מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. DRORIKO Member

הדעה של על אלי סהר נורא לא מעניינת אותי אתה יודע?

2. DRORIKO Member

לפי קופמן מכבי פתחה במגעים עם אליהו לעונה הבאה. אם זה נכון המועדון הזה יותר מטומטם ממה שחשבתי. ליאור והסוכן שלו לא פריארים, בשביל שיסכים לעבור למכבי היא תצתרך לשלם לו בריבית דריבית. עכשיו לשלם סכומי עתק על שחקן כזה שעונה הבאה יהיה בן 32, ושגם בשיאו לא בדיוק היה טופ יורוליג זאת טפשות.

3. Roma מנהלים

אני לא מאמין שליאור יחזור למכבי ואם כן זה יהיה בחוזה לא משתלם מבחינת מכבי.
    כנראה שגם במכבי מתחילים לחשוש מירושלים וחוזרים לשיטה הישנה, הישראלים הכי טובים בצהוב.
    תשמע אין למכבי סיכוי גם ככה להביא שחקנים בקליבר של פנר, ריאל וצסק"א ושותפיהם כלומר טופ יורוליג אז מסתפקים במה שיש.

----

עוד נושא שאני רוצה להעלות זה ברייאן רנדל. בלי קשר לבעיית הכשירות שלו הוא פשוט חוסר תועלת בהתקפה בעמדה די קריטית שלרוב הקבוצות באירופה יש שם ספקי נקודות, רוב הנקודות שלו במתפרצות ובמשחק העומד למעט החסימות הוא פשוט לא מסוכן כמעט.

4. DRORIKO Member

לא אמרתי שמכבי צריכה להביא שחקנים ברמה של צ'סקא, אבל להחתים שחקן בין 32,שמן הסתם גם ידרוש חוזה ארוך טווח? ממתי הליגה היא חזות הכל במכבי?

5. Roma מנהלים

מהרגע שהכסף נכנס לירושלים והישראלים זה חתיכת קלף לאליפות.

6. DRORIKO Member

פתאום יורוליג זה לא כזה חשוב?

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה אתם מאמינים לכל דבר שהדפקט הזה מפרסם? ליאור לא יהיה צהוב ואני גם חותם שמכבי לא יפנו/פנו אליו. הליגה חסרת משמעות מבחינת מכבי מהבחינה שממש לא יוציאו סכומי עתק רק בשביל לזכות באליפות הליגה ובאירופה כמו שאמרתם, אין לו ממש מה לתת ברמות שמכבי מכוונת לשם. בקיצור, בלוף של עיתונאי משועמם.

Milanista אוהב/ת את זה.
  8. Roma מנהלים

יורוליג זה הכי חשוב אבל כרגע אין לקבוצה את הרצון\משאבים לשחקני טופ אלא מציאות של שחקנים שיהיו טופ יורוליג ואז יעזבו לרוב.
    ---

מסכים עם עידן אין טעם לדסקס בנושא בלוף. מצד שני אנחנו מדברים על הנהלת מכבי של העונות האחרונות...

9. Milanista Member

בוודאי וזה שאנשים קונים את הבולשיט הזה (שבטח הודלף מכיוונו של אליהו) רק מראה איזה סכומים ליאור הולך להוציא מירושלים בקיץ, כשהם במצב הרבה פחות טוב ממכבי מבחינת הישראלים לעתיד הקרוב.

idans10 אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

כתבתי אם זה נכון, לא כתבתי שזאת עובדה מוגמרת.

לגבי קופמן, אפשר לשנוא את הפרשנויות שלו, אבל הוא יודע להיות עיתונאי כשהוא רוצה, ימים יגידו

ואם כבר פתחו פה את הדיון על ירושלים,אז אני מאד מקווה שלא נוציא עליו סכום עתק כדי להשאיר אותו. גם אצלנו אירופה יותר חשובה מהליגה.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תרגיל קלאסי של ליאור שקצת נפגע מהשכר הגבוה של פישר ומנצל את זה שמקל הלך למכבי. זה חוזה אחרון שלו, ייתכן, וזה הצ'אנס הגדול למכה אחרי שהוא כביכול נשאר הישראלי הכי בכיר שיש. משפחת גל שמייצגת אותו אלופים בדברים האלה.

תרשמו שליאור אליהו מקבל לא פחות מ600-700 אלף דולר בקיץ מאורי אלון.

Milanista אוהב/ת את זה.
  12. Hapoel_Tel_Aviv Member

נראה לי שהולך להיות מאבק שיקפיץ את השכר של ליאור או בירושלים או במכבי, אם מכבי באמת נאבקים עליו זה סימן לשינוי בגישה שלהם כלפי השקעה בישראלים לעומת מתאזרחים, מעניין אם בקיץ הקרוב גם יהיה מאבק בין ירושלים למכבי על שון דאוסן.
    המאבק על ליאור אליהו לדעתי יותר חשוב תודעתית כדי להראות מי משתלטת על השוק מאשר מקצועית, לא שאני מזלזל בליאור אליהו אבל הוא די מבוגר ולא בטוח שישארו לו עוד הרבה עונות לתת.
    וזה מהלך שמתאים לאורי אלון לתת איזשהו שכר מפוצץ כדי להראות שירושלים עדיין שולטת בשוק הישראלי.

הרצליה עד המוות ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לגמרי. אין לי בעיה עם ליאור ואני גם אשמח שיהיה 4 מחליף אצלנו אחרי 4 דומננטי וחזק (עם קליעה מ-3 והגנה - בקיצור, לא ליאור) - אבל סגל מפוצץ עם יוגב, מקל, אליהו, פניני......ישראלי והכל, אבל ראבק לא נעבור ככה קבוצות כמו באמברג בחיים.

לדעתי מכבי תעשה שרירים, הסוכנים של אליהו יוציאו הודעות שאו טו טו זה קורה ואליהו במכבי ואלון באקט של אין ברירה ייתן לו חוזה מטורף לסוף הקריירה.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני חושב שהכל זה שטויות וליאור לא מועמד ולא יועמד. גם לא בטוח בכלל שמכבי רוצים אותו אחרי הפתיחת פה שלו ובטח שלא בטוח שהוא רוצה לחזור. קצת משעמם עכשיו לעיתונטים אז הם מחפשים רוח.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, אבל הכל זה כסף בחיים. גם אוהדי ירושלים השרופים שאני קורא אומרים שליאור קצת לא אהב את זה שפישר קיבל 600 אלף דולר לעונה - כמעט כפול ממנו (350). ויחד עם חוק המתאזרחים + מקל במכבי , הוא בעמדה מצויינת לארגזים בחוזה הבא. אם אלון יעשה שרירים ומכבי תזרוק סכומים (היי, כבר נתנו לו 700 אלף דולר בעונה ההיא של הפסד האליפות לחיפה..השחקן שהרוויח הכי הרבה באותה עונה במכבי ! ) אז לך תדע.