מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. DRORIKO Member

טוב אז קבל את סליחתי. מחקתי את ההודעה הפוגענית.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכול ברוח טובה, לא נפגעתי. זה לא שנשרף לי התחת עכשיו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בלעדי! ההצעה והתגובה של בלאט:

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160517/5a8904ca7e1d9a7a7f0f1a95065d0587.Xxx

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היו צריכים להציע לו שני מסלולי אימון: היקר יותר לכל התקופה והשני, שיאמן רק באירופה בלי הליגה המקומית.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אופייבו, סמית' ובנדר לא נרשמו למשחק היום
    #יש_סיכוי_לסוויפ

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מטרה חדשה: מכבי תל אביב פנתה לפורוורד דניאל תייס
    כל השמות הנוכחים שעולים הם מחליפי 4-5 קלאסיים. גם תייס וגם הבחור מקובאן שברח לי את שמו. נדמה שמכבי כבר נעולה על מילר 4 וצירבס 5 ועכשיו מחפשים לגבות אותם. ורצוי בשחקן שיכול לשחק בשתי העמדות.

תייס שחקן נחמד. כמו רבים וטובים הוא לא חזק מדי בשביל 5 ואין לו קליעה יציבה בשביל 4 מוביל, אבל הוא יכול לשחק בשתי העמדות בצורה טובה. אני בעד, אך עדיין חושש מאוד מעמדת 5 של צירבס ואמבקווה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשו לי לשאול אתכם משהו. ראיתי הערב את החצי השני. הנהלת מכבי נכשלה באמת העונה בצורה חסרת תקדים, אבל מה הקטע עם בנדר? חוץ מאתלטיות אני לא רואה שום דבר מיוחד. האם לא היה בכלל חכם לתת לבחור רק לשחק בליגה? נו טוב, עם סגל כזה מסכן ופציעות עד להודעה חדשה אולי לא צודק לשפוט את הילד. בכל מקרה מכבי לדעתי שוב נכשלה עם פרוספקט צעיר. אחרי מאצ'בן ופלניניץ ציפיתי לטיפה יותר מבנדר. אני מתקשה להאמין שאחרי הדראפט הוא לא יחזור לאירופה בשביל לשחק פה עוד מספר שנים.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכבי תל אביב תפתח במו"מ עם מאמן באמברג אנדראה טרינקיירי - וואלה! ספורט

גם אופצייה טובה, מאמן שמאוד אהבתי עוד כשאימן את קאנטו. בעיקרון הייתי מעדיף מאמן אירופאי בכיר ורצוי עם ביצים, אבל זה משהו שההנהלה לפחות בזמן הקרוב לא תביא עקב 1. כסף ו-2. הרצון להמשיך ולהכתיב למאמנים ולהנחית שחקנים לפי רצונם. מאחר ואני לא רואה שום מאמן ישראלי פרט לבלאט שמתאים לתפקיד, אז מאמן אירופאי ורצוי בעל ניסיון זה מה שאנו צריכים.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מת עליו. מאז קאנטו, כמוך, פשוט מאמן נהדר לדעתי. כמובן שבלאט מבחינתי הוא ה-איש. אבל אם לא הוא אז אין לי בעיה עם טרינקיירי. העניין הוא שוב...מאמן כזה שיבוא ויתקל ב"קובעים" האמיתיים פדרמן וניקולה, אז לא תודה.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

12. Roma מנהלים

לא מאמין לך ארז, מחתימים 4 מחליף בסכום גבוהה וישר אתה חושב על חצי הכוס הריקה. העונה הזאת עשתה לכם רע מאוד אני רואה.
    אולי מקצצים בגארדים אחרי שנים של הזנחה בצבע.

בכל מקרה שום דבר לא סגור עדיין אבל שחקן טוב. אם אני הייתי מכבי תל אביב הייתי מנסה לבדוק את דאנקן מאצלנו, אצלכם הוא יכול להתברר כבינגו רציני.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קודם כל לא החתימו, דבר שני - לשלם עבור 4 מחליף ביי אאוט של חצי מיליון דולר זה משהו מאוד לא אופייני למכבי, גם לזאת שזכתה בגביע אירופה.

14. Roma מנהלים

מסכים אבל אולי יש שינוי קטן בנהלה בכל זאת לא היינו רגלים בשנים האחרונות לשמות כמו ווימס, זיברס ומילר או שאני טועה? לא יודע מה איתך אני רואה כן שינוי בגישה ועליית מדרגה בשחקנים שמועמדים להגיע.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חושב שזיברס ומילר הם באמת שמות של מכבי קלאסית לטוב ולרע. מילר זה סטייל אידסון שהתחיל להתפוצץ בוילנה ומכבי מיהרה לסגור לפני שכולם קופצות. זירבס הוא סנטר נחמד שעשה סיבוב ראשון גדול אבל בסיבוב השני + בשאר העונות מדובר בסנטר די מוכר שלא נחשב לוואו גדול. לא משהו שפתאום מכבי לא יכלה להשיג. ואני באמת לא מבין מאיפה ההתלהבות הגדולה. זה הימור נחמד של מכבי שאני בספק אם יוכל להחזיק צבע לבד. הוא, לדוגמא לדעתי, לא יותר טוב מהולמן בהרבה. אולי מעט כי הוא קצת יותר נייד ופחות חור בפיק אנד רול.

ווימס מסתמן כבאמת משהו מחוץ לקופסא.