מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עידן...להוביל? הוא שיחק עם פאקינג רוצ'סטי. אי אפשר להוביל ליד דבר כזה. וזה בסדר, כן. אני אוהב שחקנים מסוגו. הוא העמיד מספרים יפים ביחס לכניסה באמצע העונה לקבוצה שרצה ושייכת לשחקן שהוא מלך הסלים של היורוליג שלוקח זריקות פעם כן, פעם כן.

אחרי ששמעתי אותו מדבר על התקופה בבלגרד, אגב, מבחינתי היא מחוקה. פשוט לא הגיוני מה עשו לו שם - הוא כמובן מצידו לא זכאי בכך שהכניס את עצמו לשם. אבל קבלת החלטות בקריירה, כבר סיכמנו, זה אף פעם לא היה הצד החזק שלו.

רומא, אליהו מעמיד 12 נקודות למשחק נגד אולימפיאקוס וצסק"א? תרשה לי להיות מסופק. אבל בסדר - כל עוד הוא לא שם אי אפשר לדעת. אני זוכר את שלבי הטופ 16 ומעלה שלו במדי מכבי. זה היה קשה לצפייה (נגד לימוז' ושרלואה בשלבים הראשונים הוא תמיד היה מעולה ). אבל זו זכותך.

2. Roma מנהלים

ארז, מצטער להגיד לך אליהו השחקן הישראלי הכי טוב.

ELIYAHU, LIOR - Welcome to EUROLEAGUE BASKETBALL

תסתכל. 20 נגד ריאל, 14 נגד פנא , 10 צסק"א , 14 ברצלונה ועוד.
    אין לי כוח לפרט יותר מדי, אתה נעול שהוא בינוני ואני טוען שהוא הכי טוב אחרי כספי. כל אחד ודעתו.
    אי אפשר להשוות בין אליהו של מכבי(שחקן משלים), אוחיון(עידן כתב מדוע) ומקל. מקל עד עכשיו היה השחקן המוביל ואם הוא מיועד להיות כך גם במכבי אז אי אפשר להשוות לשני הראשונים שתמיד היו משלימים.

idans10 אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

לא חושב, וגם אם כן איך בדיוק אנחנו כורים לעצמנו בור? שעכשיו נצתרך לשחרר את ג׳ק כהן? איזה פחד.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

השאלה שוב הן מה המטרות. עם גבוה נורמלי נכניע את ירושלים עוד השנה. ויש לנו את הישראלים המובילים (למעט אליהו ) ויכול להיות ששנה הבאה נזכה באליפות ואולי גם בקלות - אבל אתה מסתכל על הטופ 16, על הבית של חימקי, צסקא, ריאל, ברצלונה וכו' ואתה קולט שאתה אפילו לא מגרד את הברכיים את הקבוצות האלה. ברמה שהיינו מקבלים שם 40 בכל משחק אם בטעות היינו נוחתים בבית הזה. ואני לא יודע איך קיץ אחד יכול לשנות את זה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ברור שהשאלה מה המטרות. משם הכל מתחיל. אם אתה בונה קבוצה לליגה הישראלית, אתה גם יכול להסתפק בפחות, בטח כשירושלים עצמה לא נבנתה טוב במקום לנצל את מצבנו. אבל אנחנו יודעים שלא אלו המטרות ומצד שני, לא נראה כיוון שונה באופק מד ההנהלה. בעיה.

לגבי מקל, אתה דיברת שהוא שיחק ליד רוצ'סטי, אבל אתה שוכח שניז'ני זו עדיין לא מכבי. לא יעזור. לא אותה קבוצה, לא אותו לחץ, היריבה אפילו לא מתייחסת אליך בהתאם. אז שוב, אולי הוא יפרח במכבי אולי יהיה גרוע, אבל ההשוואה ליוגב ממש לא נכונה, מה גם שלדעתי יוגב מגן טוב יותר ממנו, חוטף טוב יותר ממנו וריבאונדר טוב יותר ממנו. למעט הקטע המסריח עם קובאן, התאקלםפ יפה מאוד במועדון ויש לו חלק לא קטן בהישגים. הלוואי שגם מקל יהיה רשום על אותם הישגים.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

"בשנה האחרונה, האוהדים סבלו. אנחנו חייבים להם"

שמח שהוא בכלל לוקח יותר את המושכות. אהבתי איך שסגר מול מקל - "אולד סקול".
    מסכים לגבי הסגל הרחב. אוחיון ורנדל חולים כל שנייה, אנחנו משחקים כמעט כל שבוע בלי 2 שחקנים לפחות. אם בעונה הבאה שהולכת להיות ליגת יורוליג נשחק 80-90 משחקים בעונה, צריך סגל מאוד רחב.

7. DRORIKO Member

ה"אולד סקול" הזה גם הביא את פארמר בניגוד לכל היגיון אפשרי

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בדיעבד. פארמר גם בטורקיה היה טוב מאוד (כעמט 15 נק' למשחק) וכמובן ישראלי שזה כבר שלעצמו יתרון. קשה היה לצפות את גודל הקריסה והכישלון של הקבוצה ושלו.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם חכמים בדיעבד. בהתחלה זה היה נראה כמו קו אחורי עם כישרון שלא ראינו במכבי כבר שנים. הבנו שעל השת״פ הזה נקום וניפול. וכן, היה ברור שהיה אפשר להבין שיש סימן שאלה הגנתי סביב ההתאמה של פרמאר ורוצ׳סטי, אבל אף אחד לא יכול היה לצפות ש: א) הביגמנים שמכבי יביאו יהיו כ״כ גרועים ובהתאם גם כל הצבע של מכבי. ב) היכולת האישית של פרמאר עצמו. הדבר היחידי שכן היה אפשר לצפות לו הוא עקומת הלימוד של גודס. אפס השתפרות כמאמן ויותר גרוע מכך אפס אחריות על המצב. כתיבת טור ב-ONE בהחלט תפקיד שהולם אותו יותר.

אני מסכים עם ארז שצריך סגל רחב לעונה הבאה, אבל זה כבר מרגיש כמו בנייה של טלאים על טלאים ומבנייה כזו לא יצאו דברים טובים. זה לא באמת הולך ככה ששחקן אחד יעשה X ושחקן שני יעשה Y. בסופו של דבר, שאתה בונה קבוצה אתה כן צריך איזון, אבל אתה גם צריך להבין איזה DNA יש לקבוצה הזו. אם אני בונה מחדש את הקבוצה של מכבי אני גם מעיף את רוצ׳סטי (וגם את לנדסברג). אני דווקא ציינתי פה לאורך כל הדרך את היכולת האישית הגבוהה שלו, אבל מהלכי ההיילייטס שלו לא מעניינים אותי (עם כל הכבוד לסל הניצחון בחיפה). אני הייתי מנסה לבנות סגנון דומה למכבי של בלאט, והתחושה שלי היא גם שטבק הוא מאמן שהאלמנטים הבסיסיים הם MUST מבחינתו; יותר לחץ על הכדור, יותר תחת ובעיקר יותר לב - וזה מה שאהבנו לראות בקבוצות של בלאט במכבי. למי אכפת בכלל מה היה המוצא של השחקן ברגע שהוא נתן 200% על המגרש.

פניני ובעיקר סמית׳ לא מרשימים, אבל הם באנקרים מבחינתי גם בעונה הבאה. הם שחקנים שמבינים איפה הם משחקים וחשוב גם שיהיה ותק מסויים בקבוצה. בפן המקצועי עם קבוצה אחרת וסגנון אחר יכול להיות שהם יעזרו הרבה יותר. בעיקר השני שהוא ללא ספק אכזבה גדולה עד כה.

אני גם מעיף את רנדל כי הוא פשוט לא רלבנטי שכל משחק שני הוא לא כשיר.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ארז, בגדול מסכים לגבי פארמאר, אילולא היה מדובר בכישלון שידוע מראש לאחר שהביאו את רוצ'סטי. אם היו מביאים תחילה את פארמאר והוא היה נכשל, אי אפשר באמת לבוא להנהלה בטענות. ברגע שהביאו שני סוליסטים, ששניהם לא שומרים ומנגד תקעו את הקו הקדמי בלי כלום, זו בעיה להגיד שהם לא אשמים בכישלון שלו גם כן.

11. DRORIKO Member

דווקא אני שמעתי הרבה ביקורות. שמעתי ביקורת מסהר והאוזמן. שמעתי ביקורות בפורום כדורסל בתפוז. יכול להיות שגם פה בפורום היתה ביקורת(@idans10 ? ) פשוט באותה תקופה לא ידעתי שבאייסוקר יש גם פורום כדורסל. עיקר הביקורת היתה על זה ששניהם לא שומרים וששניהם ינסו לדרוך אחד על השני. בדיעבד הביקורות צדקו בשניהם.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא ביקרתי את פארמאר לפני, לא ידעתי שהוא יהיה כישלון, אבל כן הנחתי שטוב לא ייצא מזה אחרי שהקבוצה נבנתה כ"כ לא מאוזן. כמו שאמרתי, אין לי ביקורת עם ההחתמה כמו על הטיימינג שלה. ברגע שהנחיתו את רוצ'סטי, היו צריכים קודם להביא ביג מן יקר. כנראה שפארמאר עם העבר הקצר והטוב שהיה לו בישראל, קסם להם.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. יש משהו שיוצא מהפה או מהמקלדת של סהר שהוא לא ביקורת? הפרשן הכי טרחן בהיסטוריה.

2. אם פורום תפוז ביקרו כבר אז את הדברים אז מי אנחנו שנתווכח. זה כבר באמת קשה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי