מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא, אני מאד מקווה שאתה לא צודק כי אתה יודע שאני כבר תקופה ארוכה איבדתי אימון בהנהלה. וזה כולל את שמעון ופדרמן האב. אני שוב אומר, מאז עזיבת רענן כץ המים ממלאים מדי רגע את הספינה שלנו...מה שקורה העונה היא תוצאה של ניהול מחפיר שכבר מתרחש שנים. כשאני חושב על זה אולי אתה צודק ומכבי מנהלת מו"מ בשביל הרושם כדי לעשות דאווינים לאוהדים.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

de Middenweg ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

כן כי סנטר שמוכן להקריב שבועיים במועד כל כך קריטי בשביל להרשים את מכבי הוא בטוח סנטר-על שכל אירופה רודפת אחריו. וואו הדיל הזה אפילו יותר מעורר רחמים מהדיל שארינזה חתם עם מכבי

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וחזר מפציעה קשה עם 40 אחוזים מהקו. אבי אבן מקבל משכורת ענקית מאורי אלון ורמי כהן ושאף אחד לא יגיד לי אחרת.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

de Middenweg ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק תפסתי את כל החבר׳ה ברחוב עכשיו.

http://i.imgur.com/3EwNy57.Xxx

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה באמת עצוב. מזכיר לי את הקבוצה של פיני ב-2009, שהחלפנו איזה 20 זרים במהלך העונה שכל אחד היה יותר זוועה מהשני.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אלטון בראון זה שאקיל אוניל לעומת מה שאנחנו מקבלים פה. עזוב, אי אפשר להשוות את זה לכלום. זה השיא של כל השיאים שהיה ושיהיו.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההנהלה שוברת שיאי ביזיון. עוד איזה 'נכה' שהיה הרבה זמן פצוע. אולי פאברני רוצה לחזור? אולי טבק בעצמו עוד רוצה לשחק? אלוהים ישמור, אם אנחנו נסיים את העונה הזאת עם תואר אליפות אז ירושלים או מכבי חיפה באמת פראיירית עם לוזריות שלא מן העולם הזה.

מתי שמעון ודיוויד יקיימו מסיבת עיתונאים ופשוט יודו שהם העונה נכשלו בכל החזיתות? ברצינות, אני לא דורש בכל עונה את גביע אירופה, אבל השניים פשוט צריכים להיות כנים לכיוון האוהדים שלהם.

9. Roma מנהלים

de Middenweg מה השם אגב?,

אני באמת חושב שהשנה יש סיכוי לא פחות קטן לאשדוד או ראשון לציון להביא את התואר.
    חיפה באמת עם כל הכבוד להגנה המצוינת ההתקפה שם פשוט מחדל. לא הגיוני שהם נחנקים ככה בשמירה בינונית.
    אשדוד בעלת התקפת מצוינת וביום נתון יכולה לנצח כל קבוצה בליגה הזאת וכמובן שיש לה יתרון לא קטן על הקווים וראשון לציון לא צריך להרחיב לגבי הסגל הרחב והחיבור שם(כמה אירופה יכולה לעשות טוב לקבוצה).

איך מארצג ודורסי(שחקנים עם ניסיון אירופאי ודורסי אף בNBA) הגיעו לייצור הזה? ידעתי שארצג ודורסי זה שטות מוחלטת. דיברו על זה שגם אנחנו בירושלים גיששנו לגבי דורסי ושוקלים לשחרר את דאנקן.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מילסאפ וסימונס יכולים לשחק עד סוף שלב הבתים ביורוקאפ?

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ההחתמה של סימונס היא בדיחה. היא, השחקן שחותם עליה והאמת גם הקבוצה שמציעה דבר כזה. לשחקן חדש שמגיע לקבוצה, רק להתאקלם וללמוד את התרגילים בד"כ לוקח בין שבועיים לחודש, אז מה בדיוק רוצים ללמוד ממנו?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כל העניין הוא רישום הזר ה-8. כל קבוצה יכולה לרשום במקסימום 8 זרים. בגלל זה לא רשמו בזמנו את פבראני לליגה כי ידעו שהוא גבולי. ברגע שרשמת אותו לליגה - זהו, נגמר, אתה לא יכול להביא יותר זרים גם לליגה. מכבי עד כה החתימה ורשמה 7 זרים (בנדר, סמית', אמבקווה, רנדל, אוונאקו, אופייבו, מיסלאפ) - והיא כביכול נזהרת עם ההרשמה של הזר האחרון. בגלל זה הוא הוחתם רק לשבועיים ליורוקאפ ואם ירשים ירשמו אותו לליגה עד סוף העונה.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא, אני לא מדבר רק על זה אלא בכלל על ההתנהלות. גם של קבוצות אחרות. כבר רשמתי כאן שאני לא מאמין בהבאת שחקנים באמצע שנה והאמת בצדק. מעטים השחקנים שבאמת עשו את השינויים ושיפרו קבוצות תוך כדי תנועה, פשוט כי זה מאוד קשה להכנס לקבוצה באמצע תקופה. אז כשאתה מוחתם עד סוף השנה, יש לך עוד כמה חודשים להתרגל, אבל כשאתה מוחתם לחודש או שבועיים? מה לעזאזל אפשר לראות כאן? אתה יודע מה היה קורה אם היו מחתימים את אנטוני פארקר לשבועיים? עם ישראל היה מפסיד את הזר הטוב ביותר שנחת כאן, כי החודשיים הראשונים שלו היו מזעזעים. אבל בסדר, אם כל הצדדים מסכימים למהלך ועל העונה שלנו כבר מזמן ויתרתי, בוא נראה מה הוא יכול להציג.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הבן אדם שיחק 6 משחקים מ-2014, אחרי קרע ברצועות, נחתך מקבוצה טורקית אלמונית - קולע 40% מהעונשין.

לא רואה איך בן אדם כזה לא מקבל אצלנו חוזה של מיליון לכל עונה ל-3 שנים הבאות.