מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הנדריקס סוחב פציעה ממלאגה. נו באמת, אם היה כשיר, היה מוחתם? זאת בכל זאת מכבי.
    הקריקטוריה האמיתית היא עניין דווין סמית'. גלדסטון רושם ששבוע הבא הוא הוא כבר ישחק, בשאר המקומות רשום שהוא ואמבקווה יעדרו עוד 3 שבועות.

מכבי פשוט גרועה בהלתחמק ולהגיד - הם בריאים אבל אנחנו שומרים אותם עוד קצת. אם היה אפשר להקפיא את הברך של סמית עד הפלייאוף היו עושים את זה.

אף זר לא אמור להמשיך בין אם זה טבק או ארז או השד יודע מי. רק סמית' (בגלל החוזה) ואולי ותלוי מאוד בסיום העונה - אמבקווה. אבל כל השאר מזמן החרב נחתה עליהם. לא רוצ'סטי, לא רנדל, בנדר כמובן, אופייבו ....

2. Roma מנהלים

זה רק אני או שמאז שהסקאוט של הסאנס\וואטאבר יושב ביציע בהיכל אז בנדר נראה כמו שחקן ראוי?

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אז בוא אני אגיד לך משהו - אנחנו מאוד מורידים מחשיבות ה-4 שהופך לתפקיד מאוד מכריע בכדורסל היום. עלינו עם רנדל כמעט מחצית שלמה נגד אשדוד וזה היה צמוד (אפילו יתרון להם). אז רנדל שמר והקשה עליהם - אבל היה לנו פקק רציני בקליעה מבפנים. ואין בעיה לצאת לקלעים, רנדל וריצ'י /אופייבו פשוט לא קולעים.

ואז הגיע בנדר. ושוב כמו נגדכם פתח את הצ'קרות משלוש והתחיל את הריצה שגמרה את המשחק שלשום. נכון, נגדכם זה נעצר אחרי רבע אחד (2 שלשות ועוד 2 עמוק ) אבל לא היה לכם פתרון ואת הרבע ההוא מכבי סיימה כמדומני עם פלוס 7 או 5. אז נכון, זה לא כרגע מתאים למכבי ההבלחות שלו פעם ב.... אבל פוטנציאלית אני קצת מתחיל להבין איך חצי מהמומחים בנ.ב.א מריירים על ילד בן 18, 2.15, שזורק שלשות בכזאת נינוחות.
    לגבינו, דווקא בדקות (המעטות) הטובות שלו אתה מבין כמה שחקן יציב וטוב בעמדה הזאת (אי אי אי...דיוויד בלו..) היה הופך את העונה שלנו פלאים אפילו עם אונאוקו או פבראני....

4. Roma מנהלים

זאת בדיוק הנקודה ולכן אני לא מוכן לשמוע על לוותר על דאנקן שהוא פשוט שחקן נהדר. יד רכה מכל הטווחים בלי קשר למסה פיזית רצינית בצבע. רק חבל שעד עכשיו הוא לא מצליח להתחבר\להשתלב בקבוצה.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

"מי שמפנטז על קווינסי מילר באפריל - יתעורר עם שגב וצ'וברוביץ' באוקטובר".

ארז "הרצליה עד קצה הרחוב וגם זה בקושי" מפורום אייסוקר, 2016.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילר יהיה האיש שלדעתי אמור להחליף את דווין סמית'. שחקנה של הכוכב האדום בחור אתלטי, יותר מדווין אבל, יש לו קליעה קצת מוזרה. אחחח, בנתיים אנחנו עוד בעונה הכי גרועה שאני זוכר את הקבוצה. הסבל עוד לא נגמר...

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מילר הוא 3-4 והוא חלום רטוב על גבול הפורנוגרפי. מה שהוא עושה השנה זה ללקק את האצבעות . והוא עוד טרם מימש את מלוא הפוטנציאל שלו. אבל יש לי הרגשה שהוא לא יבוא..

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גמרתי להתעסק בספקולציות. תודיעו לי שהעסק חתום ונעול. אם נצטרך לעבור על כל מי שמכבי "סימנה" רק בשנה האחרונה ובסוף לא הגיע, נוכל לפתוח דיון חדש עבורם.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

???? ????? ???: ????? ???"? ?? ???? ?"?

אני נקרא פה מצחוק. סוני ווימס, קווינסי מילר, רנדלוף. סבבה, אז הקבוצה של השנה הבאה אמורה בכלל להתחרות על המערב עם גולדן סטייס עם כן ולסיים את עונת 16/17 עם אפס הפסדים בכל המסגרות בערך.

למה יש לי הרגשה שאף אחד מהם לא יבוא..

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם העונה אנחנו סובלים מהקבוצה עצמה אולי אנחנו יכולים להנות טיפה מהשמועות....אני ממש לא יודע מה יקרה בקיץ, אבל קשה לי לחשוב שההנהלה עדיין יושנת. ברגע שירושלים עלולה לזכות באליפות שנייה ברצף והאדון אורי אלון חושב שהוא הבעלים הכי גדולים בעולם, מכבי צריכה לעשות משהו בשביל להחזיר את ההגמוניה.

אני כרגע רק יכול לפנטז על סוני ווימס במכבי....

12. Roma מנהלים

בשבילכם אני מקווה ששוב לא יבנו עקום ויביאו לכם 3 שחקנים טובים באותה עמדה. שיתחילו בתכנית רכש שכוללת קודם כל סנטר בכיר.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתרים השונים מדברים על צירוף של מאייק צ'ירבס וקווינסי מילר. גם מאמן קובאן שמכבי רצתה אחרי פיטורי גודס בתמונה לעונה הבאה. בסה"כ נראה שההנהלה עובדת ואולי למדה מטעויות העבר שלה. עם שחקנים כמו צ'ירבס ומילר אנחנו יכולים להתחיל לצמצם פערים מהקבוצות הטובות באירופה. ברור גם שבארץ ירושלים תצטרך להתחיל להזיז את התחת אם ברצונה להמשיך להיות ה'אלטרנטיבה'.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני אומנם כותב רק ציניות מהתסכול לאורך כל העונה, אבל אני באמת התכוונתי בשיא הרצינות שאני לא מתכוון להתייחס לשום פירסום עד שזה לא נסגר. לכן, ממש לא הייתי ממהר להגיד שההנהלה כנראה עובדת ולומדת מטעויות עבר. אשתקד חשבתי כך. לאחר העונה המזוויעה הזו (כן, גם אם ייגמר בטריפל) ששום לקח לא הופק מאשתקד, אני ממש לא ממהר להצהיר כלום לגביהם. כשיחתימו שחקנים בעמדות הנכונות, כשיביאו מאמן ראוי, רק אז נוכל לראות אם אכן משהו זז שם. וכמו שזה נראה, אורי אלון לא צריך לעשות כלום בשביל לקחת עוד תואר. מכבי מפסידים את התארים מבלי שהוא יתאמץ.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעט סולד מהעובדה שממשיכים לחפש שחקנים ואפילו מנסים להחתימם כאשר איננו יודעים אפילו מי יאמן בעונה הבאה.

זה לא רק רלבנטי למכבי ת״א בכדורסל, אגב. זה משהו שאני מציין באופן כללי.

idans10 אוהב/ת את זה.