מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם כבר חרם אז עד הסוף. אין מה לעודד את הקבוצה הזו שרק יורקת ויורקת ללא היכר בפנים של האוהדים. ובפן המקצועי?? שאלוהים יעזור לנו. איזה כדורסל מביך. מביך!! והנה שוב שריקות בוז מוצדקות בסיום המחצית הראשונה. 0 מלחמה , 0 מאמץ ו-0 הקרבה מצד הבני זונות שלובשים צהוב. לכו לעזאזל!

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כועס גבר :rolleyes:
    לא, מבין אותך. זה ממש נראה מביך. רק תסתכל על ההתקפה האחרונה. 16 שניות לסוף, אנחנו בהתקפה, לרוסים יש עוד פאול לתת. מה קורה בסוף? איבוד כדור שלומיאלי וסל בצד השני....47-41 להם בחצי.

3. VAR Member

אני לא מבין איך אפשר לקרוא לזה "חרם" ועדיין להגיע. להחרים זה לא לקנות כרטיסים. מה שהקהל עושה זו מחאה ולא יותר מזה.

4. Roma מנהלים

כמה נקודות שלי מהמחצית הזאת:

- חורסטוב? רכז יורוליג לכל דבר, גם נגדנו הבחור פשוט להט. רכז כל כך חכם, קליעה מצוינת מהעונשין והשלוש. חסרון שהוא לא אתלט וחודר בינוני אבל באמת שחקן נפלא.

- רוצ'סטי? שחקן חלש. לא מוסר את הכדור פשוט לא מסוגל לשחרר אותו, לא מפסיק לכדרר עד סוף השעון ומחייב זריקה קשה.

- מכבי חייבת להביא רכז בכיר לצד גל\יוגב. שני הישראלים לא יכולים לשחק ביחד ברמת שתפסיק ליורוליג.

- מפליא אותי כל פעם מחדש, רוד השחקן הזר של ניז'ני, משחק בצורה מעצבנת ו"זורק זין" אבל בכל זאת עושה שורה סטטית יפה. לחשוב מה היה קורה עם שחקן כזה היה משקיע יותר במשחק.

- מכבי מחזיקה 3 שחקנים מצוינים שאי אפשר לבנות עליהם. רנדל, סמית ויוגי. השלושה שחקנים מצוינים שהיה מחזיק בכל קבוצה שאני בונה אבל מצד שני אי אפשר לסמוך עליהם. פצועים כרוניים. הבעיה שהם לא שחקנים משלימים במכבי אלא הבכירים וזאת כבר בעיה.

- בנדר? NBA? בדיחה רצינית. לא מבין איך קבוצה כמו מכבי מחזיקה שחקן כזה בסגל. פוטנציאל נהדר אבל שישתפשף על חשבון קבוצות אחרות. אני לא זוכר אבל אמרו שהוא ייבחר לפני אוסמאן הטורקי של אנדולו אפס, איפה זה ואיפה זה.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה לא חרם מה שהם עושים. זה בדיוק מה שהתכוונתי. שאם רוצים לעשות חרם אז להחרים. לא לבוא ולשבת בשקט ולא לתלות שלטים. או לבוא ולצאת באמצע הרבע הראשון כמו שאוהדי ליברפול עשו השבוע בצורה נפלאה, או לא לבוא בכלל. אבל במדינת ישראל, שום חרם לא יעבוד.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנקודה היחידה שלי לגבי המחצית זה שכ״כ שקט באולם שאני שומע את הרעש שהנעליים של השחקנים עושות בפרקט.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקל נפלא. מאוד מעניין אותי לראות איך הוא יהיה בקבוצה ראויה במכבי.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מכבי משחקת ברבע האחרון עם הגנה כזאת אז ננצח. רנדל? לא נעים, אבל ככה אי אפשר להמשיך. הגוף שלו כל הזמן עושה בעיות.

9. Roma מנהלים

רד או רוד פשוט מטומטם. סידר למכבי הארכה. דווין סמית' מחרבן את רוב המשחק ואז במאני טיים מפציץ 2 שלשות חשובות.

יאללה להארכה.

יש תחושה שניז'ני לא רוצה לנצח את המשחק. הובילו ב-5 דקה לסוף ויכלו לקלוע אבל פשוט העבירות את הזמן.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמית׳ על הסמים של פארגו היום.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. Roma מנהלים

אז כל הדקות של שגב היה שקר אחד גדול? למה הילד לא שיחק היום? לתת יותר מבנדר הוא היה נותן ללא ספק.

צחקו על ירושלים שהם קיבלו בראש מהרוסים ואני תמיד ידעתי שיש פה קבוצה.

האחוזים של מכבי מהשלוש פשוט בדיחה עצובה. העיקר דיברו פה על קבוצה עם קליעה. כל כך הרבה שחקנים עם קליעה לא יציבה יש בקבוצה הזאת רק פניני, יבזורי(לא נרשם משום מה עוד החלטה מפגרת), סמית', רוצ'סטי ולנדסברג הם בעלי קליעה וגם כן יום עסל יום בסל.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שצריך לשנות את הכותרת: ״מודחים מהיורוקאפ בביזיון עצום.״

https://lh4.googleusercontent.com/-iAPwYY8gyD0/VHlQ5TadVXI/AAAAAAAAFUU/XEq64yuCcMU/s800/Cage.shocked.Xxx

13. Roma מנהלים

פחות בושה ואתה יודע למה? כי ניז'ני וקאזאן קבוצות יותר טובות מססארי ודרושפאקה. באמברג בתקופה טובה מאוד אבל לדעתי קאזאן וניז'ני לא יורדת ממנה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו, גם אירופה מאחורינו. הייתי בטלפון ועם עין וחצי ראיתי את מכבי מפסידה בסוף לקבוצה בינונית שחוץ משלשות לא יודעת הרבה. רומא, קאזאן אוקיי, אבל ניז'ני? לפעמים היה מביך לראות את הטלות הכדור מהשלוש. רוד בכלל תופעה. אין להם מקום ביורוליג.

מכבי מצידה עם יום זוועתי משלוש. תחום שאנחנו היינו אמורים להיות הכי חזקים בו. מה יש עוד להגיד? פשיטת רגל טוטאלי. מבחינתי העונה הסתיימה היום. הנהלת הקבוצה צריכה לעשות חושבים. ברור שדווין יכול לעזוב בתום העונה. תמיד יהיה לו מקום חם בליבי, אבל גופנית הוא גמור וגם על הפרקט הוא לא מתקרב לימיו הגדולים. רנדל? כנ"ל. לב גדול, שחקן הגנה נהדר, מהטובים שיש באירופה, אבל הבחור פצוע כרוני.

חוץ מזה רוצ'סטי יכול כבר לארוז, אילולא הפציעות של יוגי הייתי כבר עכשיו מעיף אותו. מכבי לחלוטין נכשלה עם הבחור ועם חברו פארמר. במקום צמד קטלני קיבלנו מסננת הגנתית וכמעט אפס תרומה בהתקפה. במאני טיים רוצ'סטי פשוט מעולם לא הופיע. עזבו את סל הניצחון בחיפה. שם כבר היינו עם רגל וחצי בקבר. זה לא רציני. מתחת לסלים אני רוצה לראות סנטר אמיתי. אמבקווה יכול אחלה לשחק ליד אחד שכזה. הוא לא שחקן רע, אבל בקבוצה כל כך לא מאוזנת גם לו כבר אין מה לעשות.

מילה אחרונה לישראלים. פניני גם בנסיגה קשה, יוגי פצוע כרוני, לנדסברג תופעה עם הגנה חלשה ובהתקפה יום עסל יום באסל. חוץ מאוחיון האחרים פשוט לא תורמים מספיק באירופה. כשהזרים גם על הפנים אז התוצאה היא מה שראינו.

אהה ובנדר. אי אפשר לדרוש מילד שלפני עונה שיחק בליגה הלאומית שהוא פתאום יקבל תפקיד מפתח בקבוצה. זה פשוט בולשיט אחד גדול. אני מבין לחלוטין את שריקות הבוז, אבל הן לא מוצדקות לכיוונם אלא יותר להנהלה, וויציץ' וטבק. הוא לדעתי רק שיחק היום בגלל שהיו סקאוטים בהיכל. זה לא רציני אם בגלל זה הילד צריך לקבל דקות. ברור שהוא עשה במכנסיים. מכבי זורקת אותו למים העמוקים והבחורצ'יק בקושי יודע לשחות. זה פשוט לא פייר.

idans10 אוהב/ת את זה.
  15. VAR Member

אני שוקל להכניס את פורום הצהבת למועדפים. אורגזמה לילית מה שהולך שם.

שי אוהב/ת את זה.