מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מסכים לגבי היתה חייבת להשאיר. אם בנאדם לא מקצוען מספיק (וזה לא שהוא קיבל משכורת רעב, כן?), לא משנה לי כמה הוא טוב, אני פשוט לא רוצה אותו בקבוצה שלי. וזו בדיוק הסיבה למה אני מעולם לא רציתי אחד כמו דונטה במכבי. מכבי אגב הציעה חוזה משודרג לאלכס, רק שבשבילו זה לא היה מספיק. אז עם כל הכבוד לטיוס שהוא בהחלט שחקן לא רע, יש גבול כמה אפשר לזרוק עליו (והוא ממש לא שווה מיליון דולר). עכשיו כולנו חכמים בדיעבד אחרי עונה שלמה ללא קו קדמי, אבל בקבוצה נורמלית שמוצאת שחקנים גבוהים טובים יותר, לא בהכרח היינו בוכים על העזיבה של אלכס.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. Milanista Member

אני לא חושב שלאיזשהו שחקן באירופה יהיה אכפת יותר מדי מהכישלון של העונה. בסופו של דבר מכבי הייתה אלופת אירופה לפני שנתיים וזאת רק העונה השניה בעשור וחצי שמכבי לא בטופ 8. כמעט הכל זה כסף (בוא נראה אם באמת יעלו את התקציב כמו ששמעון ופדרמן אמרו. גם הם יודעים שלא יכולים להרשות לעצמם עוד קטסטרופה כמו העונה) ואם הכסף פחות או יותר זהה אז מסתכלים גם על הדברים אחרים. וגם שם כאמור מכבי עדיין שם גדול עם מקום בטוח ביורוליג עד שהמשיח יבוא בערך.

אלעד, idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי כבר התחלנו את עונת המלפפונים...:D
    אנחנו נראה בקיץ עד כמה ההנהלה רצינית לגבי שיקום הקבוצה. כבר אמרתי בעבר שאם רוצים להצליח באירופה אתה לא צריך לחשוב שהישראלים יעשו את ההבדל. כולם רואים מה הישראלי הכי טוב בליגה שווה באירופה. רק אורי אלון ממשיך לחשוב שליאור אליהו סופרסטאר. בגלל הליגה מכבי תמשיך עם סילבן, פניני ושגב. אוחיון ומקל היחידים ששווים משהו באירופה.

אגב אירופה. להשאיר את רוצ'סטי? מה השתגעתם? הבחור קודם כל חור בהגנה וגם בהתקפה הוא מבלגן את המשחק. כן, הוא שחקן יורוליג, לרמה של ניז'ני, לא של אריות אירופה! לשם אנחנו שואפים לא?

אם זה תלוי בי אז אנחנו נפרדים גם מדווין. הגוף שלו פשוט מסרב לשתף פעולה. תמיד אוהב אותו, אבל לא צריך להשאיר אותו בגלל אהבה. אנחנו מועדון שאפתני, לא?

הערב משחק מול נהריה. לא אופתע אם נפסיד.

הרצליה עד המוות ו-Milanista אוהבים את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כנראה שרוצ'סטי יהיה בחוץ לפי הלך הרוחות. כמו שנרשם, נשאר רק עם סמית' ואמבקווה (אי אפשר לצאת מהחוזה עם סמית'. לחתוך אותו זה המון כסף. ובכל זאת, סמית'...)

היום מנצחים.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע ארז, אני לא יודע אם כל הדיווחים נכונים ושבמכבי עוד חושבים על להשאיר את השחקן, אבל לא צריך להשאיר את רוצ'סטי בגלל סל הניצחון מול מכבי חיפה בגביע. הבחור פשוט דיוויד אנקראם מספר שתיים. הגרסה הלבנה...

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אנקראם היה מגן טוב יותר וקלע טוב יותר. אומנם אגואסט אבל...אה, בעצם עזוב.

7. Roma מנהלים

דבר טוב שאני אוהב באורי אלון זה שאם מכבי תהיה חזקה אז הוא לא יישאר מאחור. הבחור אומנם קצת יהיר אבל.. אני מאמין בו.

בסופו של יום אני חושב שחלש מהחולשה שלנו העונה קשורה יותר ממה שנראה לחולשה של מכבי.

---

רוצ'סטי בדיחה. שחקן שלא יכול לשמור עליי, קלעי בעייתי מאוד. הוא יכול לספק נקודות בסיטונאות אבל הוא משחק בעמדת הקלעי וזאת בעיה כי הוא מוביל כדור פשוט רע מאוד, מבזבז את רוב הזמן ומגיע למצבי קליעה גרועים בנוסף לזה שהוא לא יוצר לחברים שלו.
    מקל הגיע ורואים מה ההבדל כבר במשחק הראשון.

אולי בעצם כולנו טעינו והיה צריך להישאר את פראמר, מקל ויוגי? אני עדיין לא מבין איך שחקן כמו פראמר לא הצליח להשתלב בביצה המקומית העונה. הייתי שמח אם היה מגיע לירושלים.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא חושב שרוצ'סטי היה הבעיה של פארמאר. גם כשטיילור לא היה על המגרש, ג'ורדן נראה אבוד ולא ממש תיפקד כמו רכז נורמלי. גם ההגנה של ג'ורדן היתה חלשה מאוד ובניגוד לרוצ'סטי, הוא היה נראה יותר אפאטי. נפלנו עם כל הזרים, אין יותר מדי מה לנתח את זה.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

10. yakov_y YNWA

מכבי ת״א יכולה להחתים רק זר אחד, בקשר לירושלים, אני מחתים 2 זרים במקומם.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכת פציעות במכבי תל אביב: האם גם טרבור אמבקווה ינותח? - וואלה! ספורט

האמת? אני מבסוט. אם יש משהו שמשמח אותי, זה לראות גורמים (או אנשים) נדפקים פעם שניה בגלל שלא הפיקו לקחים בפעם הראשונה. צריך להיות אידיוט בשביל להדפק פעם אחת מסיבה מסוימת ובמקום לתקן אותה, להדפק ממנה פעם שניה. כולנו ראינו מה קרה בשנה שעברה עם כל הפציעות וכולנו היינו בטוחים שלמרות שיש לנו הנהלה של אידיוטים, עדיין יפיקו לפחות את הלקח הזה. אממה, הם אכן הנהלה של אידיוטים. אז רנדל משחק משחק אחד ושלושה משחקים אח"כ יושב בחוץ; דווין משחק ב-40% כשירות (כשהוא משחק ולא יושב פצוע). עכשיו אמבאקווה כנראה נכנס לניתוח ומי נשאר לנו בקו הקדמי שגם ככה לא קיים? כמו שכבר אמרתי, אני מקווה שלא יחתימו אף אחד עד סוף העונה (ובסתר ליבי אפילו מקווה לעוד איבוד אליפות, רק כי מגיע להם לאכול את מה שבישלו) כי באמת שחבל על הכסף שאח"כ בוכים לנו שאין.

אה, ולגבי ביסלי, תרשו לי לגחך.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/16
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עדכון מגלדסטון: הולמן לא יגיע. עדכון לגבי ביסלי: גם הוא לא מגיע. יאללה, לקפל את העונה המזוויעה הזו כבר.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כידוע אני אוהד גם את מכבי חיפה בכדורגל ולדעתי שמעון, פדרמן ויעקב שחר צריכים להבין שכנראה הגיל עושה את שלו. מה שאתה אומר עידן על ענייני הפציעות זה כבר חמור, אבל נראה לי שהשלישייה באמת צריכה לפרוש. למה אנחנו בכלל מתעניינים במייקל ביזלי? הבחור סמול/פאוור פורוורד. אנחנו ציריכים עכשיו סנטר. הלו, סנטר. C-E-N-T-ER (איך גלדסטון קורא לבחור סנטר זה גם מצחיק). האם במכבי כבר לא מבינים את ההבדלים בתפקידים?

לגבי אמבקווה. אני לא יודע אם זה בגלל עומס או משהו אחר, אבל מאד מדאיג שאנחנו לעמשה מגיעים לחלק המכריע של העונה ללא קו קדמי. וכמו שציינת בצדק עידן, זה קרה גם לפני עונה. זה פשוט לא ייאמן שקבוצה כמו מכבי מתנהגת בצורה כה חובבנית. פשוט מסרבים ללמוד שם.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

טבק לא מאמן טוב או כזה שמתאים למכבי, אבל אם מישהו רוצה לראות מה ההבדל בינו לבין המאמן הישראלים (אהמ..אהמ.. גודס), שיקרא את הראיון איתו. והנה קטע שאהבתי:

הגעת באמצע העונה. לא בנית את הקבוצה.
    "כן, זה נכון, הגעתי באמצע העונה, לא בניתי את הקבוצה הזו, אבל כשלקחתי את העבודה, לקחתי איתה את האחריות לגבי הארגון כולו ולכן זו האחריות שלי. גם אם לא בניתי את הקבוצה, זו העבודה שלי ועליי לקחת אחריות על הכול. אני חושב שגם אם הקבוצה לא נבנתה בצורה הנכונה בתחילה, אם לא היו לנו את הפציעות הרבות, עדיין הייתה לנו עונה טובה יותר.

במשפט המודגש זה מדוע הישראלים תמיד יהיו חפיפניקים בניגוד לאירופאים המקצוענים. מלך.

15. Roma מנהלים

שאלה,

למה מכבי לא בוחרת בהשקעה מירבית בזרים וישראלים בינוניים מינוס? הרי רוב הקבוצות שזכו באליפות למעט מכבי לא בדיוק התפארו בישראלים הכי טובים שיש לכדורסל הישראלי להציע.

המשוואה שלי אומרת:
    3 זרים איכותיים ו-2 ישראלים בינוניים > 3 זרים בינוניים\1 איכותי ו-2 ישראלים מצויניים.
    בסופו של דבר אם תשיג 6,7 זרים איכותיים אתה תצליח באירופה, אין חוק רוסי ובנוגע לישראליים והליגה הישראלית, אפשר לקחת אליפות גם עם אבי בן שימול ואלישי כדיר בתור ישראלים בכירים. לא חייב לשלם לאליהו, יוגי ופניני את הסכומים שהם דורשים.

כמובן אני חושב שרק מכבי צריכה לפעול ככה, היא יכולה להשאיר את הזרים שלה והיא משתתפת במפעל הבכיר באופן קבוע.