מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. zivmay Member

פשוט בזיון. אין מה להגיד, קבוצה עם המון כשרון, אבל ללא דרך.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

דווקא היה איזה חודש שמכבי התחילה להגיע לממוצעים של 90 נקודות והיו שאמרו שהנה התקפית חזרו להיות מכבי השמחה, ואז מגיעים שני המשחקים האלה ושוב זה נראה רע.
    העניין הוא שמכבי הגיע למצב שגם אם היא שוב תגיע ביכולת טובה יותר למשחקים הבאים, אני בספק אם זה יספיק במשחקי החוץ הקשים שנשארו לה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שי שאני די מיואש. מכבי סידרה לעצמה שוב חיים קשים/בלתי אפשריים דווקא אחרי ניצחון ביוון. משחקי בית מול אנדולו ובאמברג היו צריכים להסתיים ב-V. לי יש הרגשה שהכל התחיל כשגאודלוק שוב הבריא. משהו לא עובד, בשני צידי המגרש. אני ממש לא יודע מה יקרה בתקופה הקרובה, אבל מד הלחץ שוב הגיע למקסימום.

4. Roma מנהלים

אני אמור להיות שמח בכישלון של מכבי אבל אני לא כי פשוט לא אכפת לי מהצהבת הזאת אבל כואב לי על האוהדים.

סוני ווימס? קשקשן גדול. חלק גדול יש לבחור בבצורת של צסק"א בשנים שלו שם.
    גאודולוק? יש סיבה מדוע המאמן הגדול באירופה השאיר אותו בחוץ.
    מצחיק ששני השחקנים האלו לא מצליחים לשחק ביחד ובעצם הורסים את כל מה שתיכננו האנשים בראש הפרימידה.

אם היו שואלים אותי לגבי מכבי בתחילת העונה לגבי הסגל ושיטת המשחק, הייתי אומר שקבוצה כזאת יכולה לזייף טיפה בהגנה עם התקפה כזאת מרשימה אבל כנראה שגם החלק החזק של השחקנים האלו לא כל כך חזק. רמי הדר לא מומחה להגנה? כי לא עובדים על כלום בקבוצה הזאת. שמירה מחפירה, כל קבוצה שמגיעה להיכל קולעת באחוזים מטורפים, לא כי ההיכל מגרש קל אלא פשוט משחקים מול קבוצה שהולכת בהגנה.
    חצי מהשלשות של מלי היו חופשיות לגמרי ויותר סטייל חימום לפני המשחק מאשר משחק חוץ ביורוליג. לא רציני.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה שהכי עצוב לי בסיפור של מכבי זה שפשוט לא אכפת לי מהקבוצה יותר. היום עוד לפני תחילת המשחק פשוט קפצתי למכון כושר כי היה לי חשוב יותר ולא מצאתי גם ככה זמן אחר. פעם משחק של מכבי באירופה היה קדוש עבורי ואני מדבר בתקופות הרבה יותר גרועות מעכשיו. לא אכפת לי כי להנהלה בעצמה לא אכפת מהאוהדים הבאמת אמיתיים ומסורים של הקבוצה. חשבתי שאני אצליח להתגבר על ההתמסחרות המגעילה הזו אבל טעיתי ולראיה העובדה שדווקא בשנה בו כל המשחקים מועברים בערוץ הספורט כולל אירופה, התנתקתי מהכבלים...אני ממשיך לצפות ברוב המקרים אבל פשוט נהייתי אדיש לקבוצה, למצב, לניצחונות ולהפסדים. וזה הכי כואב לי.

6. DRORIKO Member

קבוצה של אפסים. שמשון ויובב, הלא הם וימס וגאודלוק שחושבים שהם כוכבי NBA למרות שאפילו בצסקא ופנר לא רוצים אותם,מאמן שרק מלשמוע אותו מדבר אתה מבין שהוא בדביל, וישראלים שעסוקים בעיקר בלהתבכיין בתקשורת. לא שבירושלים המצב טוב יותר, ממש לא, אבל מכבי מעבר לכשלון המקצועי זה מועדון שאיבד את הכבוד העצמי שלו. מה שהזבלים האלה עשו לארז לא ישכח עוד הרבה זמן.

7. yakov_y YNWA

8. Telkiyski Member

העיקר שהם שרים את ההמנון במשחקי היורוליג.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא אוהב את שירת ההימנון ביורוליג, אבל לא מבין מה קשורה ההטרלה הזו עכשיו...

בנוגע למקל, הבעתי את דעתי על האפס לא מעט פעמים ושמח שגם צדקתי. אי אפשר לרמות את כולם. זה ששיחקת בגליל וחיפה, וקצת חילקת מגבות ב-NBA, לא הופך אותך לשחקן טוב יותר, בטח לא ברמת היורוליג. אז חשבתי שהוא ואוחיון זה בערך אותו דבר, עכשיחו אני חושב שקצת עשיתי עוול ליוגב. גם לגבי צירבס אמרתי שחייבים להביא לעמדה שלו מישהו בכיר יותר כי הוא לא יספיק וגם כאן מתברר שצדקתי. אז מתי אני מקבל את המשוכרת המזויינת הראשונה שלי מהמועדון? למנה אף אחד לא רואה שם מה שכולם רואים ומצהיעים עליו מיולי? נכןו, אף אחד באמת לא יכול היה לצפות כזו נפילה, בטח לא בליגה המקומית, אבל כולם ראו עד כמה המצב לא טוב בשתי העמדות העיקריות שהן 1 ו-5. אז כן, הפציעה של מילר בוודאי ששיבשה הרבה, אבל היא לא קשורה לעובדה שאנחנו תלויים בשני רכזים חלשים ועוד אחד בינוני, במקום להביא תותח.

10. zivmay Member

30 מיליון יורו שנזרקו לפח.

11. DRORIKO Member

מכבי קבוצה טובה, פשוט יש בעיה עם היד המסיימת

12. DRORIKO Member

ויותר ברצינות, הזוי שאחד כמו פיני גרשון מפרשן את מכבי בזמן שאחד כמו הדר מאמן אותה, במצב תקין זה היה אמור להיות ההיפך. בעצם טעות שלי,הדר לא מתאים אפילו להיות פרשן

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא יודע מה אתכם, אני דווקא מבסוט. בשלבי גמילה. את ההפסד לקאשימה לקחתי פי 10 יותר קשה מאת המצב של מכבי. אולי ביום שיהיה אכפת להם מהאהודים ולא מהרולקסים שמפזרים כסף, גם אצלי יזוז משהו. מעולם לא הייתה עונה שבה הייתי כל כך אדיש כמו העונה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני איתך עידן. הגיע הזמן שההנהלה תעשה חשבון נפש. את זה אמרתי כבר לפני מספר שנים. אני לא אדיש, רחוק מזה, אבל אני כרגע אפילו לא בבית. התוצאה היתה צפויה מראש.

idans10 אוהב/ת את זה.
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה מה שטוב, לא חייבים לבזבז שעתיים. כל משחק דומה לקודמו בתוצאה, בדרך, בצורת המשחק שלא קיימת והעצבים. אז למה לטרוח?