מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אוהב את באטיסטה. הוא יכול לחרפן אותי עם ה-one trick pony שלו.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בירץ' הוא היחיד ברשימה שנראה כמו משהו גם לטווח ארוך ולא לסתימת חורים. שבוע שעבר הוא תקע 18 נק' ו11 ריב' לאוברדוביץ' ופנר. הוא פוטנציאל גדול. הוא שחקן מטרה והוא גם שחקן הגנה טוב. מבחינתי הוא שווה השקעה, ולו מפאת זה שהוא יעזור לנו בעתיד ולא רק כסתימת חורים להשנה.

מבחינתי:
    1. בירץ'. 2. דורסי. 3. בטיסטה. 4. ג'יימס.

ג'יימס עם הגב שלו זאת טעות המאה. אז כנראה שנחתים אותו בכל זאת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארז, אני סומך עלייך יותר מעל האחראים במכבי, ולכן אני מצפה לדירוג הפוך של מערכת הסקאוטינג המהוללת של המועדון.

4. VAR Member

ההבדל היחיד בין ארצג וליאור אליהו המושמץ הוא יחסי ציבור (מחוץ למדינה כמובן). וכמובן העובדה שאת אליהו הם מכירים ואת ארצג לא באמת. מה שהם יודעים עליו זה סטטיסטיקות קליעה וריבאונד. ובכן טיילור רוצ'סטי היה מלך הסלים של היורוליג אשתקד. זה הטבע שלהם, שחקן שישב בנקודה מסוימת בקריירה שלו על חוזה של 1M >>> שחקן שמגיע ב300K.

לגבי דיאנדרה ג'ורדן שאל את אוהדי דאלאס עד כמה הם עדיין מבואסים שהפחון הזה הבריז להם. שום קבוצה לא תצליח לזכות בשום דבר עם שחקן שאפשר פשוט לשלוח לקו מתי שרוצים. ביורוליג זה פחות יורגש בגלל החוק של עבירה ללא כדור אבל תהיה בטוח שהוא לא יהיה פונקציה במשחק ההתקפה בדיוק כמו שדיאנדרה לא עושה בקליפרס שום דבר חוץ מלהטביע ולקחת ריבאונד התקפה (דברים שדורסי מן הסתם יעשה פחות כי הוא לא אתלט ברמה הזאת). ברגע שיקבל כדור בפוסט יפוצצו אותו. הווארד זה עניין אחר כי הוא קולע בסביבות ה50% מהעונשין בקריירה ולשלוח אותו לקו בכל פעם זה לא רעיון טוב בטווח הארוך.

5. Roma מנהלים

במקרה אני אוהד דאלאס ואני בשום פנים ואופן לא מוכן לקבל שחקן שקולע פחות מ-50 אחוז מהעונשין בקבוצה שלי ויותר מכך אני חושב שיש צורך להעניש שחקנים כאלה. שחקנים מקבלים מליונים ופשוט זורקים לבנות באספקט שללא ספק אפשר לשפר בטווח הארוך.

בפסקה השנייה הסברת בדיוק למה דורסי יכול לתרום רבות למכבי ובאירופה.

לגבי ארצג למכבי אין שחקן כזה ולכן הוא יכול להוסיף. ההבדל בינו לבין אליהו שהוא קולע טוב יותר מחצי מרחק ובטח מטווח השלוש וזה למעשה מה שכל אירופה מחפשת. שחקן גבוהה עם קליעה לשלוש.

עוד נקודה קטנה לגבי הגנה, אני באמת חושב שהגנה זה עניין של עבודה קשה, נכון יש שחקנים מסוימים שאפשר לציין שהם שחקני הגנה מצוינים אבל באמת שהרוב מגיע מעבודה קשה ורצון על המגרש ופחות יכולת כזאת או אחרת. מי שרוצה ישמור והעצלנים פשוט יוותרו לעצמם. בנוסף יש למאמן ושיטת המשחק השפעה גדולה.

idans10 אוהב/ת את זה.
  6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פיק רושם שכולם במקצועי בראשות טבק מתחננים לדורסי. בהנהלה מתלבטים.

אגב, לא צריך להתעלם מזה שהסיבה שבגינה הוא משוחרר מהטורקים היא רצף בעיות משמעת ותאקלים עם עתמאן. זה לא שטבק איזה דובני אכפת לי עדין.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מכבי הגישה הצעה על ארצג. גלדסטון.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

די ברור עכשיו שבנוסף לאלייזה מילסאפ אנחנו אמורים לקבל עוד שחקן פנים. אני מחכה להתפתחויות חדשות כדי באמת להגיב. מה שכן, למה שחקן כארצג כבר חודשים ללא קבוצה? משהו אומר לי שלא כדאי למכבי להתקרב אליו. מה גם הוא כבר חודשים לא שיחק באופן תחרותי. אני מפחד שמכבי שוב הולכת לעשות טעות קשה.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לכל שחקן יש נקודות חלשות. מה הקשר? הבאסטיונרים בשוק שהביאו יותר טובים? השמות האלו ביחס למה שמכבי מוכנה להוציא, הם אחלה שחקנים. אם היו מוכנים להוציא יותר, היינו מביאים שמות ריאליים יותר. במקום זה הביאו שלושה זרים שבקושי לליגה התאימו.

אגב, כל מה אני רושם על ארצג ודורסי או שחקנים אחרים זה לגבי תחילת העונה. בכללי אני לא מאמין בהבאת שחקנים באמצע השנה. ובפעם המאה, שוב ההנהלה מפסידה כסף במהלך השנה יותר מאשר אם היו חושבים קצת ביולי.

מעבר לכך, זה כבר ממש פאתטי להיות מועדון מפואר כמו מכבי שמחכה 24 שעות לשחקן שלא שיחק חודשיים ושהערך שלו ירד, שהוא זה שיודיע אם הוא מגיע או לא. לא תאמן הזנות שההנהלה הורידה את המועדון.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/16
    DRORIKO, Roma ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שכדאי מאד לרדת מארצג. הדיווחים עליו מגוחכים. שחקן שכבר חודשים לא שיחק דורש דברים. אני מרגיש שזה מעין סחטנות. שיגיד תודה שהוא עוד יקבל דקות משחק ושמכבי כל כך מטומטמת.

שמעו, ההנהלה בפאניקה, אבל זו לא בעיה שלי. כבר אמרתי מספיק פעמים שהגיע הזמן ששמעון ודיוויד יסתכלו במראה. הניהול שלהם בשנים האחרונות מחפיר. מהבחינה הזו באמת יהיה טוב אם האליפות תנחת בירושלים או חיפה. על העונה הזאת לא מגיעה להם כל פרס!

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תמיד אפשר לסמוך על ארז עם צפירת הרגעה

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה שהבנתי גם דורסי סרב. אוי, אוי, אוי, ההנהלה בלחץ...

14. Roma מנהלים

אני לא יודע מה הייתה ההצעה של מכבי לדורסי וארצג אבל אני בטוח שהיא לא פחות ממביכה לשחקנים במעמדם. משום מה שמדובר בהנהלת מכבי תל אביב בכדורסל אני פשוט חושב שמציעים הצעות לשחקנים בלי רצון אמיתי להחתים אותם העיקר שהקהל יירגע ויראה שהשחקנים לא רצו להגיע ומתפשרים על שחקנים דרג ד.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רומא אתה כל הזמן מדבר מהמחשבות שלי שזה מטריד כבר. היום כבר אמרתי לעצמי, הם בטח יגידו מחר "ניסינו, הצענו, לא הלך" כדי להראות שכאילו הם ניסו ולרצות את האוהדים.

פתאטי.

Roma אוהב/ת את זה.