מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. Roma מנהלים

באמת שלא ראיתי קבוצה מביכה כמו ססארי. אני חושב שחלק מההנהלה יגידו שעל משחק השלשות הזה הם חלמו 11 מתוך 23.

עריכה: גם אם מכבי תיקח את המשחק, הקבוצה הזאת במשבר רציני. רבע אחרון במקום להוביל ב10 בקלילות יורדים ב5. כולנו זוכרים מה קורה למכבי ברבע האחרון הבעיה שלא בטוח שססארי תנצל את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/15
  2. Hapoel_Tel_Aviv Member

זה משחק יורוליג או משחק בליגה הלאומית בישראל?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

2 הקבוצות הכי גרועות במפעל, מה ציפית?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

4. DRORIKO Member

ססארי זאת קבוצה ברמה של תחתית הוינר סל. אני לא אומר את זה בהקצנה. זאת קבוצה ש-2 מהכוכבים שלה הם ג׳ו אלכסנדר ומרקיז היינס, שכשהם היו השחקנים המובילים במכבי הפועל אילת העיפה אותה מהפליאוף.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מרקיז היינס...

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הקבוצה הזאת חייבת איזה שנה מחוץ לאירופה. גם שנתיים זה בסדר. שיתרעננו טיפה. אם חסר להם המשחק השני בשבוע שירשמו לליגה הבלקנית (האדריאטית גדולה עלינו כרגע).

DRORIKO ו-idans10 אוהבים את זה.
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בחיי שחלק לא מבוטל ממני היה מת שהשלשה של אלכסנדר תכנס בסוף...

8. DRORIKO Member

יש משהו סמלי בהחטאה של ג׳ו בסוף. זה כאילו שהרכש הגרוע של שנה שעברה הציל את הרכש הגרוע של השנה

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר מבין שלא פספסתי הרבה. כשאני שומע אתכם אני בעיקר מתבייש בהנהלה שהצליחה בצורה מרשימה ביותר להפוך את הקבוצה לבדיחה מהלכת. עם התקציב שיש לקבוצה זה אולי בלתי אפשרי להתמודד מדי שנה על הכתר האירופאי, אבל לדעתי שברנו העונה שיא שלילי. אין רכזים טובים, הקלעים שלנו לא משהו. קו קדמי שאפילו מביך בשביל הליגה,הישראלית. יש כרגע שחקן שבאמת עושה את מכבי לאותה קבוצה ששיחקו אצלה אגדות אמיתיות?

אני באמת ובתמים רוצה לדעת מה שמעון, פדרמן סניור וג'וניור, אבי אבן וניקולה וויציץ חושבים? האם הם לא מתביישים בקבוצה שהם בנו?

מבחינתי ברור שאם בקיץ הצוות הזה ממשיך שאנחנו בבעיה קשה. שמעון ו דיוויד צריכים לעשות חושבים כדי לגרום להפסקת ההידרדרות הזאת כי מתי לאחרונה הקבוצה אולי איבדה שתי אליפויות ברצף? במצב הנוכחי אני לא רק חושב שירושלים יכולה לקחת אליפות אלא גם נהריה, נס ציונה, ראשון ולך תדעו מי עוד. בעיניי מאז ימי אנקראם וקינג לא היתה כזו בלאגן בקבוצה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

באמת שכבר נגמרו המילים וההסברים למה שהולך במועדון הזה בשנתיים האחרונות. כאילו שמחפשים בכוח איך לחרב כל חלקה טובה שהיתה שם... הזוי לחלוטין.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי עכשיו את התקציר. מכבי לקחה 33 זריקות לשלוש ודייקה בעשר קליעות. ארבעים אחוז זה נחמד, אבל 33 זריקות???
    רוצ'סטי - 14 נק' (4-13 מהשדרה), אבל כן 9 אסיסטים. מה זה אומר על תפקודו במשחק?

מספרים כללים: ריבאונדים: 39 למכבי (9 לאמבקווה), 30 לאיטלקים. מהעונשין 13-14. 15 איבודים (14 לאיטלקים).
    דווקא בגלל שלא ראיתי את המשחק אני לפחות רוצה למשל להגיד מילה טובה על קליעות העונשין. גם על הריבאונדים. לפחות זה משהו...

בסופו של דבר מכבי נמנית עם חמשת הקבוצות החלשות ביורוליג ובעיניי זו בושה. אז למרות הריבאונדים והאחוז מהעונשין ההנהלה צריכה להתבייש.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בסופו של דבר עם בראיין רנדל, יוגב אוחיון, אמבקווה ואפילו דווין סמית' אתה יכול לזכות בגביע אירופה וגם לסיים במקום ה4 בליגה הישראלית ולהיות מודח בסידרה לעפולה מגידו יקנעם הגבעה. רוצה לומר, השחקנים היחידים ש"מתפקדים" הם שחקנים משלימים. לא שחקנים שיכולים להוביל אותנו למשהו אלה כאילו שילכו בעקבות השחקנים המובילים. אם שחקני הקבוצה המובילים ינהיגו ויובילו, הם יהיו צוות מסיע שיכול להגיע לפיינל פור. אם השחקנים המובילים יסריחו, הם יודחו נגד אילת וכנראה גם נגד ראשון גם בסידרה של הטוב מ-7. למכבי אין אף שחקן מוביל. בעמדת הפנים אין לה פשוט גם מישהו סתם בן אדם כזה (אמבקווה היה חייב להיות סנטר מחליף) בעמדות האחרות כאילו יש לה את רוצ'סטי ופארמר אבל זה נראה רע. 6-7 שחקנים שנמצאים פה יכולים להשלים קבוצה מעולה - מה ששוב שם אותי בנקודה שיש פה לא מעט שחקנים שהם מסוגלים לא להסריח את הגופייה. הבעיה היא שאין לנו שחקנים מובילים - לא רייס, לא היקמן, לא סופו/טיוס במידה מסויימת, לא פארגו/איידסון (פרקינס גם לדעתי לא היה מושיע בקבוצה מהסוג של היום) וזה מה שפוגע בנו.

פארמר/רוצ'סטי יכולים כנראה להיות כאלה רק אם השני לא נמצא. אחרי אתמול ומה שפארמר עושה לנו, אני מתחיל לקבל תובנה שאולי כדי לתת העונה לרוצ'סטי לנהל את העסק ולשחרר את ג'ורדן.

ואם נביא סנטר נורמלי בינואר וגארד ששומר (במקום אחד מג'ורדן - רוצ') - אנחנו נהיה טובים יותר ונזכה באליפות. לגבי אירופה זה גמור כי לא ננצח את באמברג ודרושאפקה וכבר היום העסק יסגר שהטורקים ינצחו את מלאגה.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע הוא לדעתי שבאמצע העונה אתה לא תביא שחקן מוביל אלא מקסימום משלים. אני חושב שרק בקיץ מכבי באמת תוכל להתחזק. אנחנו צריכים להיות מוכנים לעוד עונה ללא תואר אליפות.

14. Roma מנהלים

דרושפאקה מנצחת 63 - 57 את מלאגה. המצב לא טוב.

עריכה: מכבי ת"א תצטרך לנצח את באמברג, לקוות להפסד של דרושפאקה במוסקבה ולנצח בטורקיה במעל ל-11 נקודות. לא הייתי מהמר נגד מכבי אף פעם, הקבוצה הזאת יודעת לקום מהקבר אבל המצב כל כך קשה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/15
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אופייבו בחוץ לחודש. שמישהו יסגור כבר את השאלטר על העונה המזויינת הזו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.