מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא צופה כרגע במשחק, אבל לדעתי הבעיות יותר קשות. המשבר התחיל מתי שגאודלוק חזר לשחק. בלעדיו ניצחנו גם ביוון. כבר הרבה זמן רואים שההתקפה מבוססת ברב המשחק על הברקות. אין שום איש שמסדר את המשחק. לאוחיון אין את האיכות הזאת. לא ברצף של משחקים. מקל הוא העונה נער פוסטר (ובצדק). במצב שכזה ווימס וגאודלוק הם למעשה האנשים שמנהלים את העניינים. התוצאות ברורות, הצמד בנתיים נכשל כמעט טוטאלי. גאודלוק לבטח. אני באמת בשוק מהתרומה של השניים. כולנו יודעים כבר זמן לא קצר שהישראלים (גם בירושלים) לא מסוגלים להוביל קבוצה בחו"ל, אבל מכבי שוב נכשלה בבחירת זרים. לא בצורה קיצוני כמו לפני שנה, אבל עם הכסף שהעונה משקיעים זו גם לא בעיה גדולה.

בקיצור, ההנהלה צריכה לעשות בדק בית.

בנתיים מכבי מקבלת אונס ללא ווזלין... זה יותר ממביך. הדר באמת צריך לעזוב וברור ששוב נקבל קרקס של חילופי שחקנים.

2. DRORIKO Member

@de Middenweg הייתי ציני, זה פרפרזה על קלישאת כדורגל

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. yakov_y YNWA

רמי הדר מהאחרונים שאשמים במצב.
    מה אפשר לצפות מאנשים שמשלמים ליוגב אוחיון, גיא פניני ושות׳ חצי מיליון דולר לעונה חוזה לכ״א ?
    דייויד פדרמן כל מילה מיותרת, ניקולה כנ״ל.
    בנו קבוצה כמו בפוטבול מנג׳ר, ראו סטטיסטיקה של שחקנים ובנו קבוצה. קבוצת הגנה נוראית, מתערב איתכם שבלי לראות החוסם הכי טוב של הקבוצה עם 0.6 חס׳ בממוצע למשחק.
    הספינה טובעת ומי שאמור להציל אותה זה פדרמן ומזרחי, אין עתיד למועדון הזה.

אם הדר יפוטר בלי שהחלק מההנהלה תילך הביתה זה ביזיון, לגבי הישראלים, להעיף עוד העונה, הראשונים שצריכים לעזוב בסגל הנוכחי.

4. Civil Anti Madridista

רמי הדר פשוט מחכה שישלחו אותו הביתה. זה התבטא בראיון איתו באמצע השבוע, והערב באה החותמת הסופית.

5. DRORIKO Member

ממש לא מסכים. תראה אני לא מבין כלום בכדורסל אירופי,בקושי יודע מה זה פיק אן רול, אבל החבר'ה פה שיותר מבינים אמרו בקיץ שיש אחלה פוטנציאל בסגל. וימס וגאודלוק הגיעו בתור כוכבי אינטרטוטו אמממ סליחה יורוליג, על איברסון וצירבאס אמרו שהם אחלה פתרון בצבע. ושאני לא אתחיל לדבר איתך על השבחים שהרעיפו פה על ויקטור ראד.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני צופה בכדורסל כבר מעל 20 שנה, מעולם לא צפיתי במשחק בו קבוצה לא הלכה לקו אפילו פעם אחת.
    זה המשחק הכי מביש שראיתי ממכבי. יותר מתבוסות בדרבי, יותר מהפסדים לירושלים ולצסק"א. בכל שנות ה-90 היינו איומים ולא היה משחק עד כדי כך מביך. קבוצה בלי תרגילים, בלי צורה.

אני קודם כל חושב שזו בעיה של מאמן. לא רק בהגנה, בהתקפה גם כשקלענו הרבה, בתחילת השנה, לא הפעילו כמו שצריך חלק מהשחקנים - את ראד צריך לבודד ולבנות תרגילים בהם הוא מסיים בצבע ובעיקר מתפרצות, צירבס צריך ללכת גם לזריקות מחצי מרחק, וזה רק על קצה המזלג.
    זה מזכיר את הכדורגל, נורא. מי היה מאמין שמכבי הטובה ביותר תהיה בכדוריד (סיבוב מושלם! חבל שאין דיון כדוריד פעיל).

7. yakov_y YNWA

מבחינה התקפית כמובן הסגל נהדר, בשיא הרצינות, ושוב פעם הסגל לא מאוזן מבחנה התקפית בין החלק האחורי האדיר לחלק הקדמי הבינוני. רק אציין שרק אידיוט יילך עם אוחיון ומקל כרזים טבעיים, אם לא היינו שמים לב לתעודת זהות שלהם הם לא מועמדים למכבי תל אביב.
    אבל מבחינה הגנתית הסגל נוראי, כל כך הרבה שחקנים שהם חורים הגנתיים, בלי לראות סטטיסטיקה, אין חוסמים למכבי תל אביב.
    אותי לימדו, יש יום רע בהתקפה, אין יום רע בהגנה, א-ב של כדורסל, אי אפשר לקחת תארים בלי הגנה.
    השבוע ראיתי ציטוט, מכבי תל אביב פתחה את הקיץ אדיר עם סוני ווימס, מילר וצ׳ירבס ושם נעצרה.

8. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

כדורסל זה לא בדיוק ה-cup of tea שלי, אולי כוס מיץ פטל, אבל לא זכור שראיתי בכל שנותיי משחק בו קבוצה לא מגיעה לקו אפילו פעם אחת.

9. zivmay Member

למה פיני גרשון לא היה בראיון עם הדר? נראה לי להדר נמאס מפיני.

10. DRORIKO Member

חן פומרנץ זה הערן זהבי של הכדוריד ;)

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    הדבר היחיד שאמרתי היה שראד שחקן בעייתי. תבדוק בדיון, אני לא התלהבתי ממנו. לגבי ווימס וגאודלוק. אלא שחקנים עם רזומה. הראשון היה כוכב ברוסיה, השני נזרק מפנר רק בגלל בעיית משמעת. עצם החתמתם לא בעיה, אלא בעיקר הסגל שבנו סביבם. אולי הצמד לא מסוגל להוביל קבוצה. חשבת על זה? כשאני שומע שגאודלוק חושב שהלחץ בקבוצה מוגזם אני חושב שהאיש לא מבין איפה נחת.

מעולם לא אמרתי שהפיינל פור מטרה העונה. זה היה אמור להיות צמצום פערים, אבל השחקנים בעצמם התחילו עם זה. זו לא בעיה שלי. לא הבעיה שלי שההחוק הרוסי הורס אותנו. גם את ירושלים. בדבר אחד טעיתי לחלוטין. בהערכה שלי ששתי הקבוצות העשירות בליגה יסתבכו בליגה.

נ. ב הדר יעזוב, זה כבר ברור. השאלה היא מה יקרה עם הסגל. האם באמת יש תקווה למציאת שחקנים יותר טובים? לא חושב. מכבי בבעיה קשה.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אצלו לפחות לא הייתה סטיית תקן היסטורית והוא גם התחיל בבית.. :)

13. DRORIKO Member

אין לך מה להתגונן, לא כתבתי את זה בקטע עוקצני או מאשים, אפילו לא אמרתי שבהכרח אתה הוא זה ששיבח את הסגל, אבל אני זוכר בודאות שהיו כמה שאמרו שזה סגל עם הרבה פוטנציאל. אגב זה לא אומר שהם טעו, אולי באמת רמי הדר הוא האשם העיקרי

14. yakov_y YNWA

קצת עובדות סטטיסטים על מה שאמרתי:
    מכבי תל אביב - מקום ראשון בליגה.
    מלך החסימות, אלכסנדר/אייברסון עם 0.5 חס׳ למשחק.
    הקבוצה שחוסמת הכי מעט בליגה עם 1.3 חס׳ למשחק !
    רק ק״ג וי-ם לוקחת פחות ריב׳ למשחק.
    הכי מעט ריב׳ התקפה למשחק יחד עם חולון.
    רק הפועל תל אביב ושתי האחרונות עם הגנה גרועה יותר וגם זה בפער קטן !
    שון גונס עם 15 דק׳ בממוצע למשחק חוסם כמו כל מכבי תל אביב ביחד.
    קבוצה במקום הראשון בליגה !

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לסגל הזה באמת יש פוטנציאל ואפילו גדול ורמי אדר ממש לא האשם העיקרי. אפילו לא 50% אשמה.

אם תיקח את ברסלונה ותשים לה הגנה של הפועל יהוד, אז יש לה פוטנציאל להיות הטובה בעולם, רק שההגנה שלה תמיד תדפוק אותה. פוטנציאל לא בהכרח אומר הכי טובה. למכבי יש שחקנים מצויינים מוכחים כמילר, ווימס וגאודלוק, עוד פגיעה טובה כאייברסון וסילי, עוד נפילה מפתיעה כצירבס וראד שאין לי מושג איך לאכול אותו. אבל ברגע שלעמדה העיקרית שלך בכדורסל (רכז) אתה מתבסס על שחקנים מאוד חלשים, וברגע ששחקן הצבע הבכיר שלך מנפיק מספרים הזויים בחולשתם ואפילו לא עושה הגנה - אתה תדפק. לא פעם אמרנו ש-1 ו-5 אלו התפקידים הכי חשובים בכדורסל. אז בוא נגיד שעוד היינו מצליחים לסחוב עם ה-5 שיש לנו, אבל אין סיכוי כאשר בעלי הבית חלשים להחריד כמו יוגי ומקל בתוספת סילי שהוא נחמד אבל ממש לא רכז יורוליג בעצמו. ומי בנה את הקבוצה? לא גודס, לא ארז ובטח לא הדר. ההנהלה היא זו שהורסת כל חלקה טובה במועדון הזה מאז היורוליג בפוקס שלקחנו וככה זה נראה כבר שלוש שנים.

עד שלא יהיה ניקוי אורוות מלמעלה, עד ששמעון לא ייקח שוב את המושכות, אנחנו נמשיך לראות את הזוועות הללו.