אחד מהם ומפתיע אותי שק"ש שיש לה יחסים לא רעים עם מכבי - לא התאמצה יותר כדי לקבל את עדן בן-בסט שירד מהכותרות בשבוע האחרון.

הסגל של מכבי היום התקפית יותר עמוק אבל לאו דווקא איכותי כי הרי זהבי עזב. טב"ח הוכיח גם במשחק נגד איטליה לדעתי עם גול גאוני שהוא השחקן הכי מסוכן במכבי והוא בהחלט יכול להתפוצץ על הליגה. יש גם את החלוץ החדש שצורף בהרבה כסף ואת סקאריונה שהוא שחקן מאוד מעניין אבל לטעמי לא חלוץ חוד. לדעתי אחר-כך בהיררכיה נמצאים דור מיכה ושגיב יחזקאל בהתאמה. שגיב יכול לשחק בכנף אבל הוא צריך ללמוד לעשות קצת הגנה וכשהוא משחק יותר מקדימה ולצידו יש עוד חלוץ ככה הוא נראה גם יותר טוב.

* טב"ח הוא מפלצת של כישרון, מהירות וטכניקה. עונת הבכורה שלו בקבוצה גדולה הייתה בהפועל ב-2012/13. הוא כבש בכל משחק גדול למען האמת וכל זה בקבוצה שהייתה לא מאומנת בעליל, לא מאוזנת, שיחקה רק על מתפרצות ולא נגעה מספיק בכדור ובקיצור - תוהו ובוהו. רוצה לומר שאני לא בטוח שהוא באמת השתפר במידה כה ניכרת דווקא בגלל מכבי. המבחן האמיתי של מכבי יהיה מה היא תצליח להוציא משגיב יחזקאל.

אגב אני מופתע גם כן שלא צורף שחקן הגנה נוסף חוץ מהמגן השמאלי שהוזכר כמועמד. ריקן מתחנן לשחק בעמדה אחרת ובן-הרוש לא בפוקוס.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש הבדל בין המו״מ שהתנהלו בראש שלך לבין מה שקרה במציאות. רואדה עלק...

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואדה בהשאלה לשנה + אופציית רכישה ע"ס מיליון יורו בתמורה ליצחקי וחוזז. תבדוק אותי ותחזור להתנצל.

9. Raulito Madridista

לא נורא, גם קורנפיין ויצחקי דפקו את הפועל בדקה ה-90 איי-שם לפני שש שנים, "הולך להטעין את הטלפון" עאלק.
    אני באמת לא שמעתי על שום דבר שקשור לרואדה(אפשר לינק?) אבל למכבי אין סיבה לשחרר את יצחקי בחינם. השכר שלהם לא מכביד עליהם ויכול להיות שבית"ר 'שילמה' על כל 'הנדיבות' של גולדהאר כלפי קבוצות אחרות לאחרונה בכל הקשור למהראן ראדי למשל, גילי ורמוט למכבי חיפה ועוד ועוד.
    טביב ידע יפה מאוד לתמחר את אזולאי ודסה ועוד קיבל מענק על ההעפלה לליגת האלופות. קצת דם רע במקום סחבקיות בין המועדונים זה לא רע אף-פעם.
    אם האיחוד הזה צריך לקרות הוא יוכל להתרחש בעונה הבאה לא, יצחקי לא מסיים חוזה? לא מבין למה טביב לא ניסה אפילו להציע כמה לירות. בעצם אני כן מבין..

אגב זה מזכיר לי שבתחילת העשור הקודם היה מעין הסכם ג'נטלמני כזה בין שלוש הגדולות, מצחיק לזכור. עובדה שבקיץ 2003 כשהפועל התפרקה - אבוקסיס, טועמה, לוז, בלילי ואפק(טוב, נו, הם עזבו לחו"ל), אסי דומב ועוד שחקנים עזבו - ולמרות שמכבי או חיפה היו יכולות להחתים אותן - זה פשוט לא קרה.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

צחקתי בקול. תודה רבה על התענוג הזה.

מה שכן, תגיד לבחור שלך או לעצמך, לא יודע מי המציא את המידע המביך הזה, שלרואדה יש חוזה לעונה בלבד בקבוצה ולכן אין סיבה ל״אופציה לרכישה״.

11. סמואל אטו Member

החוזה של יצחקי זה כלום בשביל גולדהאר.
    אי אפשר לטעון שזה הפסד כלכלי בשבילו להשאיר את יצחקי, כמו שזה לא הפסד כלכלי לכל אחד מאיתנו לקנות מסטיק בזוקה.

amn אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין לי שום טענה לגולדהאר על הדרישות שלו מעבר לטיימינג, אלא דווקא לג׳ורדי שנתן ליצחקי מילה שהוא ישוחרר ללא תמורה (לי לפחות יש אתרים שיגבו את זה בניגוד לאחרים כאן) ובכלל לא בירר את העניין מול גולדהאר.

13. Ice Cream חסה

לא אותן פרופורציות אבל ניחא. זה לא הפסד כלכלי של גולדהאר, אלא של מכבי.

לפי וואלה ארבלדזה וקרויף ניסו לשכנע את גולדהאר לשחרר את יצחקי. אם גם זה פחות חשוב מלא לצאת פראייר, בעיה של גולדהאר ומכבי.
    אם יש משהו שלא ברור זה למה גולדהאר לא נקב סכום של כמה הוא רוצה כדי לשחרר את יצחקי, או למה טביב לא הציע איזה 100 אלף יורו כדי לנסות להתגבר על הסירוב הזה.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11,

אני מפציר בך לברר את העניין עם מי שתרצה ותמצא לנכון. עיתונאים, שחקנים, מנהלים, חברים של חברים... תבדוק אותי. זרקתי לך כפפה, הרם אותה. עד שלא תעשה זאת, ובטח כל עוד אתה מגיב אליי בזלזול, אני לא אמשיך את ההתנצחות המיותרת הזו.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם אתה אומר בביטחון ומידיעה אני מאמין לך.

אבל אם עיתונאים מודעים לעסקה כזו שהייתה בתנור, איך זה לא יצא?

מצב נושא:
הנושא נעול.