מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חחח דובי פיק הוא הכתב שמביא את הידיעות שאתה רואה בOne בכדורסל. יש לו טוויטר פעיל ונחמד שמתעסק המון בכדורסל אירופאי בכלל ומכבי בפרט.
    https://twitter.com/iamdpick

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה שכבר מצביע על רמתו :) אבל בסדר, זה לא שהקולגות שלו למקצוע טובים יותר.

בכל מקרה, סליחה שי, לא יקרה יותר :p. סתם חשבתי להשתעשע טיפה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ynet נשיא הכוכב האדום יוצא נגד מכבי ת"א - ספורט

הדברים האלה קורים בכל מקום. אין מה לעשות, קבוצות עם יותר כסף ממכבי גונבים לנו שחקנים, אנחנו עושים את זה לקבוצות פחות עשירות. אם הצמד עשה משהו נגד החוק אז יול"ב תעניש אותנו, אם לא אז בפעם הבא הנשיא לא יאפשר לנציגים שלנו להכנס למשחקים שלהם. ואז? למכבי אין את הכלים להגיע לשחקנים? שוב, אני לא נאיבי, איבדנו בשנים האחרונות מספיק שחקנים טובים לקבוצות עשירות באירופה. אפשר לחשוב שקבוצות כמו ריאל, ברצלונה, היווניות והרוסיות הגדולות לא מתנהגות ככה.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הדבר הכי חשוב שהוא אמר - הפרובוקציות של מכבי עזרו.

כלומר - צירבס ומילר שלנו. זה כבר חדשות טובות מאוד.

5. Roma מנהלים

אין מה להתרגש, קורה בכל העולם וברוב ענפי הספורט.

אני ממליץ לצ'וביץ' לבוא בתלונות לשחקנים שלו אם כבר שבחרו להתעסק בעונה הבאה עכשיו ולא לחכות לסוף העונה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה אתם בכלל מתייחסים לסרבי השיכור? סתם ממורמר מאז האינסידנט הקודם. בכל מקרה, בהמשך למה שארז כתב, זה ככל הנראה סוגר את השמועות על צירבס ומילר. בהנחה וגם ווימס מגיע, אנחנו צריכים להמתין לרכז זר ולפאואר פורוורד משלים ואני שלם עם הקבוצה.

רכז זר / מקל / יוגב (הייתי מוותר על אחד מהישראלים בשביל רכז בעל שם)
    לנדסברג / ווימס / דגן
    דווין/ ווימס / פניני
    קווינסי / שגב / מ'באקווה (מוותר על האחרון ומביא פאואר עם קליעה מבחוץ)
    זירבס / הנדריקס.

זו לא קבוצה לפיינל פור (אלא אם באמת יגיע רכז מאוד בכיר) אבל כמו שארז כתב, זו קבוצה שצריכה לצמצם את הפערים הגדולים שהשנתיים האחרונות השאירו ועם הפואמט החדש של היורוליג זה יהיה עוד יותר קשה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חוזר ואומר - אחד מהזרים הגדולים ביותר ששיחקו בצהוב ושום סיומת גרועה לקריירה שלו לא תשנה את זה. מלך!

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פשוט לחכות שיגמר הסיוט הזה. אין יותר מדי ברירות. זה ממש הזוי מה שקורה פה. ראיתי את מילר אתמול נגד צסק"א ואני אופטימי. איתו ועם ווימס נראה אחרת.

עד אז - סבל מתמשך.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160419/edc153db1b6fb9be3ce828106547d8fd.Xxx
    היום לפני 16 שנה. לא יד אליהו 2004 לא צרפת לא מוסקבה ולא מילאנו( עם כי נותן פייט) - לטעמי הפיינל פור הכי מרגש של מכבי , שהגיעה אנדר אצ'יברית עם מעט סיכוי שנתנו לה נגד בארסה. עונה הכי בלתי נשכחת שלי. יום שישי אי שם באותה עונה ילדים מפגרים בכיתה ד מסתובבים בקניון שבעת הכוכבים אוכלים פיצה דוחה ומושכים לבנות בצמות ופתאום משום מקום אריאל מקדונלד מגיע לקנות כרטיס לסרט....קפצנו כמו משוגעים כל אחד עם האנגלית הכי עילגית שהוא יודע והוצאנו חתימות.... הסידרה עם פאף (בכיתי בטירוף אחרי המשחק השני). שבוע שעבר פניני התראיין איפשהו ואמר שהיה מאלה שהלכו לישון ליד הקופות לפני משחק 3....ועדיין לא השיג כרטיס. הפיינל פור שפוצל לשני ערוצים עד היום לא ברור למה. ההליכה של סהר ברגל לגמר...בריסקר מצמק מהפינה רק 3 ליוונים. ואז הנסיך שדווקא הוא...למה דווקא קטש....

מיליון סיפורים. אה כן, דאלאס קומג'יס לה לה לה לה!

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/16
    אלעד ו-idans10 אוהבים את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנה שלאחר מכן (2001) הייתי בפיינל פור בפריז הנפלאה. אחת החוויות הספורטיביות הגדולות שעברתי כילד קטן. אתה מסתובב בפאקינג פריז והכול צהוב. רק אז אתה מבין כמה הדבר הזה שנקרא מכבי ת״א הוא כל-כך גדול. כמובן שלחזור כאלוף רק הפך את הכול למתוק יותר.

ואומנם לא פגשתי את מקדונלד בקניון שבעת הכוכבים, אבל יצא לי במקרה להצטלם איתו במגדל אייפל. גם זה בסדר.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים עם ארז לגבי הפיינל פור המרגש (הטוב מקצועיית היה כמובן 2004 - קבוצת הכדורסל שהכי היה כיף לראות בהיסטוריה של אירופה לטעמי). אני ראיתי את המשחק הראשון ולצערי נאלצתי לעלות ללבנון יום אחרי, מה שהצריך ממני רק לשמוע ברדיו את המשחק השני כשאני ממתין לשיירה (כן כן, אני יודע, אני זקן). סידרתי את זה כך כדי שאוכל להגיע הביתה למשחק המכריע ואכן השיירה חזרה שנקבעה לי היתה ליום שלישי (יום המשחק), רק שעם המזל שלי היא התעכבה והיתה אמורה להגיע לקראת הערב ולי עוד יש נסיעה לעשות מקריית שמונה לחולון. בסוף פשוט התחננתי לליבו של ראש שיירת המרצדסים (השיירות שהיו מורידות מלבנון את הבכירים) ואיכשהו תקעו אותי באחת מהן. לקריית שמונה הגעתי בחמש אחה"צ ומשהו כמו 10 דקות לפני פתיחת המשחק כבר הייתי בבית. הכל היה מושלם אחרי שהסתיים המשחק והעפלנו לפיינל פור אחרי 9 שנים. איזה געגועים לקבוצה הזה שלא רק היתה עם לב ענק, אלא היתה גם של האוהדים בימים שההנהלה היתה הכל חוץ מאטומה כמו היום. מוותר על תארים כדי שיחזירו לי את הקבוצה לפני ההתמסחרות המגעילה.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רק מראה על המצב העגום שהקבוצה הגיעה אליו. אני באמת ובתמים חושב שלהנהלה אין באמת מושג עד כמה עמוק הם הכניסו את העגלה (תרתי משמע כיום) לבוץ.