מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, הדברים צריכים להתחבר, אבל אחרי עונה כה קשה אני באמת חושב שאין הרבה סיכוי שמכבי שוב תהיה כל כך חלשה. אני צופה בליגה קרב מעניין עם ירושלים. באירופה אני מקווה שנוכל להגיע להצלבה. פיינל פור זה לדעתי מוקדם מדי.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זו אכן החמישייה האירופאית שלנו - לגבי הליגה זה לא אפשרי מפאת חוק רוסי.

צירבס היה הסנטר המוביל של הכוכב האדום בשנה שעברה - עם תצוגת שיא מול אריות אירופה בשלב הראשון. אפשר לומר שזאת הייתה שנת הפריצה שלו. בסיבוב השני ובפלייאוף נגד צסק"א טיפה ירדה בממוצעים שלו. סנטר פיזי עם נוכחות בצבע, לא אתלטי ולא קופץ במיוחד אבל כזה שאם יקבל את הכדור במקום הנכון יעשה נזק ליריבה. שומר סביר.

סילי - המחליף לעמדת הקלעי. שחקן סולידי שנע סביב ה-9 נק' למשחק בגראן קנריה שהגיעה לגמר היורוקאפ ובליגה הספרדית. אמור לתת הגנה קשוחה. סוג של שחקן משלים שאמור לתת מנוחה לשחקנים הבכירים.

ראד - טיפוס מעניין וסימן שאלה גדולה. שיחק בעמדת 4 בארה"ב, עבר לרוסיה ובנינז' שיחק בעמדה 3. לוקח המון זריקות, קולע לא מעט (מעל 15 נקודות ביורוקאפ, נבחר לחמישייה השנייה) אבל גם מדובר באישיות לא פשוטה. מיועד לעמדת ה-4 במקום מילר.

מילר - אחרי רנדלוף (שהלך לריאל מדריד) מדובר בשחקן בעמדת ה-4 הטוב באירופה. גניבה אדירה של מכבי. שחקן ורסטילי, שומר טוב מאוד, חוסם, קליעה טובה מרוב הטווחים (טיפה פחות משלוש). אתלט מעולה. אבל כל זה לא רלוונטי אחרי שקרע רצועה ויעדר שנה.

זהו נראה לי. מחליפים (למקל - אוחיון, לנדסברג וסילי לגאודלוק. פניני וסמית' לווימס. אלכסנדר לראד. וכמובן אנחנו מצפים לעוד סנטר מחליף שיגיע). כמובן יהיו הרבה הרכבים השנה - מכבי הולכת לעונה מאוד ארוכה בסדר גודל של 80 משחקים לעונה.

de Middenweg ו-JohnTerry26 אוהבים את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ברוכים הבאים, ויקטור ראד !

4. zivmay Member

ויקטור ראד נראה כמו שחקן מאוד מוכשר, שמשחק בקצב מאוד מאוד גבוהה.
    יכול להוות בעיית מצ'אפ לכל שחקן באירופה בעמדה מספר 4. יש לו יכולות דריבל, קליעה, הוא מהיר ואתלט גדול. השאלה אם הוא יצליח להבין שהוא מגיע לעמדת מספר 4 ולא להיות זה שמוציא את כל התרגילים לפועל, סטייל לברון ג'יימס.
    סה"כ שחקן מעניין, שהצטרף לסגל לא פחות מעניין.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי זו בדיוק השאלה הכי חשובה: האם הוא יכול להשתלב בקבוצה שבה הוא לא תמיד יהיה האיש המרכזי? לא התלהבתי ממנו במשחקים מול מכבי לפני עונה כי הוא פשוט המשיך לזרוק באחוזים לא טובים. נראה מה יהיה, על הנייר הוא יכול בהחלט להיות שחקן מעניין בעמדה 4, אבל לא אופתע אם ישחק גם 3.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רשימת המספרים המלאה:
    0 – אנדרו גאודלוק
    3 – ויקטור ראד
    4 - די.ג'יי סילי
    6 – דווין סמית
    7 – תומר זלמנסון
    8 – דגן יבזורי
    9 – גל מקל
    10 – גיא פניני
    11 – איתי שגב
    12 – יוגב אוחיון
    13 – סוני ווימס
    15 – סילבן לנדסברג
    21 – עמית עבו
    23 – ג'ו אלכסנדר
    30 – קווינסי מילר
    33 – מאיק צירבס

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קולטון אייברסון יהיה הסנטר המחליף.
    רושם ראשוני? בחור בגובה 2.13, זריז בשביל גובהו. מזכיר בטיפה את אנטה טומיץ'. כמובן שלא צריך להשוות. מבחינתי יש למכבי אחלה סגל, שישארו כולם בריאים ואז אני אהיה שמח...

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא נגר רציני שי...זה נכון שמייעדים לו תפקיד שולי, אבל אפשר היה לצפות לקצת יותר. לא אכפת לי מקליעה (יש מספיק כישרון בקבוצה הזו) אבל לפחות אחד שהוא ריבאונדר וחוסם. אייברסון לא חוסם, ריבאונדר סביר...

לא החתמה מספיק טובה לדעתי. אבל שיהיה בהצלחה.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ONE - מספר 1 בספורט

האם הכסף נגמר? אם ככה באמת המצב אז למה בכלל הביאו אותו? בסה"כ נראה שיש לנו קבוצה יותר טובה מלפני שנה, אבל שום מחתימים שחקן שכנראה לא יוסיף דבר. לא ממש מבין את ההגיון פה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית במשחק הראשון של מכבי בטורניר דיאמנטידיס. פאו מובילה בהפסקה 47-32. לגמרי לא צריך לקחת את המשחק הזה ברצינות. רואים בבירור שפאו משחקת במאה אחוז רצון. מכבי די מטיילת על המגרש. ביחד עם השופטים המקומיים שנותנים מדי פעם מתנה לפאו אז זה המצב. זה אך ורק משחק אימון ותו לא.
    דברים חיוביים מהחצי הראשון:
    - מאייק צירבס
    - פניני

דברים שליליים:
    - הגנה רכה
    - בעייה בריבאונד
    - איבודי כדור בהתקפה

נראה מה יהיה בחצי השני.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף משחק: 78-68 למארחת.
    בסה"כ ראיתי דקות טובות. מפתח הניצחון של פאו היה באיבודי הכדור. 18 מול 6.
    פניני, צירבס וראד עם משחק טוב כשמולם ווימס, ודווין סמית' עם משחק מחריד. לדעתי ווימס יהיה בסדר כי הוא לקח הרבה זריקות נוחות יחסית, אבל דווין סמית' באמת נראה איום ונורא. מתי לאחרונה זרק שני איירבולים? לדעתי הבחור היה צריך לפרוש, זה יהיה באמת מביך אם זה ימשיך ככה.

אז ללא גאודלוק וסיל מכבי היתה די חסרת אונים מול מארחת ששיחקה בבית בשביל אחד מסמלי הכדורסל היווני. אני לא מתרגש מההפסד. מחר יום ומשחק חדש.

12. Roma מנהלים

משחק סתמי בשביל מכבי ולא הייתי שום דבר בנושא השלילי. זיברס הפתיע חלק מאוהדי מכבי, ממהכרות שלי איתו אני בטוח שהוא הולך להיות הצלחה.

de Middenweg, לא הייתי מספיד כל כך מהר את דווין סמית', למעשה אני בטוח שהוא יטפס לאט לאט בהירכריה ושוב יהיה סוג של שחקן מפתח.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    בהחלט אהבתי לראות שיש לנו שוב סנטר אמיתי בקבוצה. הגרמני הראה דברים טובים. אייברסון קצת פחות, אבל בסגל הזה אולי פחות חשוב הנקודות של הסנטר המחליף.

לגבי דווין סמית'. מה שאולי בעיקר מדאיג זה הבריאות שלו. מבחינתי שאלת המפתח היא אם שחקנה הוותיק של מכבי לא ייעדר לחודשים כפי שקרה בשנתיים האחרונות. אתמול ראו שהוא חלוד בצורה נוראית. זה לא היה כמו ווימס שפשוט החטיא בגלל חלודה. אני מאד אוהב את דווין ולכן אני מקווה שאתה צודק.

נ. ב ויקטור ראד שם אתמול דאנק פוסטר נהדר. ג'יימס החזיר באחד יותר מרשים, אבל לדעתי נראה עוד דברים כאלה מהפאוור פורוורד. הוא פשוט הביך אתמול את בורוסיס.

Roma אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, מכבי מנצחת את ברצלונה ודווין סמית' עדיין לא פרש... ללא ווימס וגאודלוק שהם על הנייר השחקנים הכי טובים שלנו, אנחנו מנצחים את ברצלונה. הקבוצה הספרדית מובילה ברב המשחק, אבל רבע אחרון נהדר נותן לנו את הניצחון. אני ראיתי רק את החצי הראשון, אבל אם נשאר בריאים אז מעניין אותי לדעת עד כמה רחוקים נוכל להגיע. בעיניי אנחנו עדיין לא עם סגל של פיינל פור, אבל ניצחונות כמו היום מראים על פוטנציאל מסויים. בסה"כ לא צריכים להגזים, אבל שחקן כמו ויקטור ראד לא היה לנו לפני עונה.

ניצחון נחמד על חברינו לשעבר טייריס ויאללה ממשיכים הלאה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/16
  15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אייברסון עם 10 ריאונדים בכל משחק ב15 דקת בערך..... ראד נראה התקפית מצויין. כישרון גדול.

סביר לגמרי המצב.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk