מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. DRORIKO Member

כל הזמן מדברים ברחוב ובתקשורת על המשחק הערב כמשחק "גורלי". למה לעזזל אנשים חושבים שמכבי יכולה לנצח ב-11 ומעלה? נכון,זה יכול לקרות, אבל על אותו משקל אפשר להגיד שפעם ב-50 משחקים מכבי רגל יכולה לנצח את דינמו קייב, זה לא הופך את המשחק ביניהם למותח

2. Roma מנהלים

השוואה גרועה. מכבי תל אביב בכדורסל יותר דומה לדינמו קייב מאשר למכבי רגל.

דרושפאקה קבוצה חדשה ביורוליג ללא ניסיון משמעותי באירופה מנגד עומדת אחת מהקבוצות הכי טובות באירופה(כמובן לא היום אני מדבר על ההיסטוריה של המועדון הצהוב) עם שלל נסים שהם ביצעו ולכן אני לא הייתי פוסל ניצחון צהוב.

3. DRORIKO Member

בסדר גם לא אמרתי שדרושפקה הם קייב. התכוונתי מבחינת הסיכויים
    מכבי בהחלט יכולה לנצח את הטורקים,אבל 11 הפרש?

ועם כל הכבוד לניסים, הם לא קוראים בתדירות כל כך גבוהה שאפשר להפוך את זה למטריה. לי עולה בראש רק 3 (מילאנו,ז'לגיריס ובדלונה)

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@Roma עכשיו הבנת למה אנחנו התכוונו?

5. Roma מנהלים

עכשיו הבנתם למה אני התכוונתי? 3 הפרש במשחק חלש של מכבי והטורקים קבוצה פשוט בינונית להחריד.

אם מכבי הייתה משחקת מול קבוצה מאומנת לא הייתי נותן לה סיכוי אבל מול קבוצה כזאת הכל אפשרי. ראיתי אותם כבר שלוש משחקים והם פשוט חבורה של שחקנים לא מאומנים שאפשר לנצח אותם.

כרגע בא לי שמכבי תעוף כי אני חושב שזה עדיף לירושלים, לא יגיע חיזוק בשביל היורוקאפ וזאת מכה לא קלה בשביל מכבי שרגילה לעבור שלב.

6. DRORIKO Member

אף אחד לא אמר שהם טובים, תחזור להודעה הקודמת שלי ותקרא שמכבי יכולה לנצח, אבל 11 הפרש זה גדול עליה לדעתי

7. Roma מנהלים

3 הפרש מחצית אחרי רבע ראשון חלש ביותר. אם מכבי נכנסים לרבע האחרון ביתרון 6 לדוגמה אתה לא חושב שהטורקים קורסים בלחץ? מילא היה מדובר בשחקנים נפיצים עם קליעה מטורפת אבל בסך הכל מדובר בחברה מגודלים עם קליעה סבירה וראינו ברבע השני איך מכבי מגבילה את הקבוצה הזאת. אפילו סאסרי קבוצת התקפה יותר טובה מהם, פשוט קבוצת התקפה חלשה. גם בניצחון מול מכבי לא עברו את 75 נקודות אם אני לא טועה.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה מפספס פה את העיקר. אף אחד לא טוען שדארושאפקה טובה בינונית. אבל מכבי השנה קבוצה אפסית. בלי שלשות, אין לנו מה למכור ואתה רואה את זה גם עכשיו. אז עוד פעם לא הבני מה יעזור לנו להעפיל גם אם ננצח. השנה אין למכבי קבוצת כדורסל נורמלית. יש לה מיידי שלשות

9. Roma מנהלים

מסכים איתך שמכבי קבוצה בינונית, אני גם חושב למכבי אין מה למכור בשלב הבא אבל אני עדיין חושב שהיא יותר טובה מדרושפאקה ויכולה לעלות.

בקיצור, אני טוען שמכבי יכולה לעלות. מה היא תעשה בשלב הבא? תלוי במגמת השיפור עד אז אבל כרגע לא הרבה.

כבר 6, יאלללה דרושפאקה :)

10. DRORIKO Member

היה 6,עכשיו זה רק 1, במכבי של העונה הרבה דברים יכולים לקרות ב-3 דקות

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

דייי נו. אתם לא רואים? מה זה הפועל עם אברהמי שישימו את רוצ'סטי ופניני על השלוש לבד? הטורקים לא עושים כלום רק עומדים על השלוש בהגנה ומונעים שלשות. מול מכבי הנוכחית זה מספיק.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

idans10 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אה, וחבריי המכביסטים - בוא נגיד את האמת . אוהבים אותו, מתים עליו, נתן לנו עונות אדירות - אבל החוזה החדש לדווין מסתמן כטעות לא פחות גדולה מפארמר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי קבוצות שאין להן מה לחפש ביורוליג. אם מכבי היתה צריכה רק ניצחון אז הייתי מאמין, אבל 11 נק'? בחיים לא. מבחינתי פיטורי גודס הגיעו מספר משחקים מאוחר מדי. עם קבוצה כל כך מוגבלת טבק עושה ניסים.

ארז, אמרתי את זה כבר לפני איזה חודשיים. דווין לא מביא את מה שצריכים ממנו, בטח באירופה. יש לי המון הערכה אליו, שחקן אדיר, אבל בעיניי הוא צריך לעזוב אותנו בקיץ או מקסימום מקום על הספסל.

4-17 מהשלוש...סטף קארי לא משחק במכבי...
    Game set match? המשחק בורח לנו. פשוט לא יאומן עד כמה אין לנו סנטר אחד נורמלי. פשוט לא יאמן. (אמבקווה אחלה שחקן משלים, אבל באירופה הוא לא סנטר)

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/15
  14. Roma מנהלים

מסכים ולא מסכים. לא מפעילים אותו מספיק אבל בכסף שהוא מקבל הוא לא אמור להיות שחקן שכל כך תלוי בחברים שלו.

de Middenweg, מסכים איתך בהחלט. שתי קבוצות שהיו צריכות להיבעט מהיורוליג ביחד עם סאסרי.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קונצנזוס בדיון. מדהים