מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, ההנהלה שהיא מעין חבורה של חברים לקחה כבר מספר שנים החלטות לא טובות. העונה ראינו שיא של שטויות, אבל וויציץ נשאר בתפקידו וגם לאבן יהיה עוד מה להגיד בבניית הסגל לעונה הבאה. לך תדעו מתי דני פדרמן חוזר. ככה לא מנהלים קבוצה בריאה. אמרתי את זה כבר בעבר ואגיד זאת שוב. מה שעבד בעבר לא תמיד עובד עכשיו. משום מה שמעון ודיוויד לא מבינים את זה.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני בהלם שהם בכלל שקלו את זה. מכבי צריכה להמשיך בסגל הזה עד סוף השנה ולא להביא אף אחד. מה שיהיה יהיה. שיאכלו את הדייסה שבישלו. להביא מישהו חדש עכשיו רק בשביל שאולי ייקחו אליפות (איזו בושה) שגם ככה לא משנה דבר, זה סתם ביזבוז של כסף והימור מיותר (גם ככה עד שהחדש יתאקלם ייקח זמן). שיסיימו את העונה הכי טוב שאפשר ושנה הבאה ינסו להתחפש לקבוצה שבאמת מייצגת את הסמל הזה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חרא קבוצה. אבל בקונספט הזה לפחות מרביצים ושומרים. מקווה שסמית ישחק בגמר. גם איתו זה של אשדוד אבל בלעדיו עדיף לא לעלות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

5. Roma מנהלים

יש לי שאלה מאוד פשוטה למקבלי ההחלטות המקצועיות במכבי תל אביב, איך איתי שגב שיש לו תרומה עצומה בהגעה של מכבי לגמר ונותן עד כה עונה אישית טובה מאוד לא מקבל את הדקות במשחק ה"עונה" ביורוקאפ? ומספיק לבלבל את המוח על החוק הרוסי, גם אם שחקן משחק בגלל חוק מסוים זה לא אמור שהוא חייב לשחק טוב ואיתי משחק טוב פשוט.

דרך אגב מישהו פה מוכן להמר נגד מכבי בגמר? כבר לפני חודש טענתי שהיריבה המושלמת לנצח את מכבי זאת אשדוד. באסה שאני לומד באותו יום. מצפה משחק טוב.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם לא שמת לב, כולם כאן מהמרים נגד מכבי.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סמית' לא ישחק בגמר.

מדד הפלוס מינוס הטוב ביותר אתמול, 23+ ל.....איתי שגב.

גל מקל: 22 נק', 6/6 ל2, 2/3 ל3, 4/4 מהקו, 5 ריב', 7 אס', 3 איב'.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

צריך לבדוק אם מקל יכול לשחק שנה הבאה רק מול נס ציונה, כי במשחקים אחרים הוא לא מופיע...

לגבי איתי שגב, הכל טוב ויפה והוא מנצל טוב את העובדה שהקבוצה גארבג', אבל להערכתי יחזור בשנה הבאה למקומו בספסל, למרות שאני בכיף הייתי נותן לו תפקיד מרכזי בליגה. לא שאני תופס ממנו יותר מדי, אבל בשביל להוריד מהעומס משחקני היורוליג ועם החוק הרוסי, הוא בהחלט יוכל לעזור.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    כמו שעידן אומר. שגב אחלה שחקן לליגה, אבל לא אחד שצריך לקבל הרבה דקות ביורוליג. לפחות לא כרגע. אם ישפר את משחקו ההתקפי אז אולי כן.

אני כן אומר ששגב יכול לקבל דקות אם ישחק לידו סנטר טוב שיודע גם לקלוע. ביחד עם אמבקווה זה לא יסתדר כי שניהם לא בדיוק תותחים בהתקפה והקבוצה תהיה אך ורק תלויה בזריקות מבחוץ. כולנו יודעים שזה לא המצב האידיאלי להצלחה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לפי פירסומים רוצים להחזיר את לנגפורד בשנה הבאה. אם זה קורה, אפשר רשמית לסגור את הקבוצה הזו עד שהההנהלה תתעשת על עצמה.

11. Roma מנהלים

מקבל את מה שאתה אומר אבל מכבי ברביעי שעבר לא הייתה בדיוק ביורוליג ושגב שחקן הפנים הכי טוב שיש לה עכשיו\כושר הכי טוב אז הוא צריך לשחק למרות שברור שהוא לא מתאים לרמה שהיא שואפת בעתיד! בהווה איתי שחקן שצריך לשחק גם במשחקים ה"חשובים" שהיו באירופה.

----

אני יכול להמר והימרתי לרוב נגד מכבי באירופה השנה, במתחם של הליגה שלנו והקבוצות בארץ בטח שבהיכל אני לא אהמר נגד מכבי כי אשדוד, ראשון ושאר הקבוצות עדיין לא ניז'ני ודרושפאקה עם כל הכבוד.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

חייב לציין ששמעון מזרחי קצת משעשע אותי בכמה שהוא מנותק מהאוהדים של הקבוצה שלו.
    אני לא באמת מצפה שההנהלה תנהל משא ומתן עם הקהל על מה צריכים להיות מחירי המנויים, בטח שלא על גבי התקשורת. אבל המינימום זה שפשוט ישתוק. גם אם לא התקבלה עדיין החלטה סופית, גם אם כן יורידו וגם אם כן יעלו. מה יעזור עכשיו שהוא אומר "אנחנו לא רוקדים לפי החליל של האוהדים ועם כל הכבוד הם לא ינהלו לי את המועדון". לא יודע, לי זה היה נשמע מאוד מזלזל. המוצר שלך נמצא באופן יחסי די בירידה (למעט העונה האדירה עם בלאט), וזה מה שחשוב לך להגיד כרגע?

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עזוב, הם כולם איבדו את זה לגמרי. הבעיה, שהאוהדים ה אמיתיים כבר מזמן לא מעניין אותם אלא אלו שמשלמים הכי הרבה. ואלו, ימשיכו לשלם בשביל להגיע להצגות של חמישי. נראה לך שמעניין אותם מי משחק במכבי או מה מכבי צריכה לעשות? לא! להם יש כרטיס קבוע להצגה של ימי חמישי עם החברים המליינים שלהם וכל הסלבריטאים. פה זה לא המדיסון סקוור גארדן למרות מה שהם מנסה לעשות וזו הסיבה שאני מרגיש ריחוק וגועל מהקבוצה שפעם ייצגה אותי. כבר אמרתי לא פעם - התוצאות לא מעניינות אותי. מצידי שנעוף כל שנה בטופ 16. אבל, אני רוצה לחזור ולהרגיש שהקבוצה היא שלי והקבוצה עושה הכל למען האוהדים האמיתיים. לא מענייינים אותי השעשועונים בין רבע לרבע ולא חבילות האימון שהקבוצה מוכרת לאוהדים הצעירים, כי כרגע זה מה שמעניין אותם. הכסף. לא המצב הפקקט שהמועדון הגיע אליו. בגלל זה לא ראיתי קרוב לחודש משחק שלם של הקבוצה, כי אני חש גועל כמו שלא חשתי מעולם עבור כל קבוצה בכל ענף שאני אוהד.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב המערך הרפואי שלנו הוא ביזיון שלא יאמן. לא יכול להיות שסימונס עובר אצלנו בדיקות רפואיות ומשחק בקבוצה (נכון, שבועיים מבחנים ושוחרר, אבל שיחק ועבר את הבדיקות) והיום בסביליה הוא נחתך אחרי 3 ימים אחרי שלא עבר בדיקות רפואיות. כנ"ל פבראני שעבר את הבדיקות, אפילו רנדל השנה (כנראה קובאן לא כאלה מפגרים).

הזוי פשוט.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי