מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי בדרך להפסד מביש נוסף בדרבי. בעונה הבאה פדרמן הבטיח 12 שחקני יורוליג. אולי גם הנהלה חדשה?

2. DRORIKO Member

כן פדרמן תעלה מחירים!! אתה לא מפחיד אותי!! על אפך ועל חמתך אני אקנה מנוי!!

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לפחות התפנה לי השנה זמן כשאני לא חלק מהגועל נפש הזה. מילא להפסיד כשמשחקים כדורסל, אבל כשמרכיבים קבוצת נגרים הדבר האחרון שאפשר לעשות זה להתפלא למה מה שהלא יוצלחים האלו מנסים לעשות אמור להקרא "כדורסל". מביכים.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הכי הזוי מבחינתי זה שאני כבר לא מצליח להסתיר את שמחתי בשביל ההנהלה. הם מחרבנים את הקבוצה, לא לומדים מטעויות, הופכים את האוהדים לאויביהם הכי גדולים אז עכשיו אני צריך להתרגש מעוד ביזיון? לא, יותר מזה, אני מאחל להנהלה שירושלים תקח אליפות. הם בישלו את הדייסה הזאת, שיהנו לאכול אותה.

idans10 אוהב/ת את זה.
  5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הנדריקס חתם

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://one.co.il/Article/15-16/2,620,1219,0/266859.html?ref=hp

אוקיי, אז צרפנו את הנדריקס. כרגע זה נראה כמו לשים פלסטר אחד על מלא פצעים...אני חוזר על דבריי, בשביל ההנהלה אני מקווה שלא נזכה באליפות כי הדבר רק יחזק את האנשים בראש הפירמידה. את השנאה של אנשים שלא אוהבים את מכבי כבר אשים בצד, אבל יש בי המון כעס על מה שקורה בקבוצה שאני אוהד. אני לא צריך לקרוא את מה שפיני גרשון אומר, מבחינתי גם לו כדאי לשתוק פעם. האיש לא טלית שכולה תכלת ואת השנאה הפרימיטיבית שלו למכבי כבר שמעתי בשידורים שלו כפרשן. אני שם פס על הראיון שלו.

אין כרגע הרבה מה לעשות, המצב על הפנים. בקיץ יהיה זה מבחן בשביל ההנהלה. אם שוב נקבל עונה שכזאת אני מקווה שהאולטראס יכוונו את החיצים שלהם למקומות הנכונים.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הנדריקס מגיע בראשון. החוזה 800 אלף דולר לשנה ושליש (מה שנותר מהעונה). חוזה מאוד נמוך יחסית לסנטר שמשחק 6 שנים ביורוליג. זה מריח כמו עוד שחקן פצוע (גם היו טענות שיש לו איזה "פציעה מסתורית" בקרסול..)

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיצר, איזה פלסטר מביאים בשבילו? נראה לי בזבזנו את כל החבילה העונה.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה מריח כמו עוד חוזה לנגר. אני מאוד מעריך אותו כשחקן וחושב שבתור גבוה משלים יכול היה לתרום לנו רבות. אז ברור שהשנה הוא ככל הנראה יהיה המוביל כי כל השאר לא דומים לכלום, אבל כסנטר מוביל זו משכורת גבוהה מדי עבורו ומן הסתם הוא גם רחוק מלהיות כזה ונמוכה מדי עבור סנטר באמת מוביל שמכבי חייבת כדי לנסות ולחזור לצמרת.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתם רציניים ? 800 אלף דולר לשנה ושליש? כלומר באיזור ה600 אלף דולר לשנה (הבאה), זה נראה לכם שכר גבוה לסנטר יורליג? הרנקינג השני בקבוצה שלו העונה בספרד? זה קצת יותר ממה שעושים פניני ויוגב. גוסטבו איון הסנטר לא יותר מנחמד של ריאל עושה 1.8 מיליון לעונה. סלוטר מרוויח בדארשפקה מיליון דולר לעונה (והנדריקס ממש לא פחות טוב). זה ממש לא סכום רציני.

לדעתי הוא פשוט פצוע.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מי זה ״אתם״, אני דיברתי על חבילת פלסטרים בכלל.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

היה נדמה לי שמתייגים פה את זה כעיסקה יקרה, ותאמינו לי, היא לא באופן מפתיע מאוד.
    שנה הבאה יש לי סנטר מחליף נחמד מאוד באיזור ה-600 אלף דולר. זה בסדר גמור. העונה? דפוקה כך או כך, אז זה לא באמת משנה.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

:blink:

ארז, בד"כ הבנת הנקרא שלך טובה יותר. שכר גבוהו בשבילו במידה ובונים עליו כסנטר מוביל. או בשורה תחתונה, אם אתה בונה עליו כסנטר מוביל לשנה הבאה (השנה הנוכחית מתה), כדאי מאוד שתתכונן לעוד עונת יורוקאפ. רוצים לכוון לפיינל פור יורוליג? תחתימו סנטר מוביל ב-2 מ' יור פור גאד סייק! רוצים להסתפק בעוד דאבל ישראלי ובמאבקים בשמינית גמר היורוקאפ? 800 א' דולר לשחקן כמו הנדריקס זה יותר מדי, אפשר להסתפק בחצי למונרו מראשון ותקבל את אותה התפוקה.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אף אחד לא בונה עליו כסנטר מוביל בשנה הבאה זה אני מבטיח לך.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

וזה בדיוק מה שאמרתי. שכסנטר מחליף זה בסדר, אבל מי אמר לך שאבן את ווייצ'יץ' את מזרחי את פרדמנ'ס בע"מ לא בונים על הנגר הזה כסנטר מוביל?? אתה בטוח שלא בונים עליו? כי אני כבר ראיתי החלטות הזויות בהרבה שההנהלה הזו קיבלה והעבירה.